Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

k

totalne dno i praca dla wybrancow jechowych

L aki

Mam pytanie czy w tej firmie jest praca dla malarzy piaskarzy

topi

Co z tą Anglią?

doneli

Jakie stawki teraz maja w HP??

jasiek
@doneli

jak bedziesz lizal to dostaniesz dobra stawke

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
logo firmy Stażysta w Dziale Obsługi Klienta
Albéa Poland Sp. z o.o.

nieważne

tez pozdrawiam liżących (usunięte przez administratora) kierownictwu Harrisa szczególnie tym z Brazyli

Mateusz

do Luk muszę ci przyznać rację pojechałem do UK szukać pracy i znalazłem pracę w HP przez agencję pracowałem dla HP w Landau Dostałem umowę o pracę kolega mi polecił tę firmę ale szybko się pożegnałem, trudno się pracuje z kapusiami i wazeliniarzami do tego jeszcze lubiącymi sobie dobrze popić ogólnie rzecz biorąc nie polecam nikomu tej firmy a swoją drogą ja miałem wypłaty z UK ale Polacy z biura w Gdyni z Gibraltaru dostają przelewy skarbówka dopyta się o przelewy z Gibraltaru i niech mi nikt nie mówi że to nie jest oszustwo żeby obejść podatki a ty Luk cieszę się że masz normalną robotę bo ta firma HP nie jest dla normalnych ludzi szkoda nerwów daj namiary na firmę w której pracujesz na priv. jak możesz

LUk

heheh jak tam pracujący w (usunięte przez administratora) HP umowę która dostałem od Harris przekazałem do kancelarii prawniczej za głowę się złapali nie podpisałem jej i uwolniłem się od tej chorej firmy chcieli mnie obciążyć kosztami szkoleń wyśmiałem ich ludzie jeżeli ktoś jest fachowcem to znajdzie robotę w normalnej firmie ja mam umowę o prace urlop diety premie i dodatki za rozłąkę z rodziną pracuję przy takim samym projekcie co z HP normalne warunki pracy i nie odliczając godzin za przerwy i nie ma angoli nie ma tak rozbudowanej biurokracji jak w durnej firmie HP HP ucieka do Dubaju żeby nie płacić podatków to jest normalna firma hehe kombinują tylko i w tej firmie nawet normalny pracownik (robol ) musi znać angielski po rozmowie jest test z języka tak wiec zbliżają się święta i znowu będą szukać ludzi na podmiankę bo angole i inni muszą mieć wolne pozdrawiam pracujących w (usunięte przez administratora) br /> hehehe

karol

jesteś psychicznie chory czubek nie wiesz co smarujesz

roami

Ale ktoś wie jakich średnich zarobków może się spodziewać pracownik utrzymania ruchu? umiejętności wykonywania prac ślusarskich i spawalniczych to raczej standard jak na takie stanowisko, a doświadczenie jest raczej tutaj potrzebne. Trochę obowiązków to ma.

leszek

hahahah mamy kaznodzieja na forum omg ale to idiota jest pisze sam nie wie co

karol

luk jedno zdanko do ciebie pajacu nie pracujesz nie smaruj o zus się nie martw czubku ja place kto zna prace i umie pracować to pracuje a tacy nieudacznicy jak ty maja wypad za burtę o innych się nie martw widać cię zżera zazdrosc

LUk

do karola ty się ogarnij zawszę będą tacy ludzie jak ty co będą bronic firmy poczekaj aż cię zwolnią i sam potem się przekonasz szary polaczku właśnie Harris tak wykorzystuje dlaczego angole mają umowę o pracę i mają płatne urlopy i lata liczą się do emerytury a ty poczekaj jak za 10 lat się obudzisz i ZUS powie ci jeszcze 10 lat pracy to ja się będę śmiać dlaczego już nie trzeba mieć działalności bo firma oszukuje bo kasa leci z Gibraltaru żeby ominąć prawo to jest normalna firma jeszcze trochę i zaczną płacić w kopertach pracując 7 dni w tygodniu po 10 godzin średnio 310 godzin w miesiącu to są dwa etaty a nie jeden pogadaj z Rumunami na jakiej zasadzie pracują w HP i sam zobaczysz różnicę, dlaczego oni mają wszystko materiały i narzędzia a Polacy muszą kombinować umowa z HP to jest chore 20 stron samych zakazów i nakazów kar i nie mów mi że wcześniej była stawka godzinowa w Euro a teraz jest w Dolarach i więcej zarabiasz otóż jeśli znasz matematykę to masz mniej ale widocznie dla ciebie to bez różnicy bo jak by HP daj 5 euro to też byś zachwalał ale to twoją sprawa ja tam już nie pracuje mam godne zarobki i poszanowanie a nie rasizm i niewolnictwo 10 godzin pracy i każdy weekend wolny i 100% razy lepsze warunki finansowe i w końcu umowa o pracę tak więc jeszcze raz ogarnij się

karol

co tu smarujesz luk chyba cos masz pod sufitem nie jestem i nie będę wazelina facet ogarnij się nie nadajesz się nie pracuj nie pisz bzded placą i premia jest za wszystko wracają idz się lecz zanim cos nabazgrasz

karol

luk wiara nikogo nie powinna interesować doskonale wiesz ze jak spartaczysz robotę to ponosisz koszty lub dniowka jak kto woli a tak na marginesie na pracy trzeba się znac a nie kozakowac

luk
@karol

do karola wazelina zawsze będzie bronic firmy płacili w euro teraz płaca w dolarach nie ma diety nie ma premii nie ma kasy za dojazd do lotniska jak możesz bronic firmy w której pracujesz jak niewolnik 7 dni w tygodniu po 10 godzin bez dnia wolnego to tak jak byś miał dwa etaty, w normalnych firmach pracuje się nawet 6 dni i jeden dzień wolnego uwolniłem się od harrisa i pracuje w normalnej firmie podejście do polaków a do angoli albo rumunów bez porównania pani prezes ląduje swoje kieszenie a jak coś się dzieje nie tak to nawet palcem nie kiwnie żeby pomóc tylko zjazd karny i płać kary

Luk

hejka odradzam tą firmę tną koszty chcą tworzyć niewolników a nie pracowników umowa mnóstwo stron zakazów i nakazów obcinają dniówki angole robią co chcą są pod wypływem alkoholu a i tak nic im nie można zrobić dostają ostrzeżenie a my Polacy od razu karny zjazd . Ta firma to jedna wielka patologia i rasizm okłamują ludzi na każdym kroku biurokracja na każdym kontrakcie jest tak rozbudowana ze nie ma miejsca gdzie za przeproszeniem pierdnąć a jak coś człowiek potrzebuje to i tak tego nie ma, połowa narzędzi i materiałów pożyczana jest ze statku. pozdrowienia dla Siostry Pani Edyty - Jesteś kocikiem czyli jechowym to jeżdzisz i zarabiasz i nic nie robisz wszyscy wiedzą że chodzi o księcia smarujesz to jedziesz, jesteś uczciwy to siedzisz

karol

wyplaty są zawsze zero problemów a premia jest płacona półrocznie i była płacona

perp
@karol

A ty dostałeś w tym półroczu premie madralo ze tak gadasz???

karol

premia była doliczona do pensji

hkh
@karol

Podobno nie ma być już premii ta lipcowa też miała być wstrzymana

xxxx

Podobno ma już nie być wypłacanych premii polrocznych ze względu na to ze hp boryka się z problemami.

juras
@xxxx

I jak dostałeś premię bo ja do dzisiaj nic. Pozdrawiam

@juras

premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem

@juras

premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem

Mario

Witam Jaka jest strona kontaktowa pracodawcy? Jest tylko e-mail który otrzymałem i tak pokretną drogą ... jakby to była jakaś tajemnica

mark

do rybki siemka odezwij sie do mnie ja tez mam pare spraw co bym chcial wyjasnic

rybka
@mark

Witam

margot
@mark

Hej. Czy dostaliście już premię półroczną Pozdrawiam

rybka

Uwolniłem się od Harrisa !!!Przepracowałem tylko 6 lat ,a może aż. Czekam na wyjaśnienie jednej sprawy .Jeśli nie zostanie załatwiona pozytywnie ,będę tutaj opisywał o wszystkim co wiem.Szefowa firmy przy każdej rozmowie podkreślała o lojalności wobec firmy,ale firma wobec pracowników nie jest i nie była lojalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji