Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault

Opinie o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault

Magdalena Nowy wpis

Kierownik magazynu części - ile są w stanie zaproponować doświadczonemu pracownikowi? W ogłoszeniu piszą tylko, że pensja jest uzależniona od doświadczenia i kwalifikacji. Mąż chciałby postarać się o ten etat, ale szczerze mówiąc już jest zatrudniony gdzie indziej i nie chciałby sobie pogorszyć sytuacji. Piszą również o pracy na jedną zmianę, czyli w jakich to godzinach?

Zbigniew Drabik Nowy wpis

Żeby jakość samochodów Renault była taka jak obsługa przez sprzedających. Dzięki panu Krzysztofowi G. bardzo prędko zdecydowałem się na zakup Nowego Clio Alpine i póki co jestem bardzo zadowolony. Dziękuję i szczerze polecam.

Ktoś już pytał o ogłoszenie na sprzedawce samochodów ale nie było odzewu. Widocznie nikogo jeszcze nie przyjęli skoro nadal jest aktywne. Za sprzedaż aut dostawczych też jest premia? Konkretnie czy wysokość prowizji jest liczona procentowo od wartości samochodu. Ktoś mi wyjaśni.

@elzbieta wzorek Nowy wpis

Serwis samochodów Tandem Kielce pani Elżbieta Wzorek bardzo miła obsługa . Bardzo dobry kontakt z klientem. Polecam panią Elżbietę. Pozdrawiam Zdzisław

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

Ja się zawiesiłam nad ogłoszeniem dla sprzedawcy samochodów nowych i nie wiem co mam robić. Czy kobiety też mogą brać udział w rekrutacji, jeśli spełniają wymagania? Ile osób w ogóle pracuje we firmie? Czy podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat jest przepytywany z wiedzy o branży motoryzacyjnej? Wolę się przygotować. Ile trwa cały okres adaptacji nowego pracownika?

jurek p.

dla pracownika Serwis samochodów ciężarowych Tandem Kielce pani Elżbieta Wzorek bardzo miła obsługa kompetentna i bardzo szybka w załatwieniu pozytywnym problemu ,bardzo dobry kontakt z klientem.

Jak wygląda sprawa grafiku w Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault. Czy pracodawca idzie na rękę?

Janusz

Odwiedziłem salon na początku marca 2023 r w celu zakupu nowego samochodu Dacia. Rozmawiałem też z pracownikami serwisu, sprzedaży części i ubezpieczeń. Wszędzie spotykałem miłą fachową rzeczową obsługę. Szczególne podziękowanie sprzedawcy Dacii Panu Mateuszowi za kompleksową miłą fachową obsługę łącznie z jazdą próbną

Elżbieta

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko sprzedawcy samochodów. W ogłoszeniu jest mowa na temat zatrudnienia na umowę o prace. Pensja to podstawa plus premia zależna od wyników. Ile można mniej więcej zarobić na tym stanowisku? Czy osoby pracujące mogłyby się wypowiedzieć czy sprzedaż idzie łatwo i można faktycznie zarobić fajne pieniądze? Czy firma prowadzi szkolenia dla pracowników aby sprzedaż była duża?

Wojciech

Wizytę w salonie Tandem Będzin oceniam b.dobrze. Szybka i trafna diagnoza, cena i czas trwania remontu były takie jak panowie z serwisu podali przed naprawą. Polecam.

@Wojciech

Irena

Pracował ktoś i wie jak wygląda praca jako Recepcjonistka/ta Salonu Samochodowego? Szczególnie ciekawi mnie kwestia wyglądu. Jest określony dress code? I firma ma wymagania co do stroju i czy jakoś to dofinansowuje?

KR

Jestem bardzo zadowolony z przeglądu serwisowego mojego .samochodu oraz ubezpieczenia PC + AC.. Bardzo miła i fachowa obsługa

Lelek zrobiony w jajo

Porażka straszna, jacy pracownicy taki cały Tandem w dodatku w Będzinie więc co się spodziewać

Ala

Szczerze jestem zdegustowana sposobem załatwiania spraw. Nie polecam nikomu

A co takiego się stało?

Jak szefostwo w Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault traktuje ludzi?

Michal

To zależy od humoru. Generalnie jak jest zrobiony plan nie mają większych problemów. Jak coś się wysypie to wtedy jest srogo.

Mistrz
@Michal

Chyba zależy od humoru MG. Czasami jest miło a jak się bezpodstawnie zdenerwuje to wpada nie rzadko w furię to jest irytujące. Rzeczowe argumenty do niego nie trafiają.

Ala

Mnie potraktowali jak (usunięte przez administratora) Zrobili ze mnie idiotkę za moje pieniądze

Magdalena
@Ala

Opowiesz o tym coś więcej? Bo jedyne co widziałam to fakt, że podobno jesteś mocno zdegustowana. :/

@Ala

Szanowna Pani, uprzejma prośba o dokładne informacje w wiadomości prywatnej (bedzin@renault-tandem.pl) - chcemy zweryfikować i wyjaśnić sprawę. z poważaniem TANDEM Sp. z o.o.

aaaa

Bardzo rzeczowa i sprawna obsługa przy zakupie nowego auta. Podziękowania dla Pana Michała Bugajskiego za indywidualnie podejście do klienta, profesjonalizm i miłą obsługę.

Justyna

Bardzo dziękuję za pomoc i rzetelną obsługę Panu Michałowi Bugajskiemu. Zdecydowanie indywidualnie podchodzi do klienta, ze spokojem odpowiada na każde pytanie i bez problemu wynajduje modele adekwatne do potrzeb klienta. Gorąco polecam!

Honorata

Cześć czytałam tutaj, że oni mają jakieś specjalne szkolenia z Renault i Dacia, każdy nowy pracownik takie ma? Jakoś płacą dodatkowo za nie i w ogóle ile trwa okres wdrożeniowy??

Piotr Strojecki

Podziekowania dla pana łukasza Ćmakowskiego za miłą obsługę kulturę osobistą oraz pełen pofesionalizm

Darek

Profesjonalna i miła obsługa. Pozdrawiam Pana Michała Bugajskiego.

Zostaw merytoryczną opinię o Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault - Będzin

Tandem Sp. z o.o. Autoryzowany Dealer Renault