Opinie o Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc w Bytom

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc w Bytom

Dawid Nowy wpis

Czy firma daje możliwość awansowania na wyższe stanowiska ?

asdertyp Nowy wpis

Facet ma po prostu problemy finasowe.Widac ,że artyści coraz podlejsi a ta pani na W to porazka.Panie Tyc skończ pan z disco polo i zajmij sie śląską muzyka.

Paulina Nowy wpis

Czy zdecydowałeś się złożyć cv do Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc, mimo braku odpowiedzi na forum? Jeżeli nie, to może napisz jakie stanowisko Cię interesuje. Jeżeli napiszesz konkretniej, być może znajdzie się osoba zatrudniona w tej firmie i dzięki takiej informacji, będzie mogła bardziej precyzyjnie przedstawić realia, jakie obecnie tam panują.

Jolanta z Bytomia

Paqnie Tycu!! obecnie program My Wam to zagramy prowadzi go niejaka Pani (usunięte przez administratora), osoba, która absolutnie nie nadaje sie swym wizerunkiem do jakiejkolwiek telewizji!! paskudna prezencja!! samo jej prowadzenie jest na poziomie przedszkola! jej sie wydaje, że mówi do dzieci??? że jest śmieszna? ciekawa? żenada! deklamuje kazde słowo, nie ma w sobie charyzmy i proszę mi wierzyć, że samym słowem mówionym w sposób infantylny nie przyciągnie ludzi i nie przyciąga. Najbardziej żenujące jest to,że niemalże kązdy odcinek zaczyna sie od piosenki zespołu tej pani, w którym nota bene jest wokalistką! a jak nie zaczyna się od piosenki, którą spiewa zespół Arkadia bend w swych cyrkowych strojach, to już na pewno w trakcie jest wyemitowany ich teledysk!! to jest cos niebywałego!!! . Kto pracując jako "prezenter" w programie muzycznym emituje nagminnie swoją twórczość, reklamując z taką arogancją swój zespół? czy wg Pani Prezes ta osoba czerpie z prowadzenia tego programu korzyści?? z pewnościa tak!!! ona powinna absolutnie wystrzegać się emitowania swojej twórczości!!to jest typowa stronniczość!! my zwykli oglądacze telewizji TVS lubimy słuchac i ogladać śląskich wykonawców we wszystkich programach muzycznych i cieszymy swoje uszy ich piosenkami, ale tez jesteśmy poniekąd obserwatorami i pewne sytuacje bulwersuja nas bardzo! (usunięte przez administratora)jest niezwykle stronnicza i faworyzuje w tym programie siebie, co jest niewiarygodnie bezczelne , i da sie zauważyc,że wprowadza do programu muzyke disco polo , którą prezentuje niejaka (usunięte przez administratora), pseudo artystka! ale jak sie okazało, to przyjaciółka pani Pacholarz, więc chyba juz nic nie musimy dodawać i dalej argumentować beznadziejność i stronniczość obecnej prowadzącej! Mamy nadzieję,że P.P. nasze uwagi rozpatrzy i zmieni panią prowadzącą! nie mamy nic do puszystych pań, ale nie można ubrac sie z taką figurą, w tym wieku sukienkę mini, czarne rajstopki i w takim śmiesznym, dziewczęcym stroju prowadzic program w Pani telewizji TVS. z Wielkim poszanowaniem dla (usunięte przez administratora), fani TVS a najbardziej fani śląskich wykonawców. Chcemy nadmienić,że prowadzące często się zmieniają ale Pan (usunięte przez administratora) jest stałym prezenterem i niech tak zostanie!! to jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu i pewnie sam by sobie poradził z prowadzeniem programu,lepiej sam,niż miałaby oglądalność tego programu spadac!! a ten proces juz sie zaczął! program niech się nazywa: MY ARKADIA BEND WAM ZAGRAMY!! w ostatnim odcinku były ich 3 piosenki, śmiech na sali!! kto w tym programie był emitowany 2 razy? tylko(usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Bytom
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bytom
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Justyna z Tarnowskich Gór

no i było disco polo na ŚLĄSKIEJ GALI BIESIADNEJ!!!!poraz pierwszy takiej gali mówimy STANOWCZE NIE!! porażka totalna! sama nie byłam, ale kupiłam rodzicom na rocznicę ślubu dwa zaproszenia, za które dałam ponad 300złotych!!!!mieli się bawić dobrze a przyszli zawiedzeni i rozczarowani!! nie było nic po sląsku oprócz zespołu Karo, którzy i spiewali po śląsku i byli w śląskich strojach i brawo! udało im się wciągnąć gości do zabawy,no ale zaśpiewali tylko jedną piosenkę zniknęli!!! a wszyscy czekali od początku na zabawę a doczekali sie na koniec!szkoda!i gdyby nie Holecki, Kowalska,Karo to nie byłoby z kim zaśpiewać ,poklaskać, i w końcu poczuć biesiadę, taaa !ponoć wyszły dziewuchy w piórach,skąpych strojach i robiły musical.ly a to była gala biesiadna!! komuś się zdrowo popieprzyło. Pamietam jak gala była biesiadna, jakie fajne zespoły śpiewały w strojach śląskich nasze znane lubiane melodie i pytam gdzie są??? do du..y taka gala!!! moi rodzice juz nie przyjdą i żałują tych wydanych pieniedzy..a mnie żal tyłek ściska, bo to miał byc fajny,trafiony prezent a okazało sie,ze zabrałam cenny czas rodzicom a z portfela ubyło ponad trzy stówy na daremnie !panie pożal się producencie ogarnij sie pan!!! oddaj pan pałeczkę komuś, kto zna się na rzeczy i przywróci nam wszystkim ŚLĄSKĄ GALĘ BIESIADNĄ!!!!!!!!!!albozmień pan nazwę na DISCO POLO i każdy będzie miał prawo wyboru

fani śląskiej gali biesiadnej!

Panie Tyc!! pan jest producentem gali biesiadne,j więc mamy pytanie!! dlaczego w tym roku nie ma GWIAZDY poza śląskimi wykonawcami?? chcemy zauważyć,że poza kilkoma wykonawcami ta gala nie jest już biesiadna!!! to jest jakaś żenada! promuje pan wykonawców, którzy nie mają nic wspólnego ze śląskością! chcemy na takich galach bawić się z wykonawcami, kołysać się,śpiewać z nimi znane przeboje a my musimy oglądać goły tyłek nieznanej wokalistki, która wyskakuje w stringach i udaje,że śpiewa!co to za twór niejaki Betiber?? co to jest???gdzie są ci fajni wykonawcy jak BAR, Mirek Jędrowski, Bajery, Claudia i Kasia Chwołka, Szlagier Maszyna,Muzykanty i inni znani i lubiani,którzy śpiewają po śląsku, w strojach śląskich i bawią nas swoimi piosenkami :) pana gala staje się przewidywalna i na pewno nie jest biesiadna, poza dosłownie paroma wykonawcami , którzy wychodzą w strojach śląskich i śpiewają po śląsku reszta tylko promuje siebie i na pewno nas nie bawi!! Damian Holecki również śpiewa jakieś smutasy, może musi ktoś inny musi być producentem naszej ulubionej gali biesiadnej, bo pan zboczył z drogi!! i pan nam odda część kwoty za bilety, bo nie ma jak kazdego roku jakiegoś kabaretu,albo artystę z wyższej półki, więc nas pan oszukał

Paulina

Jakie benefity oferuje Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc?

Kamil N.

Złodziej i naciagacz. Robiłem dla niego zlecenie i niestety nie wywiazal się ze swojej części umowy. Nie polecam z nim współpracować.

Andżelika

Tyc to zwyczajny bandyta, zeruje na ludziach, płaci artystom za koncert 1,20zl, zastrasza i obraza. Myśli ze jest nietykalny. Ale Karma wszystkich dosięgnie

matek

Wiecie, czy jest szansa tutaj na jakiś fajny staż? :)

A.

Nie zgadzam się z powyższymi ocenami. Współpracuję z tą firmą od ponad roku. Jest to rzetelna, profesjonalna firma, która posiada wiele pozytywnych opinii od firm i organizacji, z którymi współpracowała/ współpracuje. Łatwo jest kogoś krytykować podając wyssane z palca argumenty. Ja ze współpracy z Box Music jestem bardzo zadowolona.

Jacek

Taa a ja mom samolot co darmowo loto do Chin zbox music

kiniok

A wiecie, że jako pierwsza firma w Polsce BOX MUSIC podpisał kontrakt z zagranicznym koncernem EMI ,zachowując jednocześnie pełną niezależność. Współpraca na tych zasadach między firmami trwa do dnia dzisiejszego. Box Music ma ma koncie ponad 300 wydawnictw muzycznych - zarówno znanych i uznanych artystów - jak i dopiero co wchodzących na rynek młodych zespołów i wykonawców . Extra, co?

dla zaciekawionego

tak ma związek z panem Tycem.

Janek

Tyc to oszołom jakich mało

Spróbuj w Eska w Zabrzu to porządna firma.

Jeśli ty szukałeś pracy w box music gdzie już wszyscy uciekli i został jeden Edek to gratuluje.

Znalezione

- Znaleźliśmy się w nieciekawej sytuacji. Okazało się, że są równi i równiejsi. Złożyliśmy propozycję pani dyrektor, ale została ona odrzucona. Z powodu konfliktu dyrektorki z naszym wydawcą. Chcieliśmy zaistnieć w naszym radiu - mówi Jadwiga Kubik. Dlaczego nowa płyta budzi kontrowersje? Problemem jest wydawca płyty - czyli Bogdan Tyc, członek Polskiej Akademii Fonograficznej, właściciel BOX Music oraz serwisu internetowego SOHO.PL sprzedającego legalne pliki w formacie Mp3. Przypomnę tylko, że to własnie stowarzyszeniu przez niego reprezentowanemu (Stowarzyszenie Artystów i Wykonawców Polskich) Radio Piekary musiało zapłacić 100 000 zł kary za niepłacenie tantiemów za publiczne odtwarzanie utworów. Dyrektor Teresa Szaflik przyznaje, że (usunięte przez administratora) Tyc nie jest darzony sympatią w Radiu Piekary.

olek

już niebawem więcej informacji na temat ale już na innym forum dla wybranych.

Zaciekawiony

A czy akcja z policją i zatrzymanie Kuby na festynie na Ligocie Zabrskiej 21 czerwca ma jakiś związek z panem Tycem?

Zostaw merytoryczną opinię o Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc - Bytom

Box Music Firma Fonograficzna Bogdan Tyc