Steel Car Jacek Twardowski

Opinie o Steel Car Jacek Twardowski

Paweł 2013-05-15 08:08:32
są świetnie zaopatrzeni. spory wybór haków zarówno do dostawczaków jak i osobówek. profesjonalna firma
Karol 2013-06-11 09:42:22
mają niezłe ceny i spory wybór.
Seba 2013-07-10 08:59:21
wytrzymały hak. Montaż staranny widać, że robiony z dbałością o samochód
timon 2013-07-15 10:46:45
Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Montaż haku odbył się szybko i sprawnie.
Czechu 2013-07-22 09:00:25
Solidna i profesjonalna firma. Montaż haku przebiega starannie i z dbałością o auto klienta, polecam.
mmm 2013-08-02 11:23:11
Zamontowali mi hak Galia na śruby i jestem zadowolony.
Bonn 2013-08-20 09:06:17
Polecam tą firmę. Mają bardzo duży wybór haków do wielu modeli aut. Każdy znajdzie coś dla siebie.
Asia 2013-10-02 13:58:31
Hak Galia to haki wykonane z najlepszej jakości materiałów, montuje się je bardzo szybko i bez problemów. Dzięki skorzystaniu z usługi warsztatu Steel Car jeżdżę teraz samochodem z przyczepką i mogę zabrać więcej ze sobą towaru z hurtowni. Polecam.
Anita 2013-10-18 08:47:16
Profesjonalna i solidna firma, szybko i profesjonalnie zamontowali hak holowniczy w moim samochodzie, to profesjonaliści w każdym calu, polecam ich usługi
Mirabel 2015-01-12 10:06:35
Jeżeli nigdzie nie ogłaszali takiej potrzeby to ja na Twoim miejscu napisałbym do nich. Może w ten sposób też można zdobyć jakieś aktualne informacje o nich. Z tego co widzę to czy to pracownicy czy kandydaci raczej niechętnie się wypowiadają na temat pracy - a szkoda. Informacje o rekrutacji zawsze by się przydały.
Zasada 2015-03-19 09:22:18
Odnośnie montaży haków - trzeba mieć odpowiednią wiedzę i doświadczenie, bo bardzo często fabrycznie firmy nie wyposażają samochodów w haki, czasami nawet nie robią technologicznych otworów na haki, więc trzeba się bawić w wiercenie i skrawanie zderzaków :) Mimo wszystko w Warszawie jest to możliwe. Ciekawe tylko za jaką kasę.
dfghbjn 2016-05-13 19:17:50
@Bór sądzę że tak - nie raz korzystałam z ich usług i muszę przyznać że jestem całkiem zadowolona. Moi znajomi maja także bardzo podobne odczucia do moich, wiec firma wydaje sie być wporządku całkiem.
Zostaw swoją opinię o Steel Car Jacek Twardowski - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Steel Car Jacek Twardowski