Opinie o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Prime Cargo Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi magazynowania

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. w Goleniów

Halina Nowy wpis

Mąż myśli nad zatrudnieniem do tej firmy, ale zastanawia się, czy zrobić to przez agencję, czy starać się bezpośrednio przez firmę. Wyczytałam, że kiedyś pracownicy zatrudnieni przez agencję zarabiali tu po prostu więcej. Czy nadal taka sytuacja ma miejsce? Czy coś się zmieniło? :) I jeśli możecie, to podacie mi widełki wynagrodzeń? Małżonek chce pracować na stanowisku magazyniera.

666 Nowy wpis

Хотите быть униженными, развить комплекс не полноценности, и присутствие постоянного ощущения, что тебя где-то "наебали"? Хотите ощутить депрессию и суицидальные мысли? Эта организация быстро с этим вам поможет. Замечательные начальники смен - не однократные обладатели чёрного пояса по моббингу, невероятные лицемеры и исскустные воры. Бюро которое нихрена не знает, что происходит на складе. Что может быть лучше? Не проходите мимо и мы вам докажем, что мы лучшие в этом!

Damian Nowy wpis

Szukam pracy jako magazynier. Jak tu aktualnie z obsadą? Co prawda w sieci zero informacji ale zawsze lepiej się dowiedzieć od środka hehe. Ciężko fizycznie jest, czy w miarę ujdzie? Widzę, że pisaliście tu o tych 15 minutach przerwy tylko na 8 godzin. To też dotyczy pracownika magazynowego, czy innych może, bo nie chcę źle zrozumieć? A może to się zmieniło już?

Lidia

Czemu bałagan? Ale powiem Tobie, że wstawiając nazwisko i wulgarne słowo to żeś raczej rodo naruszył. I po co to? Lepiej było napisać, jakie zarobki i co to znaczy że bałagan.

Gaga
@Lidia

Zarobek taki, że ludzie pracujący za pośrednictwem agencji dostają więcej niż ci, którzy pracują bezpośrednio na PC. I nie daj Boże, żebyś zachorował lub opuścił dzień z ważnego powodu, nie będzie żadnych premii...naga pensja. Jeśli chodzi o moralne i etyczne podejście niektórych pracowników kierowniczych: bulling nie jest najlepszym rozwiązaniem do afirmacji siebie.

@Gaga

Ej to słabo. Czyli podczas tego całego covidu to nikt premii nie miał?

Gaga
@Maja

Oooo Nagrody? Nie słyszałam. A co to jest? Jest covid, czy nie - bez względu na to. Za każde przewinienie, ich zdaniem, są pozbawieni premii. Nawet jeśli poszedłeś do toalety po 15 minutach na 8-godzinnej zmianie, przerwie. Krótko mówiąc, Twoje prawa jako pracownika są naruszane na wszystkich istniejących płaszczyznach i projekcjach. I to jest bardzo smutne, ponieważ twoje słowo, nic przeciwko nim.

@Gaga

Czyli to uznaniowa i żadnych zasad nie ma? Bo tak to w sumie faktycznie trudno cokolwiek egzekwować?

Mon Nowy wpis
@Lidia

Niezależnie od wynagrodzenia, praca ramię w ramię z takimi sukami jest (bez wyjątku) szkodliwa dla psychiki. Bez względu na to, jak bardzo jesteś niezłomny. A ty tego potrzebujesz?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Prime Cargo Poland Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.

Witam. Czy jest tutaj ktoś kto może wyrazić się o pracy na magazynie? Jest znośnie? Szukam pracy w Łozienicy i nie wiem czy opłaca się starać o pracę na tym magazynie, tutaj są różne opinie, a mi chodzi o pracę, gdzie szanuję się człowieka i dostaje się normalną wypłatę? Słyszałem że nie ma już Prime Cargo.

Weronka

Narzekacie a co mądrzejsi i z PC /DSV i innych agencji przeszli do bestsellera i tam sobie chwalą pracę....w PC akcja śmieszne owoce raz w miesiącu a u konkurencji prawie codziennie coś dla pracownika jakies przekąski itp. o przerwach 30 minutowych i dodatkowych już nie wspomne...większy szacunek i struktura o jasnych regułach...nie jak w PC liderzy którym słoma wystaje swoimi chamskimi uwagami próbują nadrobić brak wiedzy i ogólnego dobrego wychowania ...u konkurencja wie jak w tej branży się poruszać i wie jak zorganizować logistykę, przede wszystkim HR. Więc po co się męczyć w PC? Idźcie tam gdzie nikomu w (usunięte przez administratora) nie trzeba wchodzić gdzie nepotyzm i kumoterstwo jest obce....gdzie nie musicie mieć znajomości by dobrze i spokojnie pracować.

Marzena
@Weronka

To ile osób tam przeszło? Będzie komu pracować u was?

Weronka
@Marzena

Dostatecznie dużo by wyrazić opinię o byłym pracodawcy, pracodawcach bo przecież to nie tylko pracownicy pc ale jak pewnie doskonale wiesz, duża większość osób z agencji pracy...te osoby wyrażają swoją opinię nie o agencji w której są jedynie zatrudnione, a o miejscu w którym pracę wykonują czyli pc/dsv, tam mają przełożonych nie z agencji tylko z pc...co do pracy w pc zawsze się ktoś znajdzie, rotacja będzie zawsze bo zapotrzebowanie do agencji firma zgłasza i przysyłają ludzi jak nie jedni to drudzy....sztuka jest zatrzymanie pracownika by ten nie szukał innej pracy i by wyeliminować rotacje, która jak pewnie doskonale wiesz z każdego porządnego szkolenia z zasobów ludzkich w zakładzie oraz HR itp. jest niedobra dla firmy gdyz generuje koszty tz....szkolenie nauka nowego pracownika to jest niepotrzebna strata czasu nie mówię już o innych sprawach jak ubiór itp...wiec konkluzja....lepiej wyszkolić dobrego pracownika i zatrzymać go ...szkolisz raz na długie lata, a nie co miesiąc kogoś innego itp.

Jeszcze pracuję

A tyle marudzenia było na Prime Cargo. Teraz jesteśmy częścią gównianego korpo - i co, chyba Prime Cargo nie było aż takie złe?... ;(

@Jeszcze pracuję

Oj widzę, że mocno niezadowolony jesteś. :( Jakie są największe zmiany, które zauważasz?

Negative

Zwykli pracownicy to dla nich śmieci. Jeśli nie biegniesz w pobliżu swoich przełożonych, nie zaglądasz do nich w usta i nie śmiejesz się z ich" sprytnych " żartów, a także nie podziwiasz ich mądrych rządów-nie będziesz pracować zbyt długo. Głównym mottem jest praca, nie męcz się, nie choruj, nie myśl, nie czuj. Ukarać pracownika za... Tak, za cokolwiek to jest proszę, ale aby dostosować się do potrzeb osoby, która przynosi im (według nich) kilka zysków, to jest Fig. 15 minut przerwy na 8 godzinną zmianę to ich zdaniem wystarczy. Nie pasuje-odejdź.

Robert
@Negative

Niby rozumiem, ale w sumie to co ma być w pracy innym głównym mottem, niż sama praca? Na pogaduchy chyba tam nie chodzisz, co?

Uti
@Robert

A Tobie, jako pracodawcy, bardziej chodziło o ludzi, którzy znają procesy, których nie trzeba uczyć i martwić się, że popełnią mnóstwo błędów, spokojnie pracowali i nie mieli na co dzień chęci wysłania szefa i odejścia? Żeby ludzie chodzili do pracy z przyjemnością, a nie jak Żydzi w obozach koncentracyjnych.

Pannadziewanna

W imieniu Pań z magazynu, sprzedaży i wszystkich innych chciałabym podziękować innym Paniom za Dzień Kobiet. Tak poprostu Panie dziękują Paniom za Dzień Kobiet. Wiecie gdzie byli w tym czasie Panowie? Szukali jaj bo zgubili już w tamtym roku.

Klaudiaaa
@Pannadziewanna

Wszystkim najlepszego życzę, dziewczyny jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie... Za rok to same sobie zorganizujemy taka imprezę że hooo hooo... Nie ma się co prosić... Tylko niech covid minie....

Ola
@Pannadziewanna

Bo to żenada by kwiatki dostawać od kobiet w dniu kobiet....wstyd

Dorota
@Ola

czemu żenada? piękny gest. a Panowie to się wstydzili? czemu tak wyglądał ten dzień? jestem ciekawa co to za męska ekipa.

Kostkozator

Jakieś opinie odnośnie pracy jako operator wózka widłowego? Ile czasu trwa przerwa?

toudi

jakie są normy (oceny) wydajności w pracy? wysokie? podajcie konkrety

toudi

jak sytuacja wygląda w tej chwili? Jest pozytywny postęp w polityce firmy?

Sokol

Czy za dojazd własnym autem pracownik otrzymuje jakiś dodatek?

ololo
@Sokol

owszem, jeśli mieszkasz poza Goleniowem, tak mówili podczas rozmowy tel o pracę.

Z

Nowi pracownicy nie mogą liczyć na wsparcie. Szkolenie to domyśl się sam. Dlatego raczej nie jest to miejsce dla osob bez doswiadczenia.

@Z

Dzień dobry, Z. Dziękujemy za Twoją opinię. Firma Prime Cargo daje możliwość rozwoju i wsparcia w nauce nawet dla osób dopiero po studiach. Każdy nowo zatrudniony Pracownik ma opiekuna, buddy, który pomaga mu w zdobyciu doświadczenia. Firma wierzy i inwestuje w ambitnych i zaangażowanych młodych ludzi, wspiera talenty. Pozdrawiamy

@Prime Cargo Poland Sp. z o.o.

Jakie żadne były pracowani

Moja opinia dotyczy rozmowy kwalifikacyjnej, nie pracy w firmie. Mam zupełnie odmienne odczucia od innych kandydatów wypowiadających się wcześniej w tym wątku. Aplikowałem na stanowisko biurowe, poziom specjalisty/koordynatora. Pierwszy etap to rozmowa zdalna, w drugim etapie spotkanie w siedzibie firmy. Co ciekawe na żadnej nie było nikogo z HR, ale może tak to się teraz odbywa, w sumie już dość dawno nie szukałem pracy. Obie rozmowy konkretne i na temat, raczej nie padały pytania na które nie można by się przygotować - obyło się bez wielu podręcznikowych kwestii znanych z rozmów kwalifikacyjnych czy sprzedawania sobie ołówków. Najważniejsze było przedstawienie swoich dotychczasowych osiągnięć w kontekście oferty pracy, czyli tak jak wg mnie być powinno. Warto się więc dobrze przygotować pod tym kątem żeby uniknąć pytań "wyciągających", które mogłyby sprawić kłopot. Po drugim spotkaniu dodatkowo test umiejętności w formie praktycznych zadań do rozwiązania w domu (może nie dotyczyć wszystkich stanowisk, w tym przypadku wymagany był w miarę zaawansowany Excel). Atmosfera obu rozmów, a zwłaszcza tej na miejscu, to jedna z najfajniejszych z jakimi się dotychczas spotkałem, a miałem ich w życiu już trochę (w sumie na kilkadziesiąt rozmów to tylko raz doświadczyłem podobnego podejścia do kandydata, ale może to ja miałem pecha do potencjalnych pracodawców). Wyraźnie czuć że zespół jest zgrany - a przynajmniej ta część którą zdążyłem poznać. Warunki zatrudnienia można negocjować. Dotychczasowe wrażenie jest więc pozytywne, ze swojej strony mogę polecić aplikowanie niezdecydowanym :)

;)
@Kandydat

Rozumiem, że nie przyjęli ?

Małgorzata

Cześć, chciałabym się upewnić - jak wyglądają szkolenia wstępne w Prime Cargo? Ile one trwają? W jakim czasie pracownik jest w stanie się wszystkiego nauczyć? Czy praca w firmie jest skomplikowana? Wcześniej we wpisach przeczytałam, że ,,raczej nie jest to miejsce dla osób bez doświadczenia''.. Więc chciałabym się bardziej zorientować co i jak :)

Kandydatka

Moja kariera w tej firmie skończyła się na rozmowie rekrutacyjnej. Była to najmniej przyjemna rozmowa w jakiej kiedykolwiek miałam przyjemność uczestniczyć. Pomijam fakt, że aplikowałam na stanowisko specjalisty, a odniosłam wrażenie, że jestem rekrutowana na stanowisko kierownicze. Miały miejsce pytania, które nigdy nie powinny zostać zadane. Jedna z osób obecna na rozmowie była chyba tylko obserwatorem bo ciężko nazwać to uczestniczeniem w niej. Na plus chociaż to, że otrzymałam informację mailową o niezakwalifikowaniu się do kolejnego etapu, ale uzasadnienie było wręcz kuriozalne, albowiem nie spełniłam wymogu, który nawet nie był wymieniony w ogłoszeniu. Niezdrowa atmosfera wyczuwalna była od samego początku, zatem nie żałuję, że nie byłam tym szczęśliwcem, którego zaproszono na kolejne spotkania.

Nie kandydatka
@Kandydatka

To dobrze że pani nie trafiła do firmy skoro nie podejmuje pani wyzwań i cieżkich pytań :)

Stargardowiec
@Nie kandydatka

By móc odpowiadać na trodne pytania i podejmować wyzwania, osoba która je zleca, o nich mówi na rozmowie kwalifikacyjnej musi znać na je odpowiedz. Niedopuszczalna jest sytuacja gdy osoba przyjmująca do pracy ma mniejsza wiedzę niż przyjmowana i nie wie o czym mowi. Brak wiedzy nie jest czymś złym. Źle jest gdy nie można się do tego przyznać.

@Kandydatka

Dzień doby, Kandydatko. Czasami się zdarza, że kandydaci nie kwalifikują się do kolejnego etapu. W firmie dbamy o wartosci, dobrą atmosferę i relację, więc wybór właściwej osoby do zespołu jest ważnym elementem budowania zaufania wsród Pracowników i kreowania dobrej atmosfery. Nie jest to łatwe zadanie, poszukiwanie takiego kandydata, jednak kierujemy się wspólnymi zasadami, dbając o dobro firmy. Nie jest łatwe również udzielać feedbacku, który nie do końca jest pozytywny, jednak zawsze wracamy z informacją zwrotną, ustalając termin wspólnie z kandydatem. Wierzymy, że każdy feedback jest pomocny i wartościowy dla Kandydatów, tak jak ważna dla nas jest każda rozmowa. Życzymy sukcesów w poszukiwaniu właściwego miejsca pracy i w osiągnięciu celów! Pozdrawiamy

Jak wygląda ścieżka awansu w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Dzień dobry:) Mamy sporządzony plan rozwoju dla każdego działu i każdego pracownika)

Kazik

Jeśli chodzi o ścieżkę kariery to dwie Panie mogą Tobie wytłumaczyć...

Andriej&Miszka
@Kazik

Taaa... Jedna po Polsku druga po Ukraińsku... Napewno wytłumaczą i wskażą drogę kariery ale jeśli jesteś facetem to nie masz szans... No ale próbować zawsze warto więc się Kazik nie zniechęcaj.

Matylda
@Andriej&Miszka

Noo wiecej chyba Pań pracuje w biurze... Więc Kazik musisz mieć doświadczenie by przebić wszystkich kandydatów na dane stanowisko...

Manhattan

Ktoś polskojęzyczny pozostał w firmie?

Pracujący
@Manhattan

Witam, pozostał na bank. Proszę zostawić swoje ksenofobiczne zachowanie przy sobie, a nie pisać (usunięte przez administratora) pytań na forum.

Johnyb
@Pracujący

Nie czepiaj się że ksenofobiczne, sprawdź czy obcokrajowcy chodzą wg. Zarządzenia w maseczkach i przestrzegają przepisów odnośnie covid 19 i porównaj z Polakami. To tak na czasie. I nie jest to dogryzanie tylko troska o bezpieczeństwo nas wszystkich na magazynie. Obcokrajowcy mają gdzieś przepisy itp oczywiście nie wszyscy nie można generalizować.

Robert

Cóż. Byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kierownicze. Miałem się nie chwalić nigdzie swoją opinia ale tu uważam, że powinienem. Nie dość, że osoba z którą bardzo dobrze się rozmawiało przyjęła mnie kilka minut po umówionym czasie to nie było przed rozmową nikogo kto byłby w stanie mnie przyjąć w firmie. Warunki zaproponowane na to stanowisko to kpina. Nie mając aż takiej odpowiedzialności można dostać propozycję dużo lepszych pieniędzy i spokojniejszej pracy. Ja propozycje mam już od piątku. Jutro zaczynam. Opinia negatywna, odradzam jako pracodawcę no chyba, że jesteście desperatami lub chcecie pracować u pracodawcy z zasadami i pieniędzmi jak już w słynnym Amazonie.

Zostaw merytoryczną opinię o Prime Cargo Poland Sp. z o.o. - Goleniów

• Jak się pracuje w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Prime Cargo Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Prime Cargo Poland Sp. z o.o.?

Prime Cargo Poland Sp. z o.o.