Opinie o Bio-Profil Polska w Warszawa Trakt Lubelski 135

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bio-Profil Polska. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bio-Profil Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bio-Profil Polska w Warszawa Trakt Lubelski 135

Kacper Nowy wpis

Czy według Was firma jest zarządzana w dobry sposób ?

Lidia Nowy wpis

@pracownik to dobrze, że jesteś zadowolona z pracy w firmie Bio-Profil Polska. Czy powiesz w jakich godzinach pracujesz? Czy jest możliwość awansowania na wyższe stanowisko i po jakim czasie pracy? Obecnie firma poszukuje na stanowisko Młodszy Specjalista ds. zamówień i dostaw. W ofercie pracy, zaznaczyli, że zapewniają zatrudnienie na zasadzie umowy o pracę, dodatkową opiekę medyczną, grupowe ubezpieczenie na życie.

W. Nowy wpis
@Lidia

Ja nie polecam pracy w tej firmie!!!! Pogadajcie z bylymi pracownikami!!! Niekt tam dlugo nie zagrzewa miejsca, ale potem osoby, ktore rzekomo "sie nie sprawdzily" swietnie sobie radza w innych miejscach...

Pracuję na takim stanowisku i jestem zadowolona :) Pracy jest dużo, ale gdzie nie jest? Pensja na czas, nowe samochody, premie w terminie :)

pracownik Nowy wpis

lsdko

No niekoniecznie @miki, bo potrzebują również Kierownika Marki

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Bio-Profil Polska? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Dietetyk
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
nowy

jakie sa zarobki w tej firmie?

edek

Czy ktos podpowie jak sie pracuje w firmie, jakie sa plany, narzdia do sprzedazy i jaka jest podstawa i jakimi autami sie jezdzi???

A
@edek

Auta kiepskie, podstawa nizsza niz na rynku i ciezko o premie - jak mozesz szukaj gdzie indziej

biuro

Toż to jedna z pracownic w/w firmy.Mają zdrowie.

G
@biuro

Jak ktos chce to niech idzie i sie sam przekona na swojej skorze ;-)

tenzo

Ja także uważam, że firma jest ok. Tym bardziej, że widoczne są zmiany i szybki rozwój co tworzy fajne perspektywy. Nie jest to ogromna korporacja gdzie zginiesz w tłumie pracowników, a każdą sprawę możesz szybko załatwić. Uważam, że praca jest bardzo spokojna i bezstresowa nikt cie nie goni na kazdym kroku.

Mar

Zaczęłam prace nie dawno . Nie zgadzam sie z opiniami wcześniejszymi . Teraz jest nowa jakość - nie wiem oczywiście jak długo popracuje , ale jest spokojniej niż w poprzednich firmach w których pracowałam . Duzo sie zmieniło od grudnia 2014 roku - naprawdę !!!

Tuzo
@Mar

Nie polecam bo pomiataja ludzmi dobrze ze juz tam nie pracuje bo dostalem lepsza robote.

ad

Brak szacunku do ludzi, niepewna sytuacja i brak profesjonalizmu. Jak ktoś ma wybór lepiej szukać gdzie indziej.

dziwny dziwnie

...naprawdę mało informacji ... liczyłem na kilka informacji jakie pytania/szczegóły podczas rozmowy, warunki , premie, auta .. a tu nic ... no szkodaaaaaaaaaaa

szkoda gadać

Odradzam zdecydowanie odradzam, poszukaj sobie pracy gdzie indziej,

ktos

Szukaja teraz na specjaliste ds kluczowych.... az tak zle jest w firmie? co oferuja?

szkoda czau

szkoda czasu i zachodu , nie polecam !!!!!!!!!

szkoda gadac

Pensje z roku na rok malały, brak umowy na stałe jako dermo ale jak ktos chce na przedtsawiciela to jest umowa jak sie sprawdzisz. Ciagle kontrole, stres wymagania jakby nie wiadomo jaka firma była, brak mozliwości rozwoju na niższych szczeblach, jestes tam tłem jak powiedział przedmówca. Zarobisz jak wyrobisz...

1234wawa

prawda,że w tej firmie nie rozwiniesz skrzydeł.Szefostwo -dla nich piorytetem są plotki i zajmowaniem sie tym co nie jest potrzeba .Pracownicy to tło . jest grupka wazeliniarzy co ze wstrętem aczkolwiek meldują.Nie zdrowa atmosfera.

Martii

Prosze o info czy warto tam aplikowac - jaka atmosfera?????

No wlasnie podobno w porownaniu z farmaceutycznymi placa bardzo malo... Skad te info o dobrych zarobkach????????? Powiedzialem na rozmowie kwote rozsadna na branze, ale byla zaporowa dla nich...

polny kwiat

moja koleżanka pracuje tam chyba ponad rok, ponoć bardzo dobrze płacą i dlatego zgadza się na ,,wszystko,,

smiały

Czy może mi ktoś napisać, jak teraz tam jest? Wybieram się na rozmowę ale może szkoda czasu i zachodu. Mam też inne propozycje. Jeżeli ktoś mnie przeczyta, czekam pilnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bio-Profil Polska - Warszawa

Bio-Profil Polska
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.

Bio-Profil Polska