Opinie o Radanex Aneta Cichacz w Stara Gadka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Radanex Aneta Cichacz. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Radanex Aneta Cichacz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radanex Aneta Cichacz w Stara Gadka

Marta Nowy wpis

Hej, jak firma sobie radzi, macie dobre wyniki?

Seba były pracownik. Nowy wpis

To jest była najlepsza i najucciwsza firma jaką znałem

sąsiad Nowy wpis

I tu masz racje napewno sie spotkamy w sądzie za te zakopane śmieci.

pracownik Nowy wpis

To czemu się zasłaniasz sądem i zasadami o ujawnianiu danych skoro taką prawdę piszesz.Po za tym jesteś w błędzie.Twoje dane po naszym piśmie już niedługo będą dostępne dla nas. Zobaczymy czy będzie takie HE HE.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Radanex Aneta Cichacz? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Opinie pisane powyżej są pisane przez zwolnionych pracowników (usunięte przez administratora)

sasiad

Mieszkałem obok w kamienicy gdzie mieściła się firma w Łodzi na ulicy Kilińskiego 119a,sam widziałem jak nocami kopane są wielkie doły na terenie firmy i składowane w te doły były wszelkiego rodzaju odpady'co się nie miescilo bylo wywożone też wieczorami na jakiś dzikie wysypiska lub poprostu do lasu.(usunięte przez administratora) Jeśli ktoś chce pracować dla tej firmy to nie polecam. Mam nadzieje ze pomogłem podjąć decyzje ludzią którzy chcą podjąć się pracy w firmie radanex.

sąsiad

Moje tez pokasowali,ale bede wklejał do skutku.

mr.proper

Racja.

rex

Oni sa tylko nic nie wiedza ze takie cos ma miejsce, trzeba rozglosnic sprawe i sie dowiedza.

tadek 19 19

na borucie siedzi prokuratura juz bo znalezli odpady medyczne jak zamkną borutę to już po tych firmach sami sie zamkną bo nie będą mieli gdzie jezdzic

tadek 19 19

w radanexie to nie wiedza wogóle co to sortwanie czy jakaś utylizacja ,utylizacja jest za 150 zl za kontener (usunięte przez administratora)

sąsiad

No firmy nie ma na tym placu ale są zakopane śmieci które firma po sobie zostawiła.Ciekawi mnie kto sie tym tematem zainteresuje moze telewizja toya.

sąsiad

Info do wpisu 2014-01-22 08:27:17 nie podklejaj sie pod mój nick kolego. Kolega jurek1971 ma racje trzeba powiadomic odpowiednie instytucje i przerwać ten proceder.

sąsiad

Nie wiem do kogo piszesz BARANIE,jaka ona o co tu chodzi. Pomyliłaś/eś strony internetowe to nie jest portal randkowy.

Baranie ona nie wróci do ciebie i nikt jej nie zwolni z pracy żebyś nie wiem co pisał.

sąsiad

Dlaczego cały czas kasowana jest moja opinia , ktoś ma coś na sumieniu ? Nie złamałam/łem regulaminu i chce uświadomić nowych pracowników co widziałam/łem z okna kamienicy.

sąsiad

Myślę ze dzięki mojemu wpisowi dowiedzieliście się jaka to firma i czy warto podjąć tam prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Radanex Aneta Cichacz - Stara Gadka

Radanex Aneta Cichacz