Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

BoloLolo

Jak sądzicie w piątek 6.10 będa przelewy? Ostatnia niedziela była 24 września. Więc obstawiam że może będzie!

Maja

@kkażdy ma możliwość zostawienia opinii zgodnej ze swoim doświadczeniem. Zarówno jeśli chodzi o wpisy zadowolonych pracowników, jak i tych, którzy mają jakieś zastrzeżenia do pracodawcy. Jednak ważne, by przekazywane w komentarzu informacje były rzetelne, zgodne z prawdą oraz by nie naruszały zasad regulaminu. A jaka jest Twoja opinia o tym pracodawcy?

k

na forum jest tak ze kto ma wpadkę smaruje co się da a papier wszystko przyjmie tylko nikt się nie zastanowi dlaczego pozdrawiam tych nieudacznikow

Maja

Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Zależy nam na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Zastępca Office Managera
Businessface Sp. z o.o.
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
prawda

Patrząc na te Wasze cyferki za godzinę pracy to aż się serce kroi ,że pracujecie na kontraktach za taką jałmużnę. Podstawa dla Was to 12godz. pracy dziennie, tyle samo co niewolnicy na plantacjach. Ich już dawno nie ma więc teraz polski stoczniowiec może zapisać karty historii i podpisać się pod nimi to ja NIEWOLNIK

pp

moze ktos mi powiedziec w jakich stawek jako monter mozna sie spozdziewac?

kv

tu tylko narzeka ten co ma wypad firma wypłacalna jak pracujesz i umiesz pracować masz zero problemow

Piters
@kv

Dokładnie! Ja od nich jeżdżę od 3 lat, jeżeli zależy komuś na pracy to pracuje i Harris docenia. Jak poleci jakis za alko albo nie nadaje się to wtedy psy wiesza jaka ta firma jest zła. Firma wypłacalna co najważniejsze, nie oszukują na godzinach i idzie dobrze zarobić. A co najważniejsze opłacają Ci wszystko.

Radek

MONTER ty to jestes krol zycia!

Plejter

Ja tez juz od nich troche jezdze, pracy maja mnustwo i czasami trudno w domu posiedziec ale jak kto lubi. Zarobic tez mozna niezle. Stawke mozna sobie wypracowac wieksza.

Z branży

Panowie ale z tego co czytałem i mi proponowane to wynagrodzenie jest tam marne _''Szału nie ma ''Podobno na Angiel 9_10 Funtów .Czy to prawda ?

Woow
@Z branży

9,60 dokładnie funta. Ale pracuje się po 12 h i 7 dni w tyg z zapisem na niedzielę. Więc miesięcznie wyciąga się 14 tys ale do tego dają Ci diety, przeloty i zakwaterowanie. Więc dobre warunki. I oczywiście jeżeli ktos chce pracować i zarobić to nie narzeka na tyle godzin. Ja tam polecam ????

Lollok

Macie już wypłaty? Którego mniej więcej są na koncie? Bo to mój pierwszy wyjazd. I czekam z niecierpliwością na wypłatę. Ostatnia niedziela była 27 sierpnia to jest okres rozliczeniowy.

karol
@Lollok

do piątku kasę będziesz miał

nieważne

mi Harris zniszczył kariere trzymają przydupasów pijaków jak cos przeskrobią to mimo wszystko jeżdża dalej a ja zwykły robol po czterch kontraktach zostałem odsunięty bo nie pasowałem ludziom bo nie piłem itp więc zanim ktoś sie decyduje tam pracowac to niech grubo się zastanowi

Welder 151 DBS

Panowie jak wygląda praca w UK przez harrisa? Jakie stawki i tak dalej. Dzięki za info

Maliniak
@Welder 151 DBS

Dla mnie sppko kasa zawsze na czas i duzo godzin plus przelty kwatera i zarcie albo dieta.

kk
@Maliniak

ale ile na godzine ?

Woow
@Maliniak

Ja wyjeżdżam z Harris od 3 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa! Firma jak najbardziej zetelna. A Pisza źle o firmie osoby które wywalili . Jak ktoś chce pracować, to praca 7 dni w tyg po 12 ale za to wiesz za co się pracuje.. a najważniejsze wszystko Harris Ci opłaca. Plus dieta.

Nie wazne

Złodzieje okradają ludzi w (usunięte przez administratora) włazą angolom i jawnie okradaja ludzi niewygodnych usuwaja pod byle pretekstem caly lee to oszust i kretacz Całe biuro polsce to przekrety i (usunięte przez administratora) br /> Jesli ktos do sadu pojdzie bardzo chętnie pomoge moge swiadczyc na tych złodzieji

jk
@Nie wazne

z czym chcesz Isc do sadu ?

luk
@jk

hejka opisywalem wczesniej i wiekszosc pisala ze jestem czubek i itd teraz ja sie smieje z was hehehehhehahhahaha i widze ze teraz przyznaja mi racje czyzby wazeliniaze spali nie pilnuja wpisow na stronie ? a swoja droga rumuni zawsze trzymaja sie razem a polacy w lyzce utopi zeby podkablowac stawki 10 euro smiech na sali a Lee Buttler to jedna wielka szuja tak jak cale biuro w Uk I Polsce trzeba zglosic biuro w gdyni do skarbowki ze wyplaty z gibralrtaru wysylaja ciekawe jak do tego sie odniosa

karol
@luk

luk jednak jesteś słabo poinformowany a czubek jesteś nadal piszesz nie wiesz co pajacyku

Maja

Obecnie firma szuka osób do pracy jako spawacz. Co możecie powiedzieć o pracy właśnie na tym stanowisku? Na co mogą liczyć osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy?

Wojtas

Szacunek do ludzi należy się każdemu ,niestety nie mogę tego powiedzieć o pracownikach na stanowiskach kierowniczych w landuw zero szacunku przed wszystkim do polakow pracujących tutaj zgniją cię jak nazista tylko jesteś robiłem sezonowym na 3 miechy i masz jak najwięcej z siebie dać .codziennie orka po 12 godzin syf brak szatni przebieramy się 50 osób w pomieszczeniu wymiarach 20 m2 cantyna to już wogule ubustwo szczury syf masakra .o prysznicach to zapomnijcie .hotele ustawione tak że do miasta i sklepu to bez auta i kierowcy pana rumuna to dwa razy w tygodniu.(bo wszędzie daleko)tutaj jak chcecie przyjechać to się zastanówcie przed podpisywaniem kontraktu Codziennie 12 godzin i sponiewieranie przez Angoli .

kapka

Jakiś przestój w harrisie? ????

kapka

A to chyba racja jeżdżą ciągle Ci sami reszta siedzi.... pozdrawiam

ugl

Prawda jedni jeżdżą czasami bez chwili wytchnienia między kontraktami A drudzy czekają Na wyjazd miesiące..... Logika

kcin

HP to (usunięte przez administratora) Dno,zero,tragedia!!!

kk

czy już macie kasę na koncie dajcie cynk

l

czy już macie kasę na koncie dajcie cynk

Maja

@kco sprawia, że tak oceniasz firmę jako pracodawcę? Długo pracowałeś w Harris Pye Poland?

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji