Opinie o Lwowska Piekarnia Leszek Płonka w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Lwowska Piekarnia Leszek Płonka. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Lwowska Piekarnia Leszek Płonka o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lwowska Piekarnia Leszek Płonka w Szczecin

Maja Nowy wpis

Pracujesz w Lwowska Piekarnia? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy zaszły w niej jakieś zmiany? Twoje doświadczenie może być cenne dla osób, które trafiły na wątek szukając informacji o firmie jako pracodawcy.

Anonim Nowy wpis
@Maja

Leszek Płonka nie prowadzi już piekarni od 2014 roku i Lwowskiej od początku 2014 roku. Firma inaczej się nazywa i jest inny właściciel. Więc te wpisy nie mają sensu.

Beata Nowy wpis
@Maja

! Nowy wpis

Rozumiem, że coś wam może w firmie nie pasować ale porównania do obozów są naprawdę nie na miejscu. Jeśli tak bardzo nie odpowiadają wam warunki no to albo pogadajcie z dyrekcja albo sie zwolnijcie..

pikolo77

ha ha dokładnie tak jak opisane kicha straszna słychać opinie ludzi w Szczecinie i nie tylko ściągnęli tanią siłę roboczą z Ukrainy za psie pieniądze ha ha i tyrają po 16 godzin tym powinien sie ktoś zainteresować dokładnie jak ktoś tu opisał

CM

Złodziej i tyle!! Właściciel to złodziej i przekrętas!!

oluś9
@CM

ha ha cwaniak szczeciński

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lwowska Piekarnia Leszek Płonka? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Lara

Pracownicy do bani , ciagle maja problemy miedzy soba ! A kierownika i szefa w sumie brak ! Taka prawda ! Kierownik karze rozwiazywac problemy samemu, rzuca sluchawka, i brzydko sie odzywa do swoich pracownikow ! Mowa ogolnie o szefie tego calego interesu !

Ekspedientka

Pracuje tam od 16 lat i Lwowska dalej istnieje :) I ma sie bardzo dobrze, zwiększyliśmy produkcje.

mimi

hej. lwowska już zamknięta. gdzieniegdzie są jeszcze punkty. nazwa zmieniona na kruszynka

A może trzeba zajrzeć do wnętrza firmy ! I w końcu zainteresować się pracownicami !!!!!!!!!!! I zadbać o dobry klimat na sklepie. I samemu układać grafiki :) i mniej zamian. Wyeliminować zwolnienia z pracy !

nikusia

Dokładnie zgadzam się z moją poprzedniczką lub poprzednikiem ! Precz z takimi pracodawcami !Mało płacą i wymagają cudów !

LANGUSTA

dlatego, że siedzicie cicho ! Każdy pracodawca tak robi. Za nic ma kogoś kto na niego robi !

OMG

OMG szczena opada !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Milosz

BLUES BROTHER - 2013-09-23 19:12:34 NICJak to NIC? Blues Brothers idz i ZOBACZ ! masz słabe informacje I sam oceń !

KOSTKA

no słuchajcie to nie dawać się takim i już ! DZIWNY JEST TEN ŚWIAT !

BERTA

w życiu bywa i tak. Powodzenia dla tych którzy stracili prace ! bo zakładam, że już tam nie pracują !

BLUES BROTHER

NIC

love

nie ma to jak łapac 100000 srok za ogon ! POWODZENIA ! Czyli w Nettach juz nie ma cukierni ? w sumie szkoda? a co tam teraz jest, wie ktoś ?

?

Już zamknęli 11 sklepów w nettach. Takim był dobrym płatnikiem.

klient - 2013-05-17 00:18:12 Takie rzeczy tylko w ERZE ALBO W LWOWSKIEJ

NO NIE WIEM, JA DO PRACY CHODZĘ I IGDY SIĘ NIE SPÓŹNIAM, A SWOJĄ DROGĄ CO SIĘ TAM W FIRMIE DZIEJE? ZAMYKAJĄ?

Kamila - 2013-02-09 14:52:27 Szef ze Szczecina średnio zajmuje się załogą. Wiadomo to już od wielu lat. Martwi się tylko o siebie. Nie wypłaca średniej krajowej. Kto mi powie dlaczego? Bo woli mieć więcej dla siebie. Jak go nie stać niech nie zatrudnia ludzi. Żeby zatrudnić pracownika trzeba mieć pieniądze w portfelu.Już opisałam na dole. Takie sytuacje się zgłasza do inspekcji a nie marudzi :) i zaśmieca portal.

Zostaw merytoryczną opinię o Lwowska Piekarnia Leszek Płonka - Szczecin

Lwowska Piekarnia Leszek Płonka
2.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Łódzka 3
    71-045 Szczecin