Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

zenek

macie już wypłatę ?????? na koncie

gdzie te wyjazdy są

@anonymous

sa ale obiecanki i robienie w ciula ludzi po co te ogłoszenia daja jak ciul z tego każdy oleje harris bo ludzie chcą zarabiać a nie czekac

wojtek
@anonymous

harris w h,,,,leci i to równo niech oni nie smarują tych ogloszen bo to jest dno i zero nikt pajacom nie będzie czekal na prace miesiącami te ogłoszenia niech sobie wsadza

karol

Harris Pye Poland sp. z. o.o. Dane kontaktowe: Ulica: Swietojanska 38 / 6 Miejscowo¶ć: 81-372 Gdynia Woj. Pomorskie Tel. 586614546 Faks 586209785 ODPOWIEDZ NA OFERTĘ Pytanie dotycz±ce oferty: Jestem zainteresowany ofert±... OdpowiedĽ zostanie wysłana z Twoimi danymi, które zostały podane podczas rejestacji konta. Dane oferty: Pracodawca: Harris Pye Poland Sp. z o.o. e-mail: praca@hp-pl.pl Stanowisko: Monter konstrukcji stalowy/kadłubĂłw okrętowych Opis stanowiska: Praca przy budowie elektrowni w Wielkiej Brytanii lub na warsztacie przy prefabrykacji. Wymagania: Co najmniej 3 letnie doświadczenie, znajomość rysunku technicznego, przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego. Mile widziane posiadanie karty CCNSG lub CSCS Oferujemy: Zapewniamy transport, zakwaterowania, wyĹźywienie oraz długotrwałą współprace przy róşnych projektach Kraj: Wielka Brytania zaczyna dziac się patologia znow oferty sa wyjazdow zero

JEDNO WIELKIE OSZUSTWO obiecuja kontrakt 3 miesiace a raptem 10 dni! Ludzie nastawiaja sie na dluzszy wyjazd i robia nas w h...a. uwazajcie gadac i obiecywac potrafia ludzi traktuja jako zapchaj dziura i wypad.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
gb

ta firma to jedna wielka ściema, obiecują 3 miesięczny kontrakt a potem okazuje się że nawet nie trzy tygodnie, ludzie maja jakieś plany a oni ściemniają, nic dziwnego, że nie maja ludzi do roboty, jechałem pierwszy i ostatni raz! w biurze w Gdyni kłamią, do tego stawka za jaką sie jedzie to śmiech na sali bo odciagaja podatek i ubezpieczenie i sumując robisz za marne grosze nawet rumuni się śmieja z polaków pracujących w harrisie!. NIE POLECAM - UWAŻAĆ

mat

Jest już wypłata?

gość
@mat

do którego dnia miesiąca płacą pensję?

karol

joulon kupił harris może teraz będzie lepiej albo będzie jeszcze gorzej okaze się

gość
@karol

Witam, proszę o info jak wygląda kwestia rzeczywistych zarobków ile można zarobić, czy pobierają jakieś dodatkowe opłaty, mam propozycję 10GBP

Seba

Siema mam pytanie mam wyjazd do uk jakie sa warunki spania tam i naprawde przez 3miesiace pracuje sie codZiennie po 12 h jako piaskarz-malarZ

chłopaki macie kase

Hh
@karol

Tak

monter

mam pytanie jak wygląda w harris kwestia wynagrodzenia za prace w GB jak wygląda kwestia zarobków, kiedy płacą i czy wyjazdy są faktycznie na 3-mce czy skracają, wyżywienie we własnym zakresie? pozdrawiam i góry dziękuję za info

td

kto ma kase

Daro

Taki swiateczny gest od firmy.

nie ma kasy

Rick

Macie juz wyplaty ?

HH
@Rick

Nie

Bogdan

po co oni dają te umowy i piszą ze 20% podatku jak nic nie ma się do rzeczywistości jedno tylko się ma żeby być elestyczynym a oni za to zabierają w nagrodę po połowie wypłaty szkoda komentarza słow banda nic nie jest formalnie załatwione

Tadek
@Bogdan

Ktos za ten bajzel odpowiada straszne to jest. 3 m ce oni nie sa w stanie zakatwic kodu podatkowego chore to jest

Artur

Mi zabrali ponad 700£ podatku. I tyle jestem do tyłu na wypłacie..

@Artur

można odpisac sobie podatek ale to jest koszmar to uk porazka i masakra i nie tylko tobie odwalili nie ma kodow to biorą jak chcą chore to jest

Maciek

Podatek winny byc20% Harris bierze jak mu sie podoba propozycja niech kadra zapierd....sobie za te grosze debile w du..mam to UK

jgd
@Maciek

Jak firma moze brac podatek?

Tadek

Kto liczy te pobory skad te podatki kosmiczne

zen

kto ma już kasę napiszcie

Zbyszek

macie kasę na koncie?????

Lukson
@Zbyszek

Jeszcze nie... W piątek już powinna być.

Lukson
@Zbyszek

Nie, do piątku będzie pewnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji