Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

nieznany

ja lece ale nie znam daty

nieznany

ja tez tam jade ale nic nie wiem pierwszy raz z tej firmy a wiesz cos kiedy ten wyjazd ?

@nieznany

ja tez nic nie wiem

emil

mam pytanko mam jechac do brazyli jaka tam jest praca i socjal prosze o odpowiedz

Romek
@emil

Praca w brazylii jest ciezka szczegolnie jak jestes na platformie, bo w maszynie jest bardzo goraco a praca tam tez do lekkich nie nalezy, jak bedziesz na platformie to wiadomo ze jedzenie masz na mniejscu wtedy diet nie placa, a jak na warsztacie to mieszkasz na domku dostajesz diety i po pracy sam musisz zadbac o jedzenie dla siebie czasami same diety nie wystarczaja wiec trzeba sie wspomoc zaliczką

@Romek

dzieki

@emil

a jak z internetem i ceny jakie w brazyli

CZEŚĆ . Jesteś już w Brazyli? Czy piaskarze też tam będą pracować? Pozdrawiam

@margot

Kolego w brazylii narazie wiekszosc prac to kotły wiec ani malowania ani piaskowania nie potrzeba.

@Antek

jak wogole tam jest w tej brazyli i ile mozna na miesiac zarobic

@emil

zalezy jak sie prowadzisz. mozesz wszystko przebalowac a mozesz wszystko odlozyc. Co to w ogole za pytanie?? znasz swoja stawke to policz sobie godziny i bedziesz wiedzial ile zarobisz.

@emil

Jak chcesz to Ci policze tylko napisz za jaka stawke jezdzisz

10 e

daniel
@emil

wogole jak tam jest bo dostalem od nich propozycje pracy jak pracawarunki itd bo czytam i nikt konkretnie nic nie pisze pozdro prosze o opinie

@emil

No to jesli masz 10e. na h. to wyjdzie Tobie 3336 euro na miesiac brutto. od tego oczywiscie odejmniesz podtek i stawke zus to wyjdzie Tobie na reke kolo 11 tys. zlotych przy 336 godzinach. Jakie według Ciebie to sa pieniadze? bo wedlug mnie to slaba masz stawke, bo w polsce jesli jestes zawodowiec to 8 tys. zl zarobisz. Ja obecnie jezdze i z harrisa i z inych firm( przewaznie na kociolki) i srednio placa na kontraktach kolo 17-18 euro i te same warunki co HP. na przyklad firma GLOBAL, lub Scandinawian Boiler Service lub AAlborg. Poczawszy od twojego pytania to w tej firmie zarobisz tyle ile pisalem (kolo 11 tys.zl. na reke) IIII jesli sie uczysz swojej profesji to bedzie dramat dla Ciebie na pracy i meką bedziesz dla foremanów. bo kazdy chce zawodowcow nie wazne za jakie pieniadze. i to bedzie w Harissie twoj poczatek i koniec, jesli jednak umiesz cos zrobic to masz szanse zrobic tam kariere ale znowu jak umiesz cos zrobic to lepiej idz do innej firmy, tam docenia Cie bardziej.

anton
@Antek

czy leci ktos teraz do brazyli

A tego to nie wiem.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
Erni

Malarze-piaskarze mieli wylecieć w czwartek rano, ale przesunęli na weekend.

@Erni

Dziękuję za odpowiedż,a wszyscy czy jakaś grupa?

Hej .Piaskarze nadal w domu , może coś Wiesz? Pozdrawiam

@margot

piaskarzy na razie nie trzeba, najpierw musi byc co piaskowac.

DuZa mewa

Witam za Taxi nam oddali na statku my mamy kabiny 2 , 3 osobowe praca od 7-19 żarcie dobre bo jemy na pasażerskiej stołówce stoły Szweckie a w biurze mówią ze zaliczek niema jeżeli ktoś nie pali to i tak musi wsiąść jakaś kasę choćby na kosmetyki pozdro

Witam. A może Wiesz kiedy mają dolecieć piaskarze? Pozdrawiam

Erni

Czyli tak. 130 dolarów na taksówkę. I z 500 dolarów ze sobą na drobne wydatki? Dziwna sprawa. A gdyby ktoś nie miał kasy. To kredyt sobie weźmie. Dziwne rzeczy piszecie o harris pye.

@Erni

Emi bo zaliczek tam nie dają nic nie jest dziwne

bv

Za taksówkę oddają w biurze po powrocie z kontraktu

bv

Chłopaki polecieli w połowie marca kontrakt im się kończy w polowie czerwca więc podejrzewam że my polecimy w polowie czerwca na wymianę.

DuZa mewa

A jak myślisz czy da sie zarobić ? Chyba nikt by nie jechał jak byś miał wrócić z pustym portfelem pozdro .

Nadal nie wiesz kiedy ktoś do Was dołączy. Pozdrawiam

margot

Dzwonili do kogoś w sprawie wyjazdu do USA ?

@margot

Skoro jesteś na statku od nich to jakie warunki? W kabinach po dwóch czy sam? Jaki socjal? Od której do której sie pracuje i w jakich godzinach przerwy? jedzenie szwedzki stół? Pozdro.

DuZa mewa

Co to za różnica ile jestem i jeszcze jedno internet na łajbie kosztuje 60$ za pięć godzin

wqd
@DuZa mewa

To idzie cos tam zarobic jesli za internt trzeba placic op 60$ za 5 godzin?

hh

Długo już jesteś w usa?

DuZa mewa

Niewiem kto kiedy ma przyjecha (usunięte przez administratora) fajfokloki nic nie mówią

dzięki za informację pozdrawiam

DuZa mewa

Na Taxi w Orlando do hotelu wydasz 130 dolcow minimalnie żeby miec na colę fajki czy piwo to musisz miec z 500 $

@DuZa mewa

Jak to? To samemu trzeba zapłacić za taksówkę? To agent od armatora cię nie odbiera? No pływałem kilka lat w rożnych firmach ale o czymś takim nie słyszałem.

Duża mewa

Kontrakt trwa 3 miesiące

@Duża mewa

a wiesz kiedy ma doleciec reszta piaskarzy? pozdrawiam

bb

Ile czasu trwa kontrakt w usa, długo już tam siedzicie?

DuZa mewa

Jeśli ktoś wybiera sie do USA zabrać dużo kasy bo zaliczek niema !!!! Praca albo w maszynie albo w kominie warunki socjalne ok żarcie spoko praca przy tej temperaturze dość ciężka ale wszystko na spokojnie mozna wyjsć odpocząć miedzy przerwami nikt uwagi ci nie zwróci pozdro.

zen
@DuZa mewa

ile kasy trzeba wziąć?????

yyy

to jest strona odnosnie opinii o firmie? chcialem sprawdzic opinie o tej firmie a tu widze ze ludzie probuja sie tylko dowiedziec kiedy bedzie wyjazd. Czy faktycznie niema komunikacji z biurem czy ciagle was tam oszukuja ze probójecie sie dowiedziec czegos na Forum?

@yyy

firma wiarygodna informacja z biurem jest firma wyplacalna ktoś zawsze cos musi pisać tak już bywa nikt nikogo nie oszukuje

yyy
@tadek

A jakie stwki tam oferuja dla spawaczy kotlowych? mam spore doswiadczenie na kotlach ladowych ostatnio pracowalem dla globetec na elektrowni w niemczech. dla porownania globetec placili 17 euro dla spawaczy. narazie projekt sie skonczyl, dopiero w przyszlym roku maja znowu mniec jakis kociol do postawienia wiec szukam teraz cos zeby luke zapchac

@yyy

skontaktuj się z firma tam udzielą Ci rzetelnej odpowiedzi zobacz na ogłoszenia u nich

Mariusz
@yyy

dostaniesz od 9.25 do 10.25 na poczatek. moze jak bedziesz mial poparcie to puzniej 1 euro wiecej ale szalu tu nie zarobisz bo to wszystko na działalnosci gospodarczej. no i teraz jeszcze godzine za obiad potracaja czyli jestes w pracy 12 a placa 11. WIEC SZALU NIEMA

Rychu

To jak długo już czekasz na tą wize?

k
@Rychu

kto leci teraz do USA

b
@k

na razie nikt

k
@b

czy ktoś wie kiedy najbliższy wyjazd??

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji