Opinie o Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form o rekrutacji.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form w Poznań

Igor

Jaką macie atmosferę w pracy? Warto starać się o pracę?

@Igor

Aktualnie atmosfera raczej pozytywna. Dużo pracy, także nie ma czasu się nudzić. Można(ale nie trzeba) robić nadgodziny w opór(10-12h+soboty). Stawka może (usunięte przez administratora) nie urywa ale praca na maszynach też nie jest super ciężka. Na pewno brak tutaj monotonii ze względu na jednostkową produkcje form wtryskowych(codziennie robisz co innego i rzadko zdarza się robić taki sam detal(serie max 20 sztuk)). Polecam przyjść na rozmowę.

Huys Nowy wpis
@Igor

Dramat. Płacą jak w 2015 roku. Nie ma co się nawet zbliżać do tej firmy garażowej, brud smród i atmosfera niemiła

Czesław Nowy wpis
@Huys

Serio? To znaczy jakie są stawki bo trochę mnie przestraszyłeś. Mam nadzieje że nie poniżej minimalnej krajowej, co?

Sebix Nowy wpis
@Czesław

Powyżej ale niewiele.

Tytus

Jeśli firma się rozwija to nie widzę niczego dziwnego , że firma szuka ludzi do pracy.

Na stronie internetowej firmy można znaleźć informacje, że poszukiwani są pracownicy na stanowiska: Operator centrum frezarskeigo CNC, Operator tokarki numerycznej CNC, Operator elektrodrążarki EDM oraz Ślusarz narzędziowy. Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w Pro-Mold-Eps? Jak wygląda praca w tych działach firmy? Takie dodatkowe informacje mogą być bardzo pomocne.

Dział Metali
@Karolina

Po dwóch latach te same ogłoszenia wiszą buhhhahaha.... Masakra co za firma....

Co powiecie na temat aktualnej sytuacji w firmie Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form? Czy ten pracodawca dba o zatrudnione osoby, oferując przyjazną atmosferę i wynagrodzenie adekwatne do umiejętności? Czy pracownicy mają szanse na udział w szkoleniach podnoszących ich kwalifikacje?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
paw

skoro ślusarz to niestety musi znac wszelie podstawy do wykonywania tego zawodu, nikt nikogo nie przyjmnie bez pewnych umiejestnosci

wesoly

Znow ogloszenie bo szukaja niewolnika a ogloszen na rynku tyle ze mozna przebierac.Odradzam no chyba ze ktos szuka pracy na miesiac czy 2 bo dluzej tu tak czy tak nie porobi.

aggag2

Rotacja po 100 kroc ludzie przychodza i odchodza srednio co 3-4 tygodnie a kasa zalosna .ODRADZAM

były ph

Byłem w tej firmie kiedyś z szefem w sprawach handlowych, obraz dość żałosny, tak jak ktoś wspomniał, firma garażowa, bałagan, ścisk itd. Chciałem podpatrzeć co i jak bo szukałem pracy na drążarki ale jak to zobaczyłem to nie dzięki! Co do stawek to porażka, jak ktoś ma doświadczenie na cnc to gdzie indziej dostanie wiecej. Wiem na 100% że nawet w stolarniach na cnc dają 12-14 na początek no a w metalu wiadomo że precyzja wieksza itd.

piotr228

rozwoj osobisty jest mozliwy oczywiscie

alojz
@piotr228

Rozwiniesz sie o ile wytrzymasz humory szefowej ,place ponizej oczekiwan,i zapierdol na 2-3 maszynach i to oczywiscie po 1 miesiecznym i pozniej 3 miesiecznym okresie probnym.Zakladam ze sporo umiesz co nie gwarantuje ze cie po 1-2 miesiacach nie zwolnia.

piotr228

4 zl za godzine. 1 tyg przyuczenie na maszynach . za przyuczenie placisz ogolnie 3 tysiace zlotych no chyba ze szef będzie zadowolony z Ciebie to nie zaplacisz

alojz

idz do biedronki albo tesco tam sie ci przyda wiedza ze studiow bo skoro nie wiesz ze w narzedziowni nie ma czasu na nauke podstaw a w ogloszeniu pisze wyraznie ze szukaja z doswiadczeniem to biedronka/tesco bedzie odpowiedniam miejscem twojej pracy.

robol

Takie podejście mają prywaciarze do pracownika i chyba nigdy nie zmieni się taka mentalność(usunięte przez administratora)

jkl

No łatwo nie jest fakt, ale są jeszcze "normalne" firmy, bo ta się do nich nie zalicza.Podejście do pracownika typowo przedmiotowy- typu pan mówi sługa sucha. przez tą firmę naprawde przetacza się tyle ludzi że szkoda gadać.

robol

dzięki za informację bo widziałem ogłoszenie i tak się zastanawiałem czy tam się zgłosić;ciężko jest znaleźć dobrą ofertę w przemyśle

Jkl

Źle się dzieje. Nie polecam, nie ważne ile będziesz pracował i tak będzie to za mało (usunięte przez administratora) Wiekszosc odchodzi po krótkim czasie, wiec wszystko na ten temat.

robol

czy ktoś może napisać coś o tej firmie co się tam dzieje w tym roku ?

poczatkujacy

Moim zdaniem są to bardzo dobre stawki ja obecnie pracuję w firmie na frezarkach 5-osiowych nowe maszyny, 8h i do domu za 8,30 brutto. Zapraszam do siebie.

pracus

Bardzo ci dziekuje za wielka pomoc/cierpliwosc i szczere odpowiedzi ktore pozwolily mi podjac decyzje. Pozdrawiam

xx

Frezarki 3 osiowe. Chetnych brakuje z roznych powodów. Jedni nie dogadują się z kierownictwem tak jak np. ten nowy który odszedł po tygodniu. Ludzie też rezygnują z powodu niskich stawek, zwłaszcza za nadgodziny i soboty. Pozdr.

pracus

ps frezarki 3 osiowe czy 5.?

Zostaw merytoryczną opinię o Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form - Poznań

Pro-Mold-Eps Przedsiębiorstwo Produkcji Form
2.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • WARSZAWSKA 39/41-9
    61-028 Poznań