Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Jestem teraz na jednym z tych statków i to nie prawda że niczego nie ma i ze angola gonią ludzi jeśli kogoś gonią do pracy to znaczy ze ta osoba jest życiową łajza każda firma ma wzloty i upadki ale co na temat wyjazdów ja mam je ciągle i nikomu nie wchodzę w (usunięte przez administratora) jeśli ktoś jest dobry ma pracę i pieniądze a słabi słyszą ze nie ma wyjazdów proste

Jkr

Oszusci,przekręty,chamstwo,podmiotowe traktowanie człowieka,pełno dupowłazów,polscy foremani to debile!!!Nie radze jechac z tej firmy!!!A ci co tu dobrze pisza o tej firmie to przydupasy co liżą rowek Wici i MArcinowi!izr3

@Jkr

cos masz dylemat kolego

koll

dobrze ze masz prace i pracujesz ale sa i tacy co zaufali firmie i czekaja na prace prawie kilka miesiecy wiec cos z ta firma jest nie tak skoro nie wywiazuje sie albo robi ludzi w balona

k
@koll

początki tez były dla nas trudne tak samo czekaliśmy wszystko będzie k trzeba być cierpliwym

Jrk

Ta firma to żenada,nie dajcie sie tam uwiązać,traktują pracownika jak rzecz.

@Jrk

ja pracuję i nie narzekam większość tu pisze bzdury ze szok wszędzie trzeba pracowac

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik Działu Utrzymania Ruchu
Ogorzelice
Modular System Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Technolog obróbki skrawaniem
Częstochowa
Wulkan S.A.
tomek

fajnie było

feli

a co sa wyjazdy bo w biurze mowia ze narazie nic niema

feli

co z wyjazdami czy ktos cos

@feli

a co wyjazdy są wstrzymane czy co ?????

paul
@feli

nikt nic nie wie nawet w biurze nie wiedza fajny przeplyw informacji

prac

czy kros ma wiedzę na temat premii????

robcio
@prac

ja pracuje w hp anglia i jest ok nie ma takich przekretow jak w hp polska

@robcio

ja nie widze tu przekrętow premia jest i wszystko ok jest naliczne

dik

a gdzie tak jest i na jakim statku az tak zle??? chyba weszli dobrze za skorę Tobie

czy Harris płaci premię ???? czy nie lub kiedy

edzio

a jak sie dowiemy ze tam tak jest jak piszesz skoro wyjazdy sa odwolane

Duzamewa

Pewnie biedne malarzyny tu siedzą i niedowierzają brak narzędzi brak organizacji brak (usunięte przez administratora) wszystkiego jestem jeszcze na jednym z tych gownianych projektów wiec wiem co piszę robisz wszystko od transportu bardzo przyjemne zajęcie xD po rozpierdalanie łazienek kucie betonu przecinakiem XXI wiek takie moje spojrzenie z bliska zapraszam na tę piękną wycieczkę nie dowiarków hehe wujek sam wam w p i z d e profesjonalnie wstawi

DuZamewa

Przyjedź człowieku to sie przekonasz 38 stopni zrobi z ciebie ciepłą bułe nie kozakuj bo jeszcze nie doświadczyłeś prawdziwego wstawienia w p i z D e pozdro z przepięknego rejsu po Karaibach

nikt

co tak cicho czy wszyscy juz wyjechali

pawel
@nikt

bylem wczoraj w firmie jest odwolany wyjazd do usa i brazyli

edzio

to znaczy ze robia sobie jaja

@edzio

No raczej !

pawel
@margot

raczej

nic
@pawel

olac ich i jechac gdzie inndziej bo to naprawde sobie jaja robia dzwonie dzis do skarbowki i do inspekcji pracy zeby ich sprawdzili

m
@nic

ani skarbowka ani inspekcja pracy ci nie pomoze a co ma skarbowka do nich jak rozliczanie jest zgodne inspekcja pracy nie ma nic ponieważ jesteś na samozatrudnieniu i to jest roznica pytac kiedy wyjazdy są

nic
@m

dzwonilem do nich i maja sie przyjrzec im

@nic

bzdury piszesz co ma piernik do wiatraka od tego są menadżerowie i foremani oni decydują kogo chcą co skarbowka ma do nich jak rozliczasz się zgodnie z fakturą pozdrawiam

leszek

wizy są i będą zapomnij ze UE rozwiąże ten problem UE nie ma nic do tego

@leszek

słusznie mówisz ale to są marzenia tylko real pokazuje co innego UE do wiz nic nie ma to amerykanie i ich przepisy wizowe są barierą nie do przeskoczenia tylko każdy wie ze ubieganie się o wizę i ich przepisy są rygorystyczne dlatego co niektórzy maja problem z tym

@karol

z tego co wiem o wizy do usa pracowniczej nie ma problemu tylko lepiej zalatwiac na 5 lat niz na 10 ja ani moi koledzy dostalismy bez problemu

@waldek

No tak wizy mamy od pół roku a pracy niema .Pozdrawiam

waldek

a zreszta dzwoncie do firmy to sie dowiecie

marko
@waldek

a z kim tam najlepiej rozmawiac

wwww
@marko

z pania prezes konkretna babka bo reszta to tylko sciemnia

bobo
@marko

to jakas wielka sciema ludzie szukajcie innej pracy ja czekalem z wiza 3 miechy i nic z tegi nie wyszlo

@bobo

z jaką wizą tyle czekasz do USA???? ile tam pracujesz juz

aaaa

ale juz wszystko jest wizy papiery to tez wtedy nieaktualne?

Wojtek
@aaaa

W tej firmie jak sie z Toba umawiaja to nic z tego nie jest nigdy pewne w 100% . masz wize wiec prawdopodobnie kiedys pojedziesz ale nie jest powiedziane ze zaraz. wiza w brazylii zaczyna sie od momentu kiedy przylecisz wiec mozesz sobie troche poczekac.

@Wojtek

z tego co sie dowiedzialem wczoraj w biurze hp to wyjazd ma byc w przyszlym tygodniu

@waldek

A co z wyjazdem do USA, coś Wiecie?

@margot

tez w przyszlym tygodniu ma byc wyjazd

franio

a ile juz czekasz nie zastanawia cie to bo moze sie okazac ze wyjazd bedzie nieaktualny bo tak w tej firmie czesto bywa

@franio

witam was bylem 3 miechy na kontrakcie na statku w usa porażka nie pchajcie się tam nic nie ma zero rękawic czy okularów a jak już coś ci dadzą to najtańsze gówno z marketu zero szacunku gonią na przerwach nie zakazali sprzedaży alkoholu dla kontraktowców ale wycofali się z tego jak wszyscy zagrozili że wrócą do domu. Angole nic nie robią tylko rządzą i ludzi poniżają a ty polak czy Rumun jesteś nikim szkoda gadać robota w kominie 40*c a w maszynowni 38*C i dają ci z wielką łaską wodę zimna do picia nie warto Harris Pye z każdej strony nas oszukuje dlaczego Angole nie muszą mieć dzialanośći gospodarczej tylko maja umowy to jest rasizm ja juz tam nie wrócę

@Leon

witam was bylem 3 miechy na kontrakcie na statku w usa porażka nie pchajcie się tam nic nie ma zero rękawic czy okularów a jak już coś ci dadzą to najtańsze gówno z marketu zero szacunku gonią na przerwach zakazali sprzedaży alkoholu dla kontraktowców ale wycofali się z tego jak wszyscy zagrozili że wrócą do domu. Angole nic nie robią tylko rządzą i ludzi poniżają a ty polak czy Rumun jesteś nikim szkoda gadać robota w kominie 40*c a w maszynowni 38*C i dają ci z wielką łaską wodę zimna do picia nie warto Harris Pye z każdej strony nas oszukuje dlaczego Angole nie muszą mieć dzialanośći gospodarczej tylko maja umowy to jest rasizm ja juz tam nie wrócę

@Leon

komu ty piszesz sam sobie ???? zmieniasz tylko nick wylewasz zale napisz konkretnie dziwne to jest co piszesz

robo
@leszek

ciekawe ile w tym prawdy

@robo

tyle w tym prawdy ze tam bylem i to przeżyłem zobaczycie sami i się przekonacie jak ktoś pojedzie tam nie ma zaliczek wiec weźcie sobie więcej gotówki aha zapomnijcie o wyjściach w portach nie ma na to czasu jedna godzina przerwy to wszystko a po 2 miesiącach to project manager może się zgodzi i da 3 godz przerwy nie da się tam pracować gonią z terminami materiały i narzędzia przysyłają z UK i trwa to 4-5 tyg ciągle czegoś brakuje i wszystko się pożycza z magazynu ze statku naprawdę mówię wam nie warto (usunięte przez administratora)

@Leon

ale mi nowość piszesz każdy jedzie tam do pracy nie na wczasy inni nie narzekają tylko ty nie jedz nie pracuj tylko lez albo ci nie pasuje ze zamkną bar albo ze musisz pracować

franio

uwazaj bo nie dolecisz

nieznany
@franio

dlaczego mam nie doleciec

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji