Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

ddd

do specjalisty idz bo coś z tobą nie tak

MIchał

poszukuje pracy jako HSE ma ktoś jakieś namiary na takie firmy

poszukuje podobnych firm jak Harris Pye jako HSE ma ktoś namiary na takie firmy z góry dziekuje

fff

ty jesteś pajacem na każdym praktycznie ogłoszeniu jest stawka i co ofiaruje firma zakwaterowanie przeloty i posiłki chyba ze tego niema to jest napisane i co oczekują od potencjalnego kandydata więc ogarnij się rusz cztery litery i poszukaj

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Supply Chain Planner
Jankowo Gdańskie
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
dd

forum jest po to zgadza się tylko pokaz mi takie firmy co piszą i podają zachowujecie się jak pajace

ddd

Ale masz facet problem forum po to jest a piszą o tej firmie prawdę , sam się przekonałem dobra firma wszystko opisze w ogłoszeniu i tez ciężko się dostać to firm gdzie są dobre zarobki bo rynek jest tak przepełniony

niewazne

ludzie odczepcie sie od tej firmy nie podoba sie to nie zaczynajcie wogóle z nimi prawdy i tak sie nie dowiecie poki sami sie nie przekonacie

sybirak

Mialem robic w tej firmie probki,ale z tego co piszecie to dam sobie spokoj.Zaowazylem ze firmy ktore szukaja spawaczy na kontrakty oferuja smieszne pieniadze.Na miejscu moge zarobic na reke 4000zl fakt przy 200h ale na miejscu.Pozdrawiam Spawaczy

Mały

kolego foremani jak napisałeś nie są do pilnowania bo to nie więzienie ani (usunięte przez administratora) człowiek jest najważniejszy..foremani są do tego żeby pomóc i załatwiać to czego samemu nie da się załatwić.Druga sprawa to dziękuje że piszecie na forach,też miałem się udać do biura na rozmowę bo przez telefon ciężko się dowiedzieć czegokolwiek,9 euro i własna działalność?pozdrawiam desperatów...miłej współpracy z Harrisem

robert

Słuchaj jak nie rozumiesz co czytasz to nie pisz bo ja tam nie pracowałem i nie zamierzam i nie pisze bzdur bo byłem na rozmowie ,pracuję właśnie za 185 koron tylko jest za mało wyjazdów i szukam a desperatem to morze ty jesteś lub przydupasem ja na temat foremanów to akurat się nie będę wypowiadać bo nic nie wiem i mało tego mam papiery i pracuję szmat czasu w tym zawodzie jako monter rur więc o czym ty tu piszesz to co napisałem to prawda nie pracowałem tylko byłem na rozmowie i zrezygnowałem i jeśli ktoś jedzie z drugiego końca polski żeby dowiedzieć się o stawce to chyba jest coś nie tak jaki problem jest telefonicznie powiedzieć lub na stronie opisać warunki bo firma porażka i tyle

dr

Robert jesteś smieszny kto cie zmusza pracować tam kto ci kaze kolego ogarnij się idz tam gdzie ci dadza 50 euro /h nie pisz co ci kto mowi sprawdz sam i potem pisz foremani są po to by pilnować taka jest procedura kto się nie nadaje odpada z łapanki może ty jesteś lub desperat czasami warto się zastanowić co się pisze

robert

Tak to prawda stawka 9 i nawet tam nie trać czasu po kilku latach kolega który tam pracował wcześniej opisał dostaniesz dodatkowo 2 euro i z tego co piszą to jesteś na działalności więc zastanów się wyjazdy mają z tego co słyszałem ja tam nie pracowałem tylko właśnie z daleka przyjechałem i na darmo a ponoć firma pod pseudonimem pisze więc ci co tak dobrze opisują tą firmę to albo przydupasy albo desperaci lub z pierwszej łapanki bez wyjścia co tu pisać o kogoś długach jego sprawa ale za taką kasę to żart żeby zostawiać rodziny i jechać na koniec świata

tom

Tomek co ty tu smarujesz w umowie wyraźnie ci pisze poczytaj sobie dokładnie co do wyjazdow jeżeli jesteś ok zero problemu z wyjazdami doskonale wiecie ze zarobić można dobrą kasę co do stawek nie wypowiadam się każdego indywidualna decyzja a to ze ma ktoś dlugi i problemy to nie wina firmy nikt tam nie sciemnia firma wyplacalna narzeka ten co nie zna się na pracy

Ciekawski

Dzięki Tomek za odpowiedz. No niestety według mnie firma niepoważna ze stawkami 9 euro dla fachowców. Szczerze to ciężko znaleźć firmę w europie która płaci tak małe stawki za fachowcą i jeszcze do tego własna działalność i inny kontynent. Ludzie którzy tam jeżdzą za takie stawki naprawdę muszą mieć ciężką sytuacje(czego nie zazdroszczę) albo być idiotami (bez urazy ale taka prawda) ewentualnie pierwszy raz jechać za granice do pracy.

tomek

tak to prawda ta firma to jedna wielka ściema obiecują i nie wywiązują się z kontraktu, przekazałem swoją umowę do kancelarii prawniczej w celu sprawdzania czy te umowy są zgodnie z prawem,wcześniej płacili za 12 godzin pracy teraz za 11 gdyż przerwa obiadowa nie jest już wliczana do godzin pracy, dzwonisz do biura i ta sama melodia proszę czekać mamy nowe kontrakty podpisane to potrwa jeszcze parę dni może tygodni, ludzie mają działalność muszą płacić zadłużają się mają problemy finansowe nie warto !!!!!!

Ciekawski

Witam, czy to prawda że dla fachowców z wieloletnim stażem, uprawnieniami i certyfikatami firma Harris proponuje 9-10 euro na godzinę za prace na innym kontynencie? Zostałem zaproszony na rozmowę i chciałbym się dowiedzieć ponieważ musiałbym przejechać cała Polskę żeby tam dotrzeć więc chce się upewnić czy warto.. bo przez tel to się za dużo nie dowiedziałem... A jeżeli to prawda to firma Harris jest śmieszną firmą :) najlepiej niech zrobia rekrutacje pod sklepem sciągną sobie żuli to i za 7 euro będą pracować. A i jeszcze do tego swoja działalność(hahahaha) więc jeśli to prawda to żenada.... Proszę o odpowiedz osoby ktora była na rozmowie a cwaniaczki z biura nie odpisywać. Bo z tego ci widzę to jeszcze ani jednej pozytywnej opinii o tej firmie a te stawki których tu ludzie piszą to nie wiadomo czy się śmiać czy płakać. Pozdrawiam

robert

No w końcu jakiś konkretna osoba były pracownik więc z mojej oceny nic nie na ściemniałem bo ja tam nie pracowałem ale praktycznie opisałem to co kolega dość ze marna kasa to jeszcze opłaty i koniec świata ,jeśli jest konkretna firma chodzi mi o kasę to jest napisane na stronie lub ogłoszeniu i telefonicznie się można dowiedzieć co z czym a w tym wypadku strona firmy się zapowiada ale potem miernota pozdrawiam wszystkich

zapomniałem jeszcze dodać tak jak kolega wyżej napisał. Tak to jest na działalności własnej, czyli co miesiąc zus ponad 1000zł plus podatek od zarobku 8,5%.

Witam, wszystkich. Pracowałem w tej firmie jakiś czas, ale nie o tym... Tak jest pracy mają bardzo dużo, ale za coraz mniejszą kasę. Ludzie pracują np. po 12g na platformach, mają pisane tylko 11g bo godzinę zaczęli odpisywać, wcześniej tak nie było. Nadmienię też, że platforma płaci firmie za pełne 12 godzin, godzina w kieszeni. Stawki są niskie na początek 9euro po kilku latach maxymalnie 2 euro więcej. To by było na tyle. Tak wiem zaraz biuro będzie wypisywać, że to nie prawda podszywając się pod jakiś zwyczajny nick. Odnosząc się jeszcze raz do takich stawek to nie ma rewelacji przy tak ciężkiej pracy, zwłaszcza pod polskimi pseudo foremanami, gdzieś na końcu świata i to jeszcze na platformach. Praca tam jest najlepszą opcją jeżeli ktoś nie może na chwilę dzisiejszą czegoś znaleźć i wciąż szuka to można się zahaczyć, na przetrzymanie oraz szukanie czegoś lepszego. Przyszłości tam nie ma. Większość ludzi pracujących tam, wiadomo że nikt tego nie powie głośno, szukają też innych lepszych rozwiązań. Tylko jest taki problem dla nich. Są w tej firmie już taki szmat czasu, że boją się zrobić tego jednego kroku w przód. Pozdrawiam wszystkich, również pracowników

ol

z tego co piszecie to chyba jest się w tej firmie na działalności to jeszcze lepiej dosyć ze taka stawka to jeszcze ZUS i podatki

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji