Opinie o Steel Car Jacek Twardowski w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Steel Car Jacek Twardowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steel Car Jacek Twardowski na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steel Car Jacek Twardowski w Warszawa

Mariusz Nowy wpis

Ile czekaliście na odpowiedz czy dostaliście się do firmy ?

Robert Nowy wpis

W 100% polecam Pana (usunięte przez administratora), profesjonalne podejście do klienta i fachowa pomoc.

Przemek Nowy wpis

Jestem z haka bardzo zadowolony. Z jakosci,ceny, kontaktu ze sprzedającym, szybkości dostawy. Nic więcej dodać ale też zupełnie nic ująć. Gratuluję.

Piotr Nowy wpis

Czy może ktoś wyjaśnić mi jaka jest przyczyna takiej ciszy? Słyszałem sporo dobrego o firmie.Mam chęć na pracę tu.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Steel Car Jacek Twardowski? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Agata

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat pracy w Steel Car Jacek Twardowski? Jakie są gwarantowane warunki zatrudnienia? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? W sieci nie znalazłam nowych ofert pracy.

dfghbjn

@Bór sądzę że tak - nie raz korzystałam z ich usług i muszę przyznać że jestem całkiem zadowolona. Moi znajomi maja także bardzo podobne odczucia do moich, wiec firma wydaje sie być wporządku całkiem.

Zasada

Odnośnie montaży haków - trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, bo bardzo często fabrycznie firmy nie wyposażają samochodów w haki, czasami nawet nie robią technologicznych otworów na haki, więc trzeba się bawić w wiercenie i skrawanie zderzaków :) Mimo wszystko w Warszawie jest to możliwe. Ciekawe tylko za jaką kasę.

Mirabel

Jeżeli nigdzie nie ogłaszali takiej potrzeby to ja na Twoim miejscu napisałbym do nich. Może w ten sposób też można zdobyć jakieś aktualne informacje o nich. Z tego co widzę to czy to pracownicy czy kandydaci raczej niechętnie się wypowiadają na temat pracy - a szkoda. Informacje o rekrutacji zawsze by się przydały.

Anita

Profesjonalna i solidna firma, szybko i profesjonalnie zamontowali hak holowniczy w moim samochodzie, to profesjonaliści w każdym calu, polecam ich usługi

Asia

Hak Galia to haki wykonane z najlepszej jakości materiałów, montuje się je bardzo szybko i bez problemów. Dzięki skorzystaniu z usługi warsztatu Steel Car jeżdżę teraz samochodem z przyczepką i mogę zabrać więcej ze sobą towaru z hurtowni. Polecam.

Bonn

Polecam tą firmę. Mają bardzo duży wybór haków do wielu modeli aut. Każdy znajdzie coś dla siebie.

mmm

Zamontowali mi hak Galia na śruby i jestem zadowolony.

Czechu

Solidna i profesjonalna firma. Montaż haku przebiega starannie i z dbałością o auto klienta, polecam.

timon

Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Montaż haku odbył się szybko i sprawnie.

Seba

wytrzymały hak. Montaż staranny widać, że robiony z dbałością o samochód

Karol

mają niezłe ceny i spory wybór.

są świetnie zaopatrzeni. spory wybór haków zarówno do dostawczaków jak i osobówek. profesjonalna firma

Zostaw merytoryczną opinię o Steel Car Jacek Twardowski - Warszawa

Steel Car Jacek Twardowski