Add-Art Studio Joanna Bień

Radom

Opinie o Add-Art Studio Joanna Bień

Monika 2014-03-23 20:39:13
Beznadziejna firma, kupiła jedno zdjęcie i sprzedaje je ciagle dalej pakujac w każdy możliwy projekt. Ponadto niby Pani właścicielka szuka pracownika a jak poszłam na rozmowe okazało się że na staż a jak się zgodziłam że staż też byłby dobrym rozwiązaniem okazało się że musze przyjść z własnym komputerem, internetem i ORYGINALNYM jak podkreśliła oprogramowaniem, Pani mi użyczy jedynie krzesła cud że prądu sama nie musiałam przynosić. Nie idzcie tam skąpa i wredna oszustka, która wali kosmiczne ceny za beznadziejne projekty!Wystarczy spojrzeć na ich firmowy baner, który jest tandety i nic sobą nie reprezetuje tak jak wizytówka! Zrobiła sobie ładne biuro (którego nawet sama nie umiała zaprojektować). Zreszta nikt tego bapsztyla nie lubi nawet pracownicy wykorzystywaczka!
Gal Anonim 2014-04-01 22:09:24
powiem tylko jedno: pensja dla pracownika z 5 letnim doświadczeniem w pracy agencyjnej 1400zł... trochę słabo
Bartek 2014-10-27 12:04:58
dwa lata już chyba szukają pracownika i nadal nikogo nie zatrudnili. Ani ja ani nikt z moich znajomych nie dostał tam pracy mimo że niektórzy mają naprawdę duże i porządne doświadczenie wydaje mi się że Aśka chce mieć porobione za darmo kilka zleceń. Baba oszust i tyle. Nie polecam!
Karolina 2015-06-06 14:49:09
Jednym słowem żenada, a nie firma. 'Wielka' korporacja na ogółem 3 pracowników. Przychodząc na rozmowę o pracę na staż wszystko wydaje się pięknie i ładnie, wszyscy mili, uprzejmi. Jednak jeśli nie chce się przyjąć ich rzekomo( jak PANI SZEFOWA określiła) życiowej szansy zatrudnienia, wychodzi szydło z worka - traktują człowieka jak śmiecia. Zresztą, do tego jest im potrzebny pracownik, by robił dużo i szybko z zyskiem dla firmy, by inni mieli miej. Szukają osła do pracy by odciążyć własny tyłek, za marne grosze, plus najlepiej gdyby jeszcze parzyć kawę, odbierać telefony i może jeszcze posprzątać, a one mają niezły ubaw. Nie polecam nikomu pracy w takiej atmosferze i przy takim traktowaniu człowieka! Żal nic poza tym..
stara wdowa 2016-09-27 18:54:13
KOSZMAR
Zostaw swoją opinię o Add-Art Studio Joanna Bień - Radom
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Add-Art Studio Joanna Bień