Opinie o Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian w Jastarnia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian o rekrutacji.

Branże: Restauracje

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian w Jastarnia

Jo Nowy wpis

Oszukiwanie klientów kartką "terminal uszkodzony"...dzisiaj był, wczoraj też, przedwczoraj również i w zeszłym roku także. To oszustwo...wystarczy poprosić o płatność gotówką a nie wciskać kitu zwłaszcza przy dość wysokich cenach...

Hanna Nowy wpis

A jak firma poradziła sobie podczas zamknięcia branży? Może potrzebują kogoś na okres wakacji?

Joanna Nowy wpis

Jedzenie w miarę dobre, ale obsługa fatalna. Kelnerki nie potrafią przyjąć prostego zamówienia, albo się mylą. Zresztą sam Pan Damian pomylił rodzaj pizzy, którą zamówiłam. Dzieci niemile widziane. Stanowczo odradzam ten lokal. Niemiła i niefachowa obsługa popsuła mi posiłek.

Marta Nowy wpis

Dużo osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta. A jakim jest ona pracodawcą? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć obecnie? Czy w ciągu roku zaszły w niej jakieś zmiany? Takie dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które zastanawiają się nad aplikacją.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
sunak

ona, według mnie serce nie powinno być wyznacznikiem tego czy coś jest dobre czy nie :V chociaż to może dobry pmysł żeby robić kebab w bikini albo w samych gaciach :D

ona

Myślałam ze Damian jest wolny ale widzę ze nie wiec już tam więcej nie pójde ale jedzenie jest dobre.

Maria

Danie nie smakowały mi nie polecam.Lepiej iś c do dobrej restauracji.

miki

Pierwszy raz jadlam tak pyszne posilki,a naprawde nie z jednego gara jadłam,a co do obsługi to bardzo kompetentni znaja sie na rzeczy,ekspetementuja , ich kuchnia nie jest nudna,Świadcza o tym ilości gości, ktorzy przyjezdzaja z daleka,a jesli chodzi o obsługe , bardzo komunitywni ,przysyepni,wiedza duzo o posiłku ktory polecaja ,w trakcie posiłku podchodza ,interesuje ich czy z posilkiem wsxystko o.k,mile i wyrazne usmiechy,czlowiek czuje sie tam jak by ich wszystkich znal od bardzo dawna.Jest to fajne uczucie.zachecam.Poznajcie szefosywo i cały petsonel

miki
@miki

Jestescie po prostu zazdrośni ze chłopaki cos robis i odnosza sukcesy.sami sie weźscie za prace .zobaczycie jski to łstwy kswałek chleba.To moze nie bedziecie psuli innym opii.Otwierajvie xie ns innyvh ludzi motywujcie ich,oni tego potrzebuja,a nawet tego po was oczekuja ,,CHLOPAKI SIE STARAJA,!,

zimoch

Jedzenie slabe najgorzej jak siedzisz na tarasie w stoliku przy ulicy smierdzi z kanalizacji smrod nie do zniesienia.Nie polecam tego miejsca

ala

Kiepsko

daro

Nie polecam kiepsie żarcie

arni

Siemano, chciałbym pracować w tym całym Kebab Dania Obiadowe U Bąbli, czy to że zaniosę cv wystarczy? szukają tam kogoś teraz? jestem doświadczony w pracy gastronomicznej i na kuchni i w obsłudze gości, książeczkę sanepidowska też mam, bo pewnie potrzeba jak wszędzie. Polecacie mi tą pracę? Właściciele ok ?

Dominika Poznań

Jak byli po drugiej stronie ulicy do się starali i jedzenie było dobre w tym roku pełna masówka mrożonki wszechobecne tylko zbić kase jedzenie niesmaczne.Niepolecam

Ola

Pokierowani przez Panią z kawiarni trafiliśmy na kolacje do lokalu u Bąbli ale napotkliśmy tylko wielkie kosze na śmieci przed wejściem i odrazu odechciało się nam kolacyjki.

Monia

Gorszego żarcia nie jadłam stare ryby stare surówki.Tragedia

Daria Warszawa

Mi tam wystrój nie przeszkadza ,ale faktycznie ludzie mają racje z tymi mrożonkami pierogi chyba zamawiane równe a za te pieniądze spodziewałby się czegoś orginalnego plus za piwo regionalne ale strasznie drogie.

ala

chyba dożynki jak na festynie

Daro

Ja oceniam ten lokal krutko i bez emocji straszna dożyzna .

Sabi92

Lokal mieści sie na piętrze,wystrój raczej kiczowaty,stoły raczej ikea pomieszanie z poplątaniem .Jedzenie cóż mrożonki i jeszcze raz mrozonki nie zachwyca.

Ania Wierzbicka

Słabe jedzenie w miare dobre zimne piwo regionalne za to ciepłe ogólnie na 10 1,5 punktu za piwo żarcie słabiutkie

Zostaw merytoryczną opinię o Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian - Jastarnia

• Jak się pracuje w Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian?

Zobacz opinie na temat firmy Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Kebab Dania Obiadowe U Bąbli Kiedrowski Damian
1.7/5 Na podstawie 11 ocen.
  • ul. Zamostna 15A lok. 4
    84-239 Jastarnia