Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

tadek

czy ten Dubaj nierozgarnięty ma zamiar płacić premię ?

prac

prawda

bb

Tak to prawda nawet ponad 300 godzin. Pracuje się od poniedziałku do poniedziałku przez 12 godzin.

Harrisowiec

Co do kasy to nie ma szalu co z tego ze zarobisz 3 k euro jak tyrasz na to prawie 300 godzin jak beduin codziennie po 12 i zawsze malo zrobione dla niektorych.organizacja roboty ,sorry raczej jej brak ,to porazka .super visorzy nie mowie o wszystkich bo sa wyjatki,ale niektorzy cymbaly nie z tej ziemi szczegolnie angole.ale jak ktos pracuje sumiennie i chce zarobic to to wszystko przelknie,pozdrawiam harrisowcow tych normalnych a jest ich niewielu takze uwazajcie na niektore swinie:)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.
bb

Generalnie firma jest ok nigdy nie zalegaja z wypłatą zawsze jest w całości co do grosza spoznien też nie mają także pod tym względem wszytsko jak najbardziej na plus

i

zgadza się tylko po co obcinali stawki kosztem premii a teraz nie dają ? dziwne zasady mają to niech podwyższą stawki teraz jak premii nie dają proste

miko

Panowie wiecie cos na temat wyjazdow do Brazyli

bb

Dostałem informacje z biura ze to Dubaj decyduje kto dostanie premię i ze nie otrzymali stamtąd informacji kiedy będą przelewane. ... więc może jeszcze będą je przelewać.

karol
@bb

znow się zaczynają kombinacje dzięki za info

karol

nie ma premii nie ma za swięta nie ma nic chore to jest co ta firma wyczynia

bb

dzisiaj ci powiem czy mam premię czy nie

Janek

Panowie a jak jest z internetem na kwaterach, czy wogole jest i czy jest dosc szybki dokladnie chodzi mi o USA

bb

Pracuje dwa lata mam dość sporo wyjazdów i premia zawsze była .... zapytam w biurze w takim razie co jest grane

@bb

to dziwne pewnie harris znow cos kombinuje

bb

Orientujecie się co z lojalnosciowkami polrocznymi? Czy z nową umową wypłacana czy już nie? Bo dostałem wypłatę za grudzień i powinna być z premią której nie ma.... I wiecie może czy dni świąteczne liczą 100%? Bo też za to dodatku nie dostalem

kris
@bb

premia jest uznaniowa możesz dostać i nie musisz

@bb

ile u nich pracujesz juz

Janek

Jak wygladaja warunki mieszkalne w harrisie ?

@Janek

warunki socjalne ok są

bb

W biurze nic Ci nie powiedzą nigdy nie mowia konkretnych terminów bo często się zmieniają i nie chcą nikomu nic obiecywać bo potem są dymy.

@bb

masz nową umowę to czytaj co piszą

xxx

Na miejscu zrobia kiedy wyjazd do brazyli

@xxx

zadzwon do biura i się dowiesz kiedy

miko

Wizy tylko sa szczepien nie trzeba chyba

v
@miko

miko zależy w jakim rejonie jesteś tam pamiętaj i szczepienia trzeba

mico

Ktorego na ta brazylie panowie kto zna date

@mico

mico czy macie na brazylię już wszystko załatwione /??? macie wizy szczepienia

Michal

Ta tu sa ludzie co czekaja na usa juz 3 miechy i wyjazd ma byc jak widze 9 stycznia ciekawe ile w tym prawdy

miko

Kiedy ma byc brazylia i cZy ktos z was jedzie

leszek
@miko

miko na brazylię poczekasz trochę to się dopiero załatwia więc potrwa znając Harris

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji