Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz

Opinie o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz

Bralek 2013-11-14 07:28:20
Ze sklepików mięsnych to zdecydowanie pozycja obowiązkowa do odwiedzenia - ewentualnie zamówienia internetem, tu też plus za dostawę do domu - ale przede wszystkim za świetny wybór i jakość produktów!
Majsko 2013-11-16 16:40:36
czołem - a jak z dostawą do domu ale nie na terenie Warszawy tylko dużo dalej?? do Wawy daleko, a u mnie nie ma gdzie dostać mięsa na steki ;/
Bralek 2013-11-17 10:11:12
Hej, zamawiałem kiedyś z dostawą, mięso pakują w hermetyczną paczkę z lodem, dostawa jest kurierem w ciągu 24h od wysłania, także spokojnie możesz imho zamówić.
Majsko 2013-11-18 15:09:05
super fajno, w takim razie dzisiaj siadam i złożę zamówienie, bo u mnie dostać takie mięso to marzenie ściętej głowy, ale jak da radę wysłać to super!
Bralek 2013-11-19 08:49:57
no mówię, bez problemu, jak ja zamawiałem to dostałem paczką z lodem wszystko było świeżutkie, a co zamówiłeś?
Majsko 2013-11-21 08:47:15
wybrałem mięso na steki, paczka została wysłana więc mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj kurier dostarczy :)
Bralek 2013-11-22 08:33:30
Hej, no to dobrze, powinni szybko dostarczyć, jak już z befsztyka wysyłają to kurier zawsze na drugi dzień dostarcza, także mam nadzieję, że dostałeś już paczkę.
Majsko 2013-11-25 12:45:27
hejka, wszystko dotarło dzisiaj :) wieczorem się przygotuje i zobaczymy co i jak, ale mięso wygląda pierwsza klasa :)
Bralek 2013-11-26 08:48:48
Czołem - no to fajnie :) polecam bo sam przetestowałem i wiem, że sklep jest solidny no i wybór jaki.
jelonek franek 2015-01-29 17:34:53
pół roku nikt się nie wypowiedział o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz ani słowem? trochę rzeczywiście masz rację Tym, to nieco niepokojące. nie wiem co o tym sądzić bo pilnie potrzebna mi jest jakaś stabilna praca najlepiej na umowę o prace na czas nieokreślony. czy z takimi wymaganiami mam po co startować do tej firmy?
gertrii 2015-03-30 21:25:16
Wpadłam muszę się przyznać zupełnie przypadkiem na sklep wędliniarski pana Andrzeja w Warszawie, własnie w poszukiwaniu wędliny na święta. I widzę że mają naprawdę wielki wybór a nie tak jak niektórzy. W Befsztyku można nabyć wieprzowinę, wołowinę, cielęcinę, jagnięcinę, drób hodowlany, dzikie ptactwo oraz dziczyznę. A co najważniejsze mięso to pochodzi ze świeżego rozbioru dokonywanego na miejscu w sklepie.
Łukasz Prokopowicz 2016-08-10 23:11:08
WItam, jestem właścicielem sklepu Befsztyk.pl. Aktualnie prowadzimy rekrutację do nowej filii sklepu na warszawskim Żoliborzu. Chętnych proszę o kontakt pod adresem biuro@befsztyk.pl.
lesskio 2016-08-11 08:51:42
Świetnie, że jest zapewniona umowa o pracę, to dobrze o nich świadczy.
Zostaw swoją opinię o Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Befsztyk Sklep Wędliniarski Andrzej Prokopowicz