Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro

Łęgowo

Opinie o Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro

Gość 2014-07-07 13:30:07
Tesso jest w porządku, pracuję i mam na chleb. I na masełko :-). A poważnie to normalna firma, jakich dzisiaj coraz mniej. Pracuję, dostaję wypłatę, nikt mnie nie nęka, ludzie bardzo ok.
wawa32 2014-07-09 13:28:16
Na Tesso nie moge powiedziec zlego slowa. Robota jak wszedzie, traktuja czlowieka z szacunem, jest dobrze.
Ania 2014-08-09 17:06:48
Praca to praca ale nie wszędzie są uczciwi pracodawcy. Ja musiałam się kiedyś sądzić z takim jednym co to uważał że nie musi wypłacać całej pensji. W Tesso płacą i nikt nie próbuje mnie oszukać. A ja mam dzieci na utrzymaniu i wreszcie mam spokojną głowę.
Czarny 2014-08-13 16:12:35
Jest git. Jak to mówią szanuj szefa swego możesz mieć gorszego. Ja miałem to wiem co mówie. A jak ktoś szuka roboty to mogę śmialo polecić Tesso. Rynek niepewny a firma nie zginela jak inne. Robota caly czas i widac ze bedzie dalej bo to nie jakas pierwsza lepsza firma krzak tylko porzadny pracodawca. Chyba u nas wiekszego i kepszego nie ma.
MałaMi 2014-08-13 16:23:52
Ja nie mam ciężkiej pracy, więc trudno mi się wypowiadać o tym, jak się pracuje np. w sortowni Tesso, ale mogę napisać o biurze. Ludzie są fajni, a to chyba najważniejsze. Nie wiem, może to ja jestem ugodowa, ale inni chyba też, bo można porozmawiać, pośmiać się i nikt nikomu nie wkłada noża w plecy. Mam normalną umowę, kończę pracę i wracam w spokoju do domu :-)
Gruby 2014-08-14 08:35:27
Fakt. Jak ktoś szuka roboty w Pruszczu to w Tesso najlepiej. Jest spoko tak że walcie śmiało.
haha 2015-02-26 19:50:01
tak ja pracuje w tesso ludzie co wy wypisujecie to brednie super firma tak chyba w mobingu który prowadzi pani Janina jak Hitler dziewczyny chodza i płaczą po kątach nikt raczej nie cieszy sie z tej pracy pracują bo muszą najnisza krajowa oczywiscie i na czarno albo pół etatu lub zlecenie i uczucie batu na plecach tylko szybko szybko i wyzwiska ludzi i przycinki wypłat pani Janiny, wypłaty sa na czas jedyna prawda tak nic poza tym
buhaha 2015-02-26 22:03:31
Pracuję w tej firmie i jest mega presja ze strony Pani Janiny. Cały czas poganianie
makanaki 2015-03-01 00:16:00
Ale co to pani Janina ma sie polozyc wraz z pracownikami i ogladac MTV? Przeciez od tego jest , by dbac o interesy firmy. Dzieki temu , ze Ona i jeszcze pare osob dba tak jak nalezy , to macie pensje na czas i w calosci wyplacana. Sorry, ale znam troche ta firme i pozwolilem sobie na wyrazenie swojej opinii.Pozdrawiam malkontentow!
haha 2015-03-01 16:16:39
w całości wypłacona pensja ciekawe komu jak pani Janina do swojej kieszeni przycina kto sie nie upomni nie dostanie każdemu co miesiac cos brakuje razy tyle osób niezła wypłatka jest
ultras 2015-03-17 19:33:04
Racja żenada nie firma powinna jakaś inspekcja sie zając teraz nawet Ukrainców zatrudniaja za grosze hehe śmieszne
Zniesmaczona 2015-07-11 17:05:49
Szanowni Ludzie,
nauczcie się, proszę, pisać poprawnie po polsku: używajcie przecinków, kropek, średników; zaczynajcie nowe zdanie od dużej litery. Tego bełkotu nie idzie czytać!!!
Moja refleksja tyczy się wszystkich postów i wszystkich możliwych portali...

z poważaniem,
Zniesmaczona
nono 2015-10-18 18:30:19
Czepisza sie....Jak rozmawiasz z kims, tez zwracasz uwage na przecinki i duza litere???Ogarnij sie to forum nie sprawdzian z Polskiego.
Jak nie pasuje to nie czytaj, musu nie ma
Matti 2016-09-22 15:54:36
he he he , ale te pierwsze wypowiedzi to chyba szefostwo pisało,żeby pozytywnie zareklamowac się albo pani Janeczka. Pracowałemkiedyś w tej firmie, i oszukują na pensjach jak cholerę.
pocałuj 2016-09-23 22:50:02
@ Matti - a w jaki konkretnie sposób cie oszukali?
ZBUJU 2016-11-11 15:21:25
Zależy na jakiej posadzie pracujesz. Nie jest źle jak na tą firmę co prawda hale mają ciężko kierowcy, przeceniający i biuro mają super ale pracowałem tam w wakacje parę razy i jak byłem na hali parę razy to nie widziałem płaczu przeciwnie dziewczyny gadały sobie śmiały się podczas pracy itp.
Pani Janina co prawda jest ostra ale taka jej praca i nic nikt na to nie poradzi.
Moja opinia jest taka:
Kierowcy w skali od 1 do 10 mają 8, hale 4 biuro 6 taka jest moja opinia pracowałem jako pomocnik kierowcy a jak skończę szkołę idę tam na kierowcę kat. B lub C
Zostaw swoją opinię o Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro - Łęgowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tesso Sp.j. Firma Handlowa Andrzej Kowalczyk Dorota Kowalczyk Biuro