Opinie o Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Wrocław

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur w Wrocław

Agata Nowy wpis

Pytanie, czy wie ktoś może, jak tam wygląda aktualnie sytuacja w Kancelarii dr Wisławy Boć-Mazur? Czy znajduje się tutaj na gowork jakaś osoba która tam pracuje? Może jest ktoś kto w ciągu ostatniego roku się tam zatrudnił? Podobno jest umowa o pracę, tylko pytanie na jaki czas? Niestety, ale nie znam nikogo, kto by mógł mi to potwierdzić, a na razie myślę dopiero nad złożenie papierów na pracownika biurowego w Bydgoszczy. Więc żadnych informacji jeszcze nie dostałam. Z góry będę wdzięczna za pomoc i wszelkie opinie (a najbardziej będę wdzięczna za opinie od obecnych pracowników kancelarii).

Ania Nowy wpis
@Agata

Hej, mam pytanie. Czy ostatecznie zdecydowałaś się na aplikację? Myślę, że na ten moment sam pracodawca jest jedynym źródłem informacji. Jeśli będziesz wiedziała więcej daj nam koniecznie znać:)

Syrenka Nowy wpis

Bardzo miła atmosfera poczas składania dokumentów na staż. Niestety w tym momencie nie rekrutują. Mam spróbować na wiosnę, może wtedy się uda.

Agata Nowy wpis
@Syrenka

A miałaś przyjemność porozmawiać z kimś na miejscu o warunkach stażu? Wiesz co wchodziłoby w zakres obowiązków takiej osoby i jakie mają wymagania? Ciekawe też na jaki czas przyjmują na takie staże w Kancelarii Notarialnej dr Wisława Boć-Mazur.

Anita

Jakieś informacje o kancelarii? Czy może prowadzą rekrutacje?

Amelka

Nikt nic nie pisze odnośnie staży... a Wszyscy wiemy jak z nimi jest we Wrocławiu. Jestem w stanie przyjść nawet za darmo, tylko czy ktoś będzie miał dla mnie czas? Mam dosyć przerzucania papierków. Córka koleżanki mojej mamy była tam aplikantką. Tylko nie wiem co zrobić, żeby się tu dostać...

@Amelka

Jeśli interesuje Cię staż w firmie Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur, to zachęcam do bezpośredniego kontaktu w firmą pod adresem mailowym: kancelaria@notariusz-boc.eu Myślę, że najdokładniejsze informacje uzyskasz, jeśli sama wyślesz do nich swoje CV z zapytaniem. Zawsze warto próbować, powodzenia!

Zainteresowana
@Amelka

Słyszałam, że chętnie odpowiadają na CV wysłane mailowo, chyba sama spróbuję wysłać. :)

Referent

Czekałem 40 minut na pojawienie się Boć- spóźniona nie powiedziała przepraszam- nie wystarczyło chyba kultury...Do tego bardzo nieuprzejmy ton i pytania bez merytoryki- w czasie rozmowy podeszła do okna i oglądała wypadek na drodze, a ja nadal siedziałem- że-na-da. Moje wrażenia nie są ani trochę pozytywne- odebrałem jej zachowanie jako zupełnie nieprofesjonalne, emocjonalne i jak by to ująć..."nieopanowanie problemów życiowch, które przekładają się na kompetencje zawodowe". Nie polecam- szukajcie dalej.

Standardowe pytania, zadawane z fochem, dużo "przytyków", wtrąceń, rozmowa od początku niemiła- Boć była nerwowa i nie bardzo słuchała rozmówcy.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Agata

@luiza, jaką decyzję finalnie podjęłaś w związku z ubieganiem się o zatrudnienie w Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur? Jeżeli wzięłaś udział w procesie rekrutacyjnym w tej firmie, to proszę Cię o zrelacjonowanie jego przebiegu na tym forum.

Jagger

Aktualnie szukaja sekretarki. Ktoś może wybiera się na rozmowę albo chce wysłać CV?

luiza
@Jagger

Zastanawiam się nad wysłaniem swojego CV. Zastanawiam się, jak dobrze trzeba znac angielski...?

Agata

Najświeższa opinia o Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur została zamieszczona z perspektywy osoby korzystającej z usług tej firmy. Jest ona również ważna, jednak z uwagi na cel tego forum, niezgodna z przeznaczeniem. Dlatego proszę osoby, które są zatrudnione w tej Kancelarii o podzielenie się swoimi uwagami na temat tego jakim jest ona pracodawcą.

Maruda

Stali klienci mogą zawsze liczyć na pomoc Pani Boć-Mazur. Jakiś rok temu zadzwoniłem do niej w sprawie bardzo ważnej umowy. Bez problemu odebrała, chociaż była na wakacjach. Skierowała mnie do odpowiedniej osoby i już następnego dnia wszystkie formalności zostały zakończone w kancelarii. Szybkość działania, to dzisiaj się ceni

Agata

@Mike, dziękuję za komentarz, z pewnością większość osób odwiedzających forum, będzie na niego zwracało uwagę. Sprawy klienci mogą załatwić bardzo szybko? Jeżeli chodzi o opłaty, to są podobne w branży?

Mike

Bardzo spoko obsługa. Polecam

Mysz

Pani Notariusz jest bardzo kompetentna i profesjonalna, jej kancelaria zapewniła mi szybkie załatwienie sprawy. Do tego usprawniono cały proces przygotowania całej dokumentacji oraz wyręczono mnie w zdobyciu jednego z dokumentów. Bardzo polecam. Cena za usługę była bardzo konkurencyjna.

krystyna

przyjazna atmosfera, kancelaria taka jak powinna moge polecic. Pani boc-mazur nie poznalam osobiscie ale moge powiedziec ze inne panie bardzo ok

Melissa

Szkoda, że wcześniej nie trafiłam do tej kancelarii. Bardzo duży profesjonalizmy i miła atmosfera. Od teraz będę stałą klientką:)

Misi

Jestem bardzo zadowolona. Polecam

JaAna

Jezus Maria czy to są opinie o Kancelarii Notarialnej czy prywatna słowna wojna i obrażanie ? Szukam dobrego kompetentnego notariusza a muszę czytać jakieś bzdury .

erf

@ktoś a zaglądałeś moze na ich strone internetową?

AnetaWoś

Chyba raczej dr Boć-Mazur ceni inicjatywę, z tego co słyszałam to ostatnie dwie przyjęte osoby same przyniosły CV.. Chociaż kto ją tam wie...

AnetaWoś

Hm... Na razie zastanawiam się gdzie wysłać CV, ale z opinii tutaj można wywnioskować, że w tej kancelarii w końcu się czegoś nauczę. Poprzednie dwie to była jakaś pomyłka....

Artamatum

Cóż, kto nie ryzykuje, ten nie zyskuje. Chyba spróbuję dostać się tam na wakacyjny staż... Zobaczymy czy się uda. Jeżeli nie to szkoda mi czasu i szukania jakiegoś innego sensownego miejsca. Większość miejsc to tylko parzenie kawy i herbaty plus kserowanie dokumentów. Koleżanka mówiła, że Pani Boć-Mazur nie tylko dużo tłumaczy stażystom, ale też tłumaczy im dużo spraw. Propsy

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur - Wrocław

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur?

Kandydaci do pracy w Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kancelaria Notarialna dr Wisława Boć-Mazur
4.3/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Powstańców Śląskich 121 lok. 207
    53-332 Wrocław