Opinie o Green Service Cezary Wieczorek w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Green Service Cezary Wieczorek. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Green Service Cezary Wieczorek o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi aranżacji terenów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Service Cezary Wieczorek w Poznań

AQUA Nowy wpis

Czym tu być zainteresowanym? Bo na pewno nie pracą, tylko wykonywaniem usług zleconych, jeszcze przez niepotrzebnego pośrednika.

Karolina Nowy wpis

Czy po takim czasie od dodania tego postu @Anonimowo sprawa została wyjaśniona? Podane przez Ciebie informacje świadczą niekorzystnie o firmie, która nadal prowadzi działalność. Więc dobrze byłoby poznać finał tej historii ze względu chociażby na inne osoby zainteresowane pracą w tym miejscu.

vd Nowy wpis

Według mnie @olek, wszystko zależy od podejścia, bo to pracownicy budują atmosferę jaka ma panować w firmie. Ciekawe tylko czy pojawią się niedługo jakiekolwiek oferty pracy, bo nie ukrywam, że fajnie by było podjąć z nimi teraz współpracę na dalszą chwilę.

h884xs Nowy wpis

Rozumiem, a jakie miejsca pracy oferuje agencja tzn. gdzie, same markety ?

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Green Service Cezary Wieczorek. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Pracownik fizyczny?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
koza228

osoby poszkpdowane ktorym nie zaplacil pan cezary i chetne kyore pojda za swiadka prosze o kontakat nr tel.(usunięte przez administratora)

h884xs

Dawajcie konkrety o pracy jakie stawki, czy wypłata w terminie i czy umowa o pracę wchodzi w grę, oczywiście przy stałej a nie dorywczej pracy.

Cezary wieczorek

A moze powiedzieć kim Pan/Pani jest .? Z tego co mi wiadomo żeby sprawa trafiła do sadu to trzeba najpierw podjąć odpowiednie kroki. Sprawa sądowa jest wskazana i jest to ostateczna droga kiedy strony nie mogą osiągnąc poruzumienia. W chwili obecniej nie dostałem żadnego pisma w sprawie jakiś nie otrzymanych pieniędzy tak wiec nie moge sie ustosunkować. Przypominam ze nie uzasadniony hejt jest karany. Tak wiec prosze sie zastanowić dwa razy zanim napisze Pan/Pani jakakolwiek treść na temat mojej osoby.

ŻAL

Firma Green Service nie wypłaca pieniedzy!!!!!! ma już założoną sprawę sądową o naruszenie prawa pracy! wystrzegajcie się takich pracodawców.

QAZ

Jaki kodeks pracy ? Na umowie śmieciowej ma zastosowanie kodeks cywilny.

Hanusia

Jeszcze nigdy nie dostałam wynagrodzenia w terminie

Cezary Wieczorek
@Hanusia

Skoro Pani nie dostała od nas w terminie wynagrodzenia to dlaczego u nas Pani pracuje?

Poznaniak

Pracowałem w green service wypłata nie jest płatna w terminie i trzeba sprawdzać godziny :( przepracowane dlatego zdecydowanie odradzam !!!!

@Poznaniak

Dlaczego trzeba sprawdzać godziny. Czy chodzi o przerwy ktore trwaja zgodnie z kodeksem pracy 15 min a większość pracownikow przedłuża je do 30-45 minut to nie czujemy sie wiinni tej sytuacji.

green service

w celu sprostowania firma nie zajmuje się odbiorem odpadów budowlanych tylko praca tymczasowa na terenie Poznania. Jednak dziękuje za zrozumienie że najpierw rozmawia się ze nami a poźniej ewentualnie wylewa się żale na tym portalu o ile są zgodne z prawdą.

jupik

rzeczywiście takie zachowanie jest praktycznie... niespotykane. dla nowych uzytkowników jeśli ktoś się nie orientuje czym firma się zajmuje to specjalizują się odbiorem odpadów poremontowych. Nie dziwi mnie negatywne podejście pracowników do tej roboty , bo nie jest ona wybitnie wdzięczna. Ale rozmawiać z szefem powinni

pyrka

sam pan sobie wystawia opinie jaki ma pan kontakt z pracownikiem skoro pan nie wie co się dzieje z listami A DOSKONALE PAN WIE ZE SPRAWE WYJASNIA INSPEKCJA PRACY

Green service

W chwili obecnej nie trudno domyśleć sie od kogo ten wpis. Przez ostanie dwa tygodnie doszło sporo nowych pracwonikow, kilku wróciło z przed kilku miesięcy. Mieliśmy najlepsza frekwencje wsród kilku agencji obsługujących danego klienta. Świadczy to o tym ze nasi pracownicy sa zadowoleni z wsporcy z nami. Tak wiec pani(usunięte przez administratora) pretensje prosze zatrzymać dla siebie . Co do stawek oferujemy wyższe niż konkurencja w innych hipermarketach tak wiec niewiem o jakiej pracy za darmo mowa. Chyba ze ma Pani na myśli te godziny za ktore nie zapłaciliśmy Pani ponieważ byly dopisane przez Panią. Na karcie pracy.

pyrka

(usunięte przez administratora)CHCIALBY ABY PRACOWALI DLA NIEGO LUDZIE NAJLEPIEJ ZA DARMO(usunięte przez administratora)

Cezary wieczorek

Pity Szanowny Panie były wysłane w dniach 27 i 28 luty. Co do pewności to jestem pewien ze byłyby szybciej gdyby większość ludzi znała adres swojego urzędu skarbowego. Bo z tym tematem miała probelem w zeszłym roku co druga osoba. Już nie mówiąc o tym ze biuro księgowe które robiło te pity nie mogło sie rozczytac danych w kwestinariuszach.

Robert

Widze, ze Pan jest bardzopewny siebie... Przypominam o obowiazku wyslania PIT11 za zeszly rok, zobaczymy jak Green Service na tym polu sie sprawdzi.

Cezary Wieczorek

OŚWIADCZENIE Informuje że negatywne komentarze które zostały napisane przez osoby które: - miały pracować przez kilka dni w rzyczywistości przyszły do pracy na jeden dzień po czym prace porzuciły bez podania przyczyny. - Prawie wszystkie komentarze zostały napisane przez osoby które pracowały na przełomie listopada i grudnia Są to pracownicy jednej firmy którzy nie potrafili się dostosować do zasad zawartych w umowie. - pozostałe posty są napisane przez osoby które podały błędnie nr kont lub nie doniosły kart pracy na podstawie których wypłacane jest wynagrodzenie. W dniu dzisiejszym trafiło zawiadomienie do prokuratury w komisariacie Poznań Jeżyce. Skoro cześć osób mimo moich próśb do dnia dzisiejszego nie zgłosiła się do nas w celu wyjaśnienia sprawy. Ja sam po przez odpowiednie organy wyjaśnie posty tych nie zadowolonych. Następne osoby które zdecyduja się napisać cokolwiek źle bez wcześniejszego wyjaśnienia sprawy będą zgodnie z K.C. brani do odpowiedzialności karnej. Cezary Wieczorek GREEN SERVICE

poz

Prawda jest taka, ze jesli byloby wszystko w porzadku to nikt by negatywnych opinii nie pisal, bo jesli czlowiek dostanie wyplate to nie ma powodu, zeby pisac negatywy. Pracownicy sa sobie sami winni jesli nie otrzymuja wyplaty i nic z tym nie robia, daja w ten sposob przyzwolenie na na takie dzialania - pracodawcy natomiast szukaja usprawiedliwien w takim zachowaniu i mysla, ze wszystko jest w porzadku - nie zaplacili kilka razy i nikt sie nie zglosil to nie zaplaca po raz kolejny, a jak sie ktos prosi o pieniadze to wielkie zdziwienie i jeszcze oburzenie, ze ktos zawraca głowe o 60 złotych

Zostaw merytoryczną opinię o Green Service Cezary Wieczorek - Poznań

Green Service Cezary Wieczorek