Opinie o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski w Zakopane

Zgagga Nowy wpis

Czy to polska czy ukraińska knajpa???

Jakie wartości są cenione w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

USA Nowy wpis

We got here because we were told of the quality of this place. The menu selection was impressive. The ambience is of 1970s socialist Zakopane style. Unfortunately service is also from late communist period. Our dishes have arrived suspiciously fast. Some grilled meats were great. However, our white sausage was literally stinking. When I have complained, the server took the sausage away. Then she came back and told us that the Manager has tried the sausage and told her it was good. We asked to see the Manager. Ms. Izolda Szymon came in and told us that the sausage was good and she ate it. I told her it was stinking. She told us that we don't need to eat here. No apologies, replacement ir compensation. Avoid this place. To Polish readers: Czuliśmy się jak w filmie Barei. Obrażona kierowniczka sali próbująca naszą śmierdzącą kiełbasę i oświadczająca,że nie musimy tutaj jeść.Myślałem, że zaraz mi zrobią zdjęcie jak za (usunięte przez administratora) i powieszą w holu z napisem "tego klienta nie obsługujemy".

GÓRALSKI (FAST FOOD) Nowy wpis

Lokal zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wygląda bardzo zachęcająco.Ale na tym kończą się dobre wrażenia.Niemiła obsługa,pani kelnerka prawie wydarła mojemu chłopakowi menu z rąk, drogo,słabej jakości produkty,pierogi tłuste i sama maga.Wyraźnie przy zamówieniu pytałam kelnerki czy ziemniaki są świeżo gotowane czy odgrzewane,odpowiedź-świeżo gotowane.Niestety to co otrzymaliśmy okazało się po prostu dramatycznie i niesmaczne najgorsze ziemniaki smażone w starym i śmierdzącym oleju.Devolay spalony,ziemniaki ZIMNE !!!! i odgrzewane,ponoć jak powiedziała kelnerka tak zamówiłam,po prostu jakaś masakra.Nie polecam jedzenie bardzo słabe,nie tylko nam jedzenie serwowane przez tą "restauracje" nie smakowało.Rodzina siedząca koło nas zostawiła praktycznie wszystko co zamówiła.My zamówiliśmy żurek na sam początek i na tym skończyliśmy.Odechciało nam się jeść.Żurek bardziej przypominał barszcz chrzanowy zaklepany dużą ilością mąki,do tego był odgrzewany.Podsumowując, "restauracja" to w rzeczywistości góralski fast food.

Przedstawiciel Handlowy

Telefon do przyszłego teścia.

Kochasz ja ? Ile chcesz zarabiać ?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
ALIBABA

NIE POLECAM !!! Zamówiłem dla mojej rodziny obiad. Schabowy to gruba śmierdząca paniera,mięso w środku surowe i czerwone,smażone w tym samym oleju co ryba. Oferuje stare mrożonki jako świeże ryby.Wszystko śmierdzi zjełczałym olejem.Zamawiając małą porcję ryby dostaje się 5 ogonków zlepionych i otoczonych w kilogramowej panierce oraz prawie kilogram starej śmierdzącej surówki,natomiast bardzo dużo. Omijajcie to z daleka Ten bar to skandal,jedzenie śmieciowe. (usunięte przez administratora) i bezczelne zachowanie,gdy złożyłem reklamację. Ceny kosmiczne,jedzenie ohydne,które w ogóle nie powinno być podane konsumentowi. Niestety rachunek każdego zaskoczy kwotą niebagatelnie wysoką. Czy nie ma instytucji w Polsce,która zajęłaby się tą sprawą? Kiedy wreszcie się za ten weźmie sanepid i ochrona praw konsumenta?! Ile można przyzwalać na takie (usunięte przez administratora)

Halinka
@ALIBABA

Pracowalam tam i te bzdury to chyba jakas konkurencja pisze... żal.pl ;)

miglanc
@ALIBABA

Fakt. Ceny wysokie ale jedzonko przepyszne. Wszystko jest świeże i smaczne.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Władimira

Zapewniam ,że za każdą godzinę pracy szef rzetelnie płaci . Nigdy nie zdarzyło się opóźnienie . To uczciwy człowiek . Co do grafiku pracy zawsze można się dogadać . Urlop również liczony jest normalnie . Nadgodziny nie istnieją w gastronomii ???? Chcesz więcej kasy ,pracujesz więcej

Honorata
@Władimira

Czyli w ramach większej liczby godzin pracy można liczyć na pieniądze tutaj i odbiór godzin wolnych w ramach tego nie jest możliwy, tak?

Halinka

Polecam. Wszystko super. Zarobki tez bardzo dobre. Wrócę do Państwa na pewno w zimowym sezonie. Pozdrawiam Halinka

Jonasz

Żeby mieć opinię dobrego pracodawcy trzeba sobie na nią zapracować więc nikogo nie powinno dziwić, że mamy tak dobrą pracę.

Adrianna

Dobre napiwki i zarobki ale dużo pracy. Szef bardzo pozytywny :) Byłam na pracy sezonowej ale mile wspominam i serdecznie pozdrawiam jeśli czyta to ktoś z właścicieli! Adrianna

sycha

Właściciel wymagający ale w dzisiejszych czasach trzeba pilnować biznesu i troszczyć się aby cały czas dobrze funkcjonował. Poza tym to bardzo dobry, pomocny człowiek. Obsługa i jedzenie to na pewno najmocniejsze punkty. Nie byliśmy w gospodzie ale w pokojach gościnnych Panie przesympatyczne. Ma się wrażenie, jakby było się w odwiedzinach u swojej rodziny. Przepyszne i świeże potrawy. Próbowaliśmy śniadań i obiadów. Sam zapach unoszący się w domku zachęca do spróbowania tutejszych smakołyków. Byliśmy tutaj już czwarty raz i na pewno nie ostatni. Podsumowując - na pewno polecamy :) Taki klimat ciężko spotkać gdziekolwiek indziej :)

Dorota
@sycha

To fajnie, że polecasz Gospoda Polska. Twoja opinia bardzo zachęca. A jak ceny?

sycha
@Dorota

Jeśli chodzi o ceny to na pewno można znaleźć "coś" taniej ale naszym zdaniem nie warto szukać gdziekolwiek indziej. Wiadomo, że każdy ma inne potrzeby i wymagania ale dla nas wszystko jest super. Byliśmy w kilku innych miejscówkach (zanim znaleźliśmy Kolibeckę) w okolicy ale żadna nie jest w stanie jej dorównać.

Mariola

@Helenka a jak z napiwkami?

Helenka

Polecam jako kelnerka. Dużo pracy ale zarobki adekwatne. Polecam

Zosia

Bardzo dobre zarobki. Dużo pracy. Atmosfera ok. Szef wymagający ale bardzo pozytywny.

Unikać tego miejsca

Postanowiliśmy z narzeczoną wybrać się do restauracji coś zjeść.Ja jestem przyjezdny moja narzeczona to rodowita postanowiliśmy nadrobić zaległości.Weszliśmy do środka,tłumów nie było,wiele wolnych stolików-usiedliśmy przy jednym z nich.Po 20 minutach zaczęliśmy zastanawiać się czy jest to restauracja samoobsługowa.Kilkukrotna próba zwrócenia uwagi kelnerek spełzła na niczym.Gdyby widniał gdzieś napis"restauracja samoobsługowa",wówczas nie robiłbym z tego problemu.Poszliśmy więc po menu.Po kolejnych 20 minutach przyszła do nas kelnerka i poinformowała,że nie wydają już ciepłych posiłków.Dodam,że w międzyczasie na bieżąco były obsługiwane dwa inne stoliki obok.Pomyślałem sobie"40 minut czekania,żeby dowiedzieć się,że mnie nie obsłużą?"Zamówiliśmy więc desery.20 minut później otrzymaliśmy je.Najpaskudniejszy deser jaki jadłem w życiu.Sam kiedyś byłem kelnerem,ale poziom kelnerstwa serwowany w tej restauracji uwłacza jakiejkolwiek jakości i przyzwoitości,a w tym nie dorasta do pięt poziomowi kelnerowania w przydrożnym barze w zapyziajowie.Obsługa wybiórcza i ignorancka.Nie założyłem garnituru,więc pewnie dlatego byłem gościem niższej kategorii.Stół i obrus usyfione jak po katakliźmie. Atmosfera bardzo chłodna,nieprzyjazna w stylu"lepiej żebyś stąd poszedł,bo nie chce nawet nam się kiwnąć palcem dla Ciebie"nikomu nie polecam tej restauracji,a wręcz wszystkim moim znajomym będę ją odradzał.Nie wiem,kto dowodzi tą restauracją,ale jest albo ślepy,albo ma swoich gości w głębokim poważaniu.ODRADZAM.Obok są ciekawsze miejsca,gdzie potraktują cię o niebo lepiej.

Zrobiona na szaro

Czasy licealne, byliśmy na wycieczce szkolnej w Zakopanem. Oczywiście obiad mieliśmy zamówiony,ale nikt nas nie zapytał co chcemy,podali golonkę.Kolega szeptem: wszędzie śmierć, tam już o mało nie umarłem ( (usunięte przez administratora) Nikt nie jadł. A bryzgane pierogi ktoś jadł? Tym razem to koleżanka z kolegami coś takiego sobie zamówili,nie wiedzieli co to jest.W sumie ja też,po jego sprawdzeniu apetyt mi odebrało.

Zosia

Polecam bardzo. Fajne zarobki.

Aleksandra

Polecam. Bardzo dobre zarobki ale dużo pracy. Pracowałam na kuchni, nie jest to miejsce dla ludzi które chcą się obijać ale na pewno mniejszy młyn niż zapierducha i brud na kuchennych Krupówkach gdzie pracowałam rok wcześniej... Złego słowa powiedzieć nie mogę. Pozdrawiam serdecznie

CEPER

Jedzenie zimne,mięso nie dosmażone,obsługa nadęta,a zwłaszcza,chuda,dziewucha która myśli ze jest najpiękniejsza,mało miejsca,nie polecam dla większej ilości osób,a zwłaszcza dzieci,które biedne wymiotowały całą drogę jak wracaliśmy z Zakopanego,a wcześniej nic im nie było,a mówili,ze wszystko świeże i w ogóle,szkoda gadać.

@CEPER

Nie zgodzę się (byłem w maju 2018r.)! Obsługa to najmocniejsza strona Kolibecki.

Polikarp
@Gość

Hehehehe zdrastwujtue Wania Wstania

@Polikarp

Czyżbyś Polikarpie poddawał w wątpliwość autentyczność mego wpisu??? Potwierdzam ponownie opinię (pozytywną) o obsłudze. Dla równowagi dodam, iż z jedzeniem nie było aż tak dobrze, ale nie było znowu tak źle!.

Ewelina

Jaka jest przyczyna takiej ciszy na forum? Konkurencja mocno oczernia firmę a pracownicy nic nie robią. Nie ma idealnych firm i wszędzie mogą być jakieś kłopoty ale dla mnie jest spoko

Ula
@Ewelina

I to chyba bardzo oczernia. Ale nic na kokurencje nie da się zrobić bo to tylko świadczy o tym że bardzo im to leży na sercu. A każdy powinien robić swoje. Jeden drugiemu zazdrości a potem chyba z nudów takie bzdury ludzie piszą

Jak wyglądają zarobki w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski? Czy od ostatniej opinii ich poziom uległ zmianie?

Ula

Bardzo dobre ale trzeba się nastawić na dużą pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski - Zakopane

• Jak się pracuje w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Zobacz opinie na temat firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski?

Kandydaci do pracy w Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Gospoda Polska Kolibecka Stanisław Dołgowski
1.8/5 Na podstawie 167 ocen.
  • ul. Przewodników Tatrzańskich 1b
    34-500 Zakopane