Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

John

Zawsze tak jest z kazda firma, nawet jak bedzie dobra to znajdzie jakis beret co bedzie mu cos nie pasowalo

John

Czyzby margot nie kumal roboty i byl tzw. Piekarzem ? A jego pisanie to tzw. Zale ? :)

kris
@John

pajacow i cwaniakow tu nie brakuje to jest tak jak się slizga po kims i smarujesie co się da

Trelemorele

Geniek nie czytaj tych wypocin tylko jedz i zapisz sie na wyjazd

margot

Mam badania, nikt się nie odzywał.

@margot

margot ty masz cos z deklem na forum udzielasz się często a zadaj sobie pytanie dlaczego nie jedziesz powod jest prosty chyba

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
John

A kontaktowali sie z Toba po wyrobieniu wizy, wyslali Cie na badania lekarskie ? Czy poprostu cisza z ich strony ?

margot

Niestety zwątpiłem!!! Żal bo bardzo chciałem wyjechać ale ile można czekać?

John

To po co wysylaja ludzi po ta wize i traca kase jak nie maja dla nich roboty ? Pytales sie moze ich kiedy ten wyjazd czy juz zwatpiles i dales sobie spokoj ?

margot

JA MAM WIZĘ DO USA OD MARCA I NADAL SIEDZĘ W DOMU !!!

kris

a po co ci ta kwatera czy mieszkanie ???? nie ma takiej potrzeby

Łukasz

To mozna siedziec z wiza do usa w Polsce ile sie chce, nie mudi byc wykorzystana w jakims tam czasie. Jak to jest ? Jest ktos jeszcze tu kto siedzi z wyrobiona wiza do usa ?

niewazne

Tak zeby otrzymac wize szybciej a co do wyjazdu to pojedzie ale nie wiadomo kiedy

Łukasz

Czy wie ktos moze cos o wyjezdzie do usa, poniewaz kolega byl z tej firmy tydzien temu po wize do USA w apierach do konsula mial napisane ze wyjazd 29 listopada, bo bedzie wsiadal na statek tego dnia na Florydzie.

ddd

Dlaczego ktoś kto pisze o tej firmie prawdę to jest idiotą bo piszą tak jak jest i ktoś to krytykuję jest forum i się piszę a nie wiem co bym miał za interes pisać bzdety o tej firmie jeśli by była ok nic by na tym nie zyskał a firma do (usunięte przez administratora) sam się przekonałem gnałem kawał drogi na darmo

leszek
@ddd

ty idz się lecz nie pracowałeś i nie pracujesz więc nie smaruj tu bzded

karol

większość z was co tu pisze to kompletni idioci debilow nie brakuje

v

Tomek czy ty sądzisz ze każdy za 9 euro pracuje

dik

szkoda komentarza na to co piszesz prawnik cos zle ci doradził

tomek

wiem o tym, że w umowie nie ma nic na temat postojowego rozmawiałem z prawnikiem i w chwili podpisania aneksu jesteś jako zleceniobiorca w chwili podpisania musisz być dyspozycyjny a Harris jako zleceniodawca musi zapewnić pracę tak jest w prawie wiec Harris działa niezgodnie z prawem .To jest tak masz działalność gospodarczą firma która chce cie wynająć na wykonanie jakieś pracy podpisuje z tobą umowę i daje pracę a nie jak Harris podpisujesz I siedzisz pół roku w domu. To Harris cię wynajmuje jako firmę więc to ich brożka dać ci pracę wywiązać się z umowy a Harris tego nie robi. Harris zabezpiecza się w chwili wygrania jakiegoś przetargu przestawiają dokumenty, że mają specjalistów. a tak na marginesie ci co bronią Harrisa kłania się matematyka 9Euro na godzinę razy 12 godzin razy 7 dni w tygodniu bez dnia wolnego to jest średnio 360 dni w miesiącu to są dwa etaty a zarobek 3240 Euro na projektach przy remontach statków nie ma diety bo tylko że menadżerowie mają pieniądze bo ktoś to przyjeżdża zaufany z UK przywozi niecałe 1000tyś dolarów bo do tej kwoty nie trzeba wypisywać deklaracji i dzielą się między sobą SZKODA NERWÓW

karol

firma daje ogłoszenia pracowników potrzebują a pracy nie ma jak to jest??? kto ci da postojowe przeczytaj umowę co tam masz napisane tylko godziny przepracowane płacą każdy tu pisze co chce

Chodzi mi o to że w chwili podpisania aneksu powinni ci płacić a nie że podpisujesz aneks w styczniu a w kwietniu dopiero wyjeżdżasz i siedzisz 4 miesiące jak kura na jajkach nic nie możesz zaplanować nigdzie wyjechać bo mogą zadzwonić w każdej chwili, to nie jest więżenie a firma tak właśnie traktuje ludzi, głupie sms-y typu, że musisz być gotowy na wyjazd a i tak nie ma roboty i wyjazdów. zupełnie inne warunki pracy gdy się pracuje z firmą bezpośrednio z UK. NIE POLECAM SZKODA NERWÓW

michal

czemu do specjalisty ?? HP oszukuje ludzi w biurze ściemniają, ludzie siedzą w domu i czekają na telefon popadają w długi a HP ma to gdzieś tylko pupilki jeżdżą non stop. śą tacy to dostają kase nawet za postojowe a to już jest świństwo dla innych NIE POLECAM !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji