Candletrend Tomasz Mianowski

Częstochowa

Opinie o Candletrend Tomasz Mianowski

buuu 2013-07-10 23:13:20
cóż praca za marne jak na te czasy pieniądze (sklepy 5zł/h hala akord od 0,15-1zł za pomalowaną świece) o umowie o pracę można pomarzyć (w grę wchodzi tylko umowa zlecenie) częste kontrole pracowników, duże wymagania za małą płacę z drugiej strony z właścicielami idzie się dogadać w większości kwestii (np. wolne), małe podarunki na święta co tworzy chwilowo miłą atmosferę. Polecam w kryzysowych sytuacjach szukając nowej pracy w międzyczasie.
...... 2013-07-12 21:08:22
Zdecydowanie NIE POLECAM PRACY w CANDLETREND !!!
Na początku pracy wszystko wydawałoby się OK, natomiast z czasem praca tam stawała się jakimś koszmarem. Ciągłe niesprawiedliwe narzekanie, złe traktowanie, głupie teksty i odzywki, poganianie, itp. (długo by pisać) ze strony nie samego do końca pracodawcy, lecz jego ”partnerki”. To właśnie ona jest głównym źródłem wszystkich problemów, nic dziwnego, że pracownicy nie zagrzewali miejsca na dłużej. Wszyscy dookoła naśmiewają się, że tu dziewczyny „zmieniają się jak rękawiczki”. Teraz wiem dlaczego! Na pytanie: Gdzie ja mam to zapakować? (chodziło o prezent) Odpowiedź: „a w [usunięte przez moderatora]!” (oczywiście cytuję). Bliżej jakichkolwiek imprez pakowanie prezentów staje się źródłem dochodów, stąd też większa liczba klientów, a miejsce na pakowanie tylko jedno! Przepraszam, chyba, że podłogę można zaliczyć jako drugie stanowisko pakowania prezentów! Ogólnie rzecz ujmując NIE POLECAM PRACY w CANDLETREND w Częstochowie.
eh 2013-07-30 12:24:03
ciesze sie ze wrszcie zaczeto pisac o pracy w CANDLETREND co do 1 wpisu to sie nie zgodze ze mozna sie z szefem dogadac co do wolnego poniewaz jezeli chcesz miec wolne to najczesciej jest tak ze dziewczyny ktore zostaja musza nieraz pracowac 12 godzin bo nie ma nikogo na zastepstwo ale to nie wszystko ciagla rotacja jaka tam jest doprowadza do ciaglych konfliktow nie pracuje sie wg.grafika poniewaz dziewczyny potrafia rzucic prace z dnia na dzien powod MARNE ZAROBKI A WYMAGANIA KIEROWNICZE eh.....
podarunki na swieta pewnie ze lepiej dac swieczke co szefa kosztuje grosze niz premia ha ha ha
zarobki eh masz jeszcze 3% od utargu co tak naprawde sie oplaca tylko przed Swietem Bozego Narodzenia wtedy sa dobre utargi ale stoisz nawet 12 godzin i naprawde jest ciezko poniewaz jest mnostwo klientow a to daje ci 8zl na h SMIECHU WARTE
podsumowujac
1 marne zarobki
2 duze wymagania jak na takie wynagrodzenie
3 ciagle pod telefonem [nigdy nie wiadomo ktora zrezygnuje ]
4 smieciowa umowa od ktorej nie odprowadzaja zadnych skladek
aha szef nieraz potrafi dzwonic kilka razy w ciagu dnia o utarg jak jest dobrze to super jak zle to musisz wysluchac litanii tak jakby to bylo uzaleznione od ciebie
wiec dobrze sie zastanow czy chcesz tam pracowac bo najlepiej na tym wychodzi szefostwo i nie wierz w to co mowia bo co innego robia
.. 2013-08-02 21:49:40
Z racji wykonywanej pracy obserwuje dziewczyny pracujące w candletrend na pasażu w realu. Jest to najgorzej zagospodarowane stanowisko nie sposób go upilnować a tego od pracownic się wymaga.. zbijają kilometry na chodzeniu w kółko co i tak nie wiele daje (wystarczy, że któraś pakuje prezent w środku i już niczego nie zobaczy) przy jakichkolwiek upatrzonych zniknięciach towaru im najbardziej obrywa się. Ciągle pojawiają się nowe twarze, pracownica otrzymuje jedna koszulkę firmową "po kimś" i ma w niej chodzić 6 lub 7 dni w tyg! Śmiech na sali szef bywa bardzo często i nie wpływa to na poprawę nastroju ciężko określić słowami co tam się dzieję a [usunięte przez moderatora] mają.
haha 2013-08-14 22:32:08
Nie polecam pracy w "Candletrend" . Na początku jest fajnie i na luzie a potem wszystko zamienia sie w koszmar... Są fałszywi i mają chamskie teksty, chcą zebysmy byly na kazde zawołanie . Jest duża presja gdy nie ma dobrych utargów i jest to nasza wina, nie maja szacunku do pracownika i uważaja ze wszyscy sa złodziejami..dużo wymagają a mało płacą, i chcą zwojować świat a mają drogie rzeczy których nie chca ludzie czasem kupowac a tego nie rozumieją, przykre ale prawdziwe. pozdrawiam i uprzedzam.
kotek 2013-12-11 09:38:13
Praca w "Candletrend"... hahah to jakaś jedna wielka pomyłka!!! [usunięte przez moderatora]. Umowa na którą możesz liczyć to umowa zlecenie, chociaż też nie do końca bo ja miałam ją tylko przez 2 miesiące, niestety później p. T[usunięte przez moderatora] nie miał nawet ochoty podpisać ze mną następnej, a stawka taka sama jak przedtem czyli 5 zł. Trzeba być ciągle pod telefonem bo nigdy nie wiadomo gdzie masz iść do pracy czy na stoisko w realu czy na Dąbrowskiego. Ciągłe dzwonienie szefa i pytanie: jaki jest utarg ? Co do prezentów na święta, które tworzą chwilową miłą atmosfere :] (jak ktoś tam wyżej napisał) to pewnie są rzeczy które w zeszłym roku się nie sprzedały a trzeba się ich jakoś pozbyć. Wolne można dostać jak się zwolnienie od lekarza przyniesie, chociaż nie masz umowy. Najgorsze co może byc to te głupie odzywki ze strony p T[usunięte przez moderatora] i tej jego kobiety, śmieją się i obgadują swoje pracownice. Praca po 12 godzin może wykończyć każdego, tym bardziej że nie ma nawet krzesełka żeby usiąść. Jeżeli lubisz pracować w zagrodzie i jeść posiłki jak zwierzęta (najlepiej na podłodze) to udaj się do Reala na stoisko ;D
kreska 2014-02-21 19:40:16
Nie wiem jak wygląda praca na sklepach ale za to bardzo dużo mogę napisać o produkcji a więc ściągają ludzi do pracy wmawiając im że zarobki na godzinę wychodzą od 4 do 10 zł nie wiem kto w tej firmie wyszedł kiedykolwiek 10 zł na godzinę praca jest na akord i wszystko by było w porządku nawet przy tym 0,70 gr od sztuki gdyby tylko aplikatora wylewała aplikacje pod świeczki które są aktualnie na hali ale że niby szefowa każe lać co innego to nigdy nie wyjdziesz na tyle żeby cokolwiek zarobić bo jak nie jednego brakuje to drugiego nowa osoba zarobi najwięcej 20 zł dziennie a zdążają się przypadki gdzie dziewczyny maja 90 zł za cały tydzień pracując po 9 godzin żal (usunięte przez administratora)
Zero 2014-02-21 20:39:31
Praca za 1,79 za godzinę płatna brutto w zimnie i brudzie.
Róża 2014-02-22 15:21:05
Nie dajcie się nabrać na gadkę właścicieli ,że pierwszy tydzień pracy za grosze , a potem to się zobaczy. żadnych umów nie dają . Wykorzystają Cię przed sezonem świątecznym do pakowania świec i odprawią Cię z 50-cioma złotami za tydzień pracy po 8 godzin dziennie. Mówią jak chcesz pracować to od 6:00 do 15:00 za 0,10 groszy od sztuki i nawet nie pokryje biletu.
kasia 2014-05-29 11:37:15
Pracowalam tam jeden dzien za darmo.W ramach tego nawet szklanki wody nie zapropowano.
haha 2014-11-08 11:49:01
Karolina umowę w tej firmie chyba żartujesz.
uminik 2015-01-31 19:36:47
Umowa to bardzo istotna kwestia - chciałbym się dowidzieć jakiej właśnie umowy mogę się spodziewać na początku współpracy czy to będzie możę umowa o pracę czy tylko możliwej est podpisanei umowy zlecenia albo o dzieło. Miło by było jakbyście to podali do wiadomości. trzymajcie kciuki mam nadzieje , że uzyskam wreszcie wymarzoną pracę .
były pracwnik 2015-03-08 12:16:35
Praca w CandleTrend hmm na początku pracy jest to prac marzeń wszystko jest tak jak by sobie ktoś wyśnił, pracodawca wydaje się kompetentnym człowiek lecz to dzieje się do czasu. Sprawa umowy : forma w jakiej jest ona napisana to porażka pracuje sie na sklepie a umowa podpisywana jest z Hala produkcyjna, trzeba podpisać odpowiedzialność materialna gdzie stan faktyczny podany ze stanem w komputerze to jakas masakra . Pracodawca wiecznie naciska na wiekszą sprzedaż utargi dzienne to czasem 35zł a pan T. każe pracować przy otwartych drzwiach mimo że jest minusowa tep na dworze i po prostu najzwyczajniej w swiecie jest zimno tłumaczy sobie to w ten sposób że są przyciemnione szyby i klienci mysla ze sklep jest zamkniety , co by sie nie robilo to i tak daja do zrozumienia ze nic sie nie robi , na pytania zwiazane z praca, towarem na sklpie , pytania ktore ewidentnie powinno sie kierować do pracodawcy są olewane bądź robiona sa pretensje ze ma sie takie pytania ( dziwne odzywki ze strony szefostwa ). Tak po pierwszym miesiacu pracy zaczynaja sie pretensje o mały utarg, ceny sa wysokie jak na sklep firmowy i ludzie malo co chca robic zakupy w takim sklepie czasem zdazy sie utarg pow 200 zł albo nawet powyżej 500zł ale to jest naprawdę rzadkie..
czarna 2015-08-26 12:00:21
oczywiscie ze nikt tam na sile nie trzyma niektore dziewczyny nie mialy wyjscia i musialy tam pracowac tak jak ja osobiscie odradzalam dziewczynom zeby uciekaly jak najdalej stąd pracowalam tam pare lat najlepiej wspominam prace na hali ale nie dla szefostwa tylko dla dziewczyn ktore tam poznalam niestety jak tylko okres swiateczny sie konczyl odprawiano je i na nastepne swieta nastepne przychodzily o umowie zapomnijcie to sa naciagacze ten nacisk na utargi tragedia nie da sie ludziom wciskac rzeczy ktore nie sa warte tej ceny praca przy otwartych drzwiach w zime masakra jedne swieta cale spedzilam w lozku przez te otwarte drzwi szefostwo sie ciagle kloci miedzy soba pozniej efekt tego taki ze jeden mowi tak a drugi karze inaczej tragedia moglabym pisac do woli tyle sie tego nazbieralo nie polecam pracy tam
zszokowana 2015-11-04 18:18:47
Czy już naprawdę nie ma uczciwych pracodawców??? mój mąż znalazł pracę tam z ogłoszenia na olx właściciel na początku niby miły, niby konkretny, kazał przyjść na 2 dzień na dzień próbny, powiedział,że jak się przyjdzie 2 dni pod rząd to wtedy ma się od pierwszej godziny płacone - że stawka nie bardzo niska ale też nie bardzo wysoka, że wszystkiego się dowie na miejscu. W 1 dzień niby wszystko fajnie, luźna miła atmosfera jak to niby fajnie itp. A dzisiaj w ciągu dnia obraził go właściciel "że sprząta jak ciota" i za w sumie 17 h pracy dostał całe 50 zł. Czyli po jakieś 3 zł na godzinę.
Uciekajcie od tej firmy jak najdalej!!!!! to oszuści i wykorzystywacze, szukają tylko "taniej siły roboczej" nie interesuje ich, że ludzie chcą naprawdę uczciwie pracować :( :( :(
byly pracownik 2015-12-11 18:41:43
Nie ma usprawiedliwienia dla pracodawcy ktore nie potrafi zaplacic pracownikowi za przepracowany tydzien pracy . :) na takich ludzi powinno sie jedynie spluwac i nie oddawac um szacunku .
byly pracownik 2015-12-11 18:41:46
roześmiana 2016-08-05 09:13:38
panadol co ty za bzdury wypisujesz w candle trend umowa o prace hahahhahaha nikt tam nie ma umowy nie fisiuj chyba ze to ty edi piszesz albo tomcio dobre sobie umowa hahahahahahahahahahahahahahahaha
Wolny 2016-08-05 13:52:26
Candletrend Tomasz Mianowski zapewnia umowę o prace, nie wiem czemu mówisz, że tak nie jest i szydzisz
Zostaw swoją opinię o Candletrend Tomasz Mianowski - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Candletrend Tomasz Mianowski