Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

hp

Kilka osób pojechało już w lutym i marcu, ją czekam na wizę więc podejrzewam połowę maja.

vax

ktoś wie kiedy do USA lecimy

xi
@vax

jak w biurze nic Ci nie powiedzieli to tu chyba tez sie nic nie dowiesz

duZa meWa

witam ktoś jest już na stanach jak tam wygląda zapierdol jak zawsze czy może się coś zmieniło

zen
@duZa meWa

a wy nie jesteście w USA na jakich statkach jestescie

Tomasz

a robota od afryki po azje

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Tomasz

z czego 11.25 dostaniesz po kilku latach walki z wiatrakami ;-)

Tomasz

tyle ze trzeba sie nachodzic naprosic i oczami naswiecic o tym sie oficjalnie mowi na pracy"u nas tego nie znajdziesz, idź gdzies zalatw"

stoczniowiec

a jakie stawki oni proponuja i gdzie maja robote

@stoczniowiec

Oferuja miedzy 9.25 A 11.25 euro brutto (na dzialalnosci gospodarczej)

Tomasz

Nic tu nie jest nie tak w tym co pisze, praktycznie na kazdej pracy czegos brakuje. to nie jest pojedynczy rzypadek zeby statek wymieniac gdzie tak jest a teoretycznie wszystko jest ok bo "napozycza sie narzedzi czy materialow skąd sie da i praca finałowo jest skonczona

karol
@Tomasz

Tomasz powiedz mi gdzie i na jakich statkach tak jest ze nic nie zapewniają nikt ze sobą nie będzie narzędzi woził stawki powinny być adekwatne od umiejetnosci chyba trafiles zle

@karol

Masz racje, zle trafilem, HARRIS PYE nie jest strzalem w dziesiątkę

k
@Tomasz

jesteś za bardzo rozgoryczony powodem jest na bank podpadziocha dlatego tak piszesz wylali cię i finał bajki nie jest prawda to co piszesz ze tak jest bzdura

@k

Ja tu jeszcze pracuje, a Ty z biura?

k
@Tomasz

ile na tym statku jesteś lub byłes ze az tak ci zle jak tak jest ci zle to nie pracuj dla nich

Tomasz

Firma nawet nie wysyla odpowiednich narzedzi na prace, i wtedy trzeba samemu organizowac narzedzia ze statku czy innych firm, ta firma to jakas pomylka.

m

a gdzie tak jest

@m

w Harris Pye

karol
@Tomasz

a na jakich statkach cos tu nie tak jest co piszesz

Marcin Fortanc Gucio

Witam wszystkich ... nie wiem kto tu pisze i czy wie o czym , ja osobiscie pracowalem w tej firmie 4,5 roku pracowalem bo chcialem i mialem to szczescie nie pracowac pod polakami a tym bardzie pod Dlugoszem ( palant i gamon , traktuje ludzi jak szmaty ) uczy ludzi spawac podkreca parametry a sam ma dwie lewe rece , wiem co mowie bo sam bylem swiadkiem jak w Texasie prosil o pomoc bo spawarki nie potrafil ustawic :) co do ludzi jest tam wielu dobrych fachowcow ale tez wielu tak zwanych dupowlazow co zrobia wszystko aby tylko pojechac na kolejny kontrakt . Slyszalem tez ze zrobilo sie tam wielu nowych super prowadzacych :) Tomek super gosc i zna sie na fachu nic dodac nic ujac . Irek spawacz dobry ale jako czlowiek ciota z Tczewa ktoremu warto dac w pysk ... Szefowa traktuje ludzi jak wlasnosc i pomiata nimi jak chce liczy sie tylko kasa przyklad siostra zmarla to nie rodzina nie mozesz wracac na pogrzeb . smutne ale prawdziwe . Jesli macie mozliwosc jechac gdzie indziej to warto tam zobaczyc zanim dacie sie skusic w tej firmie z jakiegos powodu sie oglaszaja caly czas i szukaja ludzi , wierzcie czy nie ale napewno nie z powodu nadmiaru pracy ... Pozdrawiam ...

klapa

firma wielkie zero a jeszcze teraz stawki obniżyli

@klapa

jak ci stawkę mogą obnizyc nie pisz bzded

Marcin Fortanc Gucio
@klapa

Chyba masz cos z glowa ze piszesz o szacunku ze strony firmy do ludzi !!!

@Marcin Fortanc Gucio

każdy kto jedzie to musi pracować czy to Polska czy inny kraj jak znasz pracę i jesteś ok zero zastrzezen od strony super..... szacunek jest i cenią pracownika to potwierdzam przesadzasz kolego jak podpadasz to nigdzie pracy nie znajdziesz

bb

Jeżeli nie odpowiada ci stawka to trudno szukaj dalej skoro jesteś takim fachowcem wiele firm napewno przyjmie cię z otwartymi rękami, a nie wypisuj swoich żali bo też twierdzę ze firma jest ok. Ile razy sie słyszy ze firmy na czas nie wypłacają czy wypłacają jąk im się podoba w hp przynajmniej zawsze masz pewność ze kasa wpłynie na konto. I tak przy takich stawkach w hp pensja miesięczna wychodzi bardzo dobra, wiadomo ze z ilości przepracowanych godzin ale o to.chodzi w pracy z granicą żeby tych godzin tłuc jak najwięcej. Pozdrawiam

xyz

Sam jesteś tuman! Ja język znam, ale wielu moich kolegów nie. I nie są przez to gorsi. Może i robisz za wyższą stawkę, ale to nie daje ci prawa oceniać innych. I nie gadaj glupot,nikt nie da ci takiej stawki jeśli się nie wykażesz. Ja po kilku latach rzetelnej pracy mam odpowiednie wynagrodzenie, ale do wszystkiego trzeba dojść własną, ciężką pracą. Firma jest ok, choć pewnie są lepsze.

Lord of the Rig

Hehe te opinie to piszę chyba samo biuro,zero profesjonalizmu stawki dla amatorów jeżeli wielcy fachowcy za których się uważacie pracują za 9 euro nie ukrywając,że jesteście na działalnościach i musicie odprowadzić zus i podatek to życzę ciemnocie powodzenia,tylko papudraki bez doświadczenia trzymają się tej firmy.Znam drodzy koledzy dużo lepsze firmy,w których na wejście płacą min.17 euro dla montera :) ale warunek trzeba być fachowcem i znać język tumany.Życzę powodzenia

@Lord of the Rig

lord tobie się cos z deklem robi piszesz bzdedy ze głowa boli chłopcze idz się lecz

eliop
@Lord of the Rig

zgadzam się w 100 %, a biuro dodaje też swoje wypowiedzi broniąc wiadomo

hi

Pierwsze słyszę, żeby u kogoś z kasą zalegali....

@hi

nigdy z kasą nie zalegają firma wypłacalna

Loser`s..kozak w necie,ć..pa w świecie!

Pracowniku 1 z tego co piszesz wnioskuje że nie pracujesz za długo w HP,większość projektów jeśli nie całość to remonty,jednym z głównych czynników takiego remontu jest termin..zatem nie realnym jest oczekiwanie wolnych sobót i niedziel jak i systemu pracy 8h..360h a czasem i 420h to coś co jest norma w tej firmie i zgodzę się z Tobą że to kawał ciężkiego chleba ale wkońcu jadąc na kontrakt liczysz się z tym że każda godzina Twojej pracy to Twoj pieniądz..12h system pracy w tej firmie taki był jest i będzie..przypuszczam.Profesjonalizm..którego nie dostrzegasz niejednokrotnie nie wiąże się tylko z tym czy jesteś idealnym spawacz bądź monterem z pierwszej półki,od kilku lat pracujemy na platformach,zamykamy jedne z największych projektów współpracując z firmami globalnymi..do dnia dzisiejszego wydaje mi się jako pracownicy potrafimy sprostać wysokiemu poziomowi standardów pracy jakich się od nas wymaga..

pracownik 1

tak,macie rację praca jest i jest jej pełno wiem bo sam jeżdżę już bardzo długi czas. Co do profesjonalistów to niestety nie jestem w stanie się zgodzić z tym stwierdzeniem. Profesjonalista nie pracowałby za stawkę jaką tam oferują po iluś-tam letnim stażu masz 9 euro plus bonus, no teraz się zmienia bo bonus jest doliczany już do stawki żeby lepiej to wyglądało na papierze. Od strony technicznej profesjonalizmu nie ma w tej firmie za grosz, zaczynając od pseudo supervisor-ów polskich kończąc na zwykłych pracownikach. Znających się dobrze na tym co mają robić, czyli na swojej pracy można policzyć na palcach obu rąk i tyle. Dlaczego większość ludzi tam pracujących szuka ciągle innych ofert firm i próbują zmienić na lepsze? czy 360 godzin na miesiąc przy kontrakcie 3-miesięcznym to jest profesjonalizm również waszym zdaniem od strony firmy? człowiek traci zdrowie przy tylu godzinach, tak teraz tego nie odczujesz ale to wszystko kiedyś wyjdzie, więc powodzenia. Co do kasy są, byli zawsze wypłacalni, ale jak kasa idzie teraz przez dubaj to nie jest już za kolorowo. Ile ludzi czeka dalej na swoją zaległą kasę z kilku miesięcy w tył? Może jednak jest to taktyczna zagrywka od strony firmy żeby przytrzymać pracowników przed odejściem, zmianą firmy bo zawsze wiszą jakąś kasę, która jest twoja...

hi

Dokładnie, firma jąk najbardziej ok nigdy się z wypłata nie spozniaja, i tak jąk kolega wyżej napisal dbają o dobrych pracowników. Jeśli się sprawdzisz, nie zawiedziesz i jesteś dyspozycyjny - praca będzie.

leszek

kolego cos cie boli trzeba umiec pracować jak znasz pracę to nie masz problemu

prac
@leszek

lord chyba masz problemy bo nie wiesz co piszesz pracować trzeba wszędzie firma wyplacalna zero problemów i pracownika sprawdzonego szanuje jak masz cos pisać to się zastanow dobrze co??????

Malarz

Nikt z malarzy piaskarzy nie był tam 5 miesięcy :::

nie mam

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji