Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

John

Tobie zaodam graty do mordy frajerze

kris
@John

facet ty się z choinki urwałeś czy psychika ci siada co ty malujesz za bzdedy co do słownictwa to szkoda komentarza na ciebie jak masz tak malować to daj sobie spokoj i weź się do roboty .... dzieciak lepiej się wysławia od ciebie chłopcze pozdr,,,,,,, i daj sobie spokoj bo już Firma ci blokuje komentarze

Harris Pye zarzad Gdynii

Odpisujemy na pytania dotyczace premii lojalnosciowych. Prosimy o telefon do biura i podanie swoich danych i z prosba o przelanie premii. Pozdrawiamy

h
@Harris Pye zarzad Gdynii

zart jakiś robią sobie od kiedy firma nie ma danych????

juras

Witam. Ma ktoś już pensję na koncie albo Wiecie kiedy będą płacić? Pozdro

juras

Hej. Ma ktoś już wypłatę na koncie , a jak nie to może Wiecie kiedy się spodziewać. Pozdro

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
marek

zero pozytywnych opinii o firmie renoma fatalna firmy co jest tam tak zle

kris

czytając te komentarze to szok flustratow nie brakuje tu

John

Pozostalo wam cioty wyzalac sie tylko na forum jak pierdoly co skarza sie mamie. A na zywo to morda krotko bo mozesz zjechac i juz wiecej nie pojechac. A tak kozak do zarzadu firmy harris pye w gdynia, ostre kozaki z was napewno firma to przeczytala i zaraz wam tu odpowiedza.

John

Co ty wogole wypisujesz, pomysl troche zanim napiszesz, myslenie nie boli. Ten idiota przed Toba pisze cytuje do zarzadu harris w gdynii, czyli obsranidc nawet nie dzwonil tylko wypisuje glupoty.

j
@John

john a co ma do ciebie pisać ???? forum nie należy do ciebie tylko do firmy jak się nie podoba nie czytac i nie komentować oj ja bym cie durniu sprowadził na odpowiedni tor leczyc się pajacu

John

To wez telefon i zadzwon do nich imbecylu a nie piszesz na forum anonimowo, taki kozak z Ciebie wlasnie jest, a pojedziesz od nich na wyjazd i morde krotko trzymasz, bo obsrany jestes.

zen

do Harrisa GDZIE JEST PREMIA OSZUSCI

ktos

siema poszukuje ludzi którzy złożyli sprawę w sądzie przeciwko Harrisowi chciałbym się dowiedzieć jak to wygląda i czy ktoś wygrał z nimi

prac

Harris wali równo ludzi w koniaaaaaaaaaaaaa oszusci

tibi

Oprócz Lorda dostał ktoś jeszcze premie półroczna? Wiecie coś Na ich temat więcej czy cisza?

t
@tibi

nie mamy premii tylko dlaczego znow Harris oszukuje

tadek

do szefostwa w Gdyni dlaczego obcinaliscie stawki kosztem premii którą zabieracie czy nie jest wam wstyd ludzie zap........... ciężko i wszystko zabieracie

pr

zaczyna się znow cyrk debile ucinają stawki i zabierają wszystko szefostwo z gdyni jest wspaniałe pod względem oszstw swinieeeeeeeee jak się nie wstydzą

Xx

żadnej premii nie dostałem, co pół roku była bez problemu.ktos wie?

v
@Xx

właśnie to już zaczyna się robic dranstwo

prac

chłopaki czy dostaliście premię? czy harris znow zabiera dla siebie??? dlaczego obcinali stawki kosztem premii????

xxx

Czy po podpisaniu tej ich umowy moge zrezygnowac

v
@xxx

takie umowy co oni dają to niech wsadzą sobie w d,,,,,,, co ta umowa daje nic niech sami sobie podpisują może będą sami na te umowy pracować jak będą tak dalej ludzi w ciula robic idioci

Lord of the Rig

Ja dostałem premie :) i siedzę w Brazylii

@Lord of the Rig

to dziwne rzeczy zaczynają się dziac w tym Harrisie lecą sobie w ch,,,,,,,,,,,,,, rowno

lord
@Lord of the Rig

dostałeś z pensją czy osobno

prac

kto ma wiedzę dotyczącą premii?

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji