Opinie o Candletrend Tomasz Mianowski w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Candletrend Tomasz Mianowski. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Candletrend Tomasz Mianowski o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - produkcja

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Candletrend Tomasz Mianowski w Częstochowa

Zadowolona Nowy wpis

Hahaha widze, ze była pracownica ma ciekawe komentarze do powiedzenia, może gdybyś więcej pracowała a mniej alkoholu piła w czasie pracy, to byś nie wyleciała bez wypłaty

... Nowy wpis

Totalny (usunięte przez administratora) Swieczki krzywo robione, pala się do połowy. Małe podgrzewacze zapachowe robione tak jakby szkoda było zapachu na nie. Nie polecam.

Ja Nowy wpis

Brak słów. Traktowanie ludzi bez szacunku. Dużo by wypisywać, kto pracował tam ten wie.

Elżbieta Nowy wpis

Aż niektóre wpisy mrożą krew w żyłach... Stwierdzenia, że pracownicy nie mają umów, że brak BHP, brak warunków sanitarnych, ponoć myszy, dźwiganie mega ciężkich worków, po to, aby nagrzać w piecu, żeby pracownikom nie było zimno... Jakieś wyzwiska... Małe stawki. Aż trudno uwierzyć... I podobno nikt tam tego nie sprawdza. Może warto jednak nadal próbować? Aby PIP albo Sanepid odwiedzili to miejsce w końcu... Przerażające. No chyba, że się coś zmieniło na przestrzeni lat, ale no masakra...

Sprzedawca

Rozmowa przeprowadzona w malo profesjonalny sposób z kilkoma innymi osobami. Przedstawiono jak wyglada praca, w jakich godzinach. Stawka marna. Kilka dziewczyn od razu zrezygnowalo gdy właściciel zaczął kręcić na temat umowy.

Czy umiesz obsługiwać kase fiskalną ? Czy pakowałaś kiedyś prezenty?

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Pracownik hali w markecie budowlanym Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
logo firmy Pomocnik lakiernika
Sońsk
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
asik

Masakra warunki traktowanie pracowników płaca, brud, (usunięte przez administratora) ,smród , ludzie pracują bez umów bez przeszkoleń BHP , żadnych przepisów tam się nie przestrzega myszy biegają pod nogami ,pracownice same dzwigaja worki z węglem z hali żeby napalić w piecyku typu gnom starym dziurawym. Żadnej kontroli żadne instytucje sie tam nie pojawiają. (usunięte przez administratora)W większości pracują tam same kobiety tam są poniżane i obrażane szefowa kawał suki wredna cwaniara grzebie pracownikom po kieszeniach prywatnych ubrań. Może pracować tam każdy kto chcę z pierwszej łapanki może pić w pracy i nic się nie dzieje bo takim ludziom można zapłacić groszę, ile im się podoba nawet 5 zł na godzinę był taki przypadek.Ludzie oni zarabiają duże pieniądze na krzywdzie ludzkiej dorabiają się na biedzie ludzkiej a ci pracownicy czasami nie mają innego wyjścia muszą to znosić i cierpieć ,płakać po kątach .Jak jakiś wypadek się zdarzy w zakładzie absolutnie nie wolno wzywać karetki taki pracownik zawożony jest prywatnym autem do szpitala a potem zwalniany od razu żeby uniknąć kłopotów . .

Zuzanna

Strona firmy jest w przebudowie, więc może pracownicy wypowiedzą się czy warto aplikowac i czy podpisywana jest umowa o pracę z nowymi pracownikami?

Cichociemny

Tragedia.. Nawet koty się tu topią. Można to zobaczyć na Facebooku Strefa Kota adopcję częstośląskie...

Norbert

Macie może wiedzę czy firma potrzebuje kogoś nowego?

Zzz

Praca nie jest zła , ludzie też są w porządku . Wiadomo każdy może mieć gorszy dzień, ale szefowa to tragedia, na początku jest miła a później wyżywa się na ludziach jak ma gorszy dzień.

Olgierd

A firma teraz potrzebuje kogoś do pracy? Jak trudno przejść rekrutację?

Zzz
@Olgierd

Szukają na produkcję , ale stawka jest tragiczna 8 zł na godzinę

K

Nóż się w kieszeni otwiera jak czytam opinie. Ludzie, „kobiety” które wypisują tu ze nie da się tam pracować są poprostu (usunięte przez administratora)leniami! I na dodatek (usunięte przez administratora). Nagle nie przychodzą do pracy nie dając nawet znać szefom i się dziwią, ze są zwalniane? Przychodzą pijane na hale produkcyjna i narzekają, ze jest OPR za przeproszeniem?! Do ZAKLEJONEGO kartonu gotowego do wysyłki wkładają świece zle pomalowane I DALEJ zdziwione? Spójrzcie w lustro, zróbcie rachunek sumienia później narzekajcie, mi osobiście tam soe super pracuje- może dlatego ze CHCE MI SIĘ PRACOWAĆ? Bo za prace dostaje się wypłatę, a nie za stanie i gapienie się w telefon. Żałosne na prawdę.

Zuzanna

Nigdzie w sieci nie udało mi się namierzyć aktualnych ofert pracy w Candletrend Tomasz Mianowski. Może wiecie coś na temat prowadzonych rekrutacji albo tych planowanych? Jak pracodawca podchodzi do spontanicznych aplikacji? Proszę Was o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami z procesu rekrutacyjnego, w którym braliście udział.

Mira

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Candletrend to spoko firma, być może niektóre osoby nie są zainteresowane pracą i dlatego narzekają?

zuza

Nie zgadzam sie z niektorymi opiniam.Po pierwsze warunki pracy kazdy widzi w pierwszy dzien po drugie jezeli chodzi o płace tez kazdy wie w pierwszy dzien wiec jezeli komus nie pasuje to nie musi zostawac.A jezeli chodzi szefostwo to sa mili a jak czasem ktos krzyknie to chyba normalne w pracy.Bardziej trzeba uwazac na starej daty pracownikow.

Miika

Kolejne ogłoszenie, że szukają pracownika, dziewczyny są coraz mądrzejsze i szybko się zwalniają. A wystarczyło by traktować pracownika jak człowieka.

Zuzanna

@L..a Ty długo już pracujesz w Candletrend? Możesz powiedzieć cos więcej o swoim dziale? Jak wygląda jego codzienna praca? Wspominasz o kontrolowaniu pracowników. Kontrola tego, jak przebiega praca to obecnie stały element funkcjonowania firmy. Jaką formę kontroli masz na myśli?

L..

Mili i pomocni ? przez ile? tydzień, dwa ? Wszystko po kilku dniach się zmienia... Na początku by nie wystraszyć pracownika, a później mają Cię za nic... A jak sądzisz D. dlaczego taka rotacja pracowników ? za marne pieniądze, wieczne kontrolowanie i krytykę przez 'szefową...'

Zuzanna

@D.a co uważasz za największy plus pracy w Candletrend?

D.

Witam. Pracowałam tam i nie mogę się zgodzić z opinią z brakiem szacunku. Bardzo mili, pomocni. Z każdym problemem można zadzwonić bez strachu. Bardzo gorąco polecam. Pracowalabym tam dalej gdyby nie to że musiałam się wyprowadzić.

Kitka

Ooo, opinie zniknęły... A dzięki nim wiele osób mogło się ustrzec przed pracą w tym miejscu. Ale mimo to i tak wszyscy stamtąd szybciutko uciekają, co widać ciągłymi poszukiwaniami pracownika.. Nie polecam, brak szacunku do człowieka.

Zostaw merytoryczną opinię o Candletrend Tomasz Mianowski - Częstochowa

• Jak się pracuje w Candletrend Tomasz Mianowski?

Zobacz opinie na temat firmy Candletrend Tomasz Mianowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Candletrend Tomasz Mianowski?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Candletrend Tomasz Mianowski?

Kandydaci do pracy w Candletrend Tomasz Mianowski napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Candletrend Tomasz Mianowski
1.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • KRAKOWSKA 80
    42-202 Częstochowa