Opinie o PROTOR S.A. w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy PROTOR S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie PROTOR S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PROTOR S.A. w Dąbrowa Górnicza

Hej, firma szuka na swojej stronie kogoś jako specjalista kontroli jakości. Fajnie wygląda ogłoszenie i generalnie to, co oferuje firma. Napisali tam, że termin zawarcia umowy jest od zaraz. No ale to chyba nie dosłownie, czyli w przeciągu ilu dni od zakończenia rekrutacji można podjąc pracę? Na drugi dzień dosłownie, czy np. tydzień później??

Aleks

Jak już przy pieniądzach jesteśmy, to napisz, ile zarobi nowy Mechanik - Pneumatyk? I dla porównania, ile ten, co w firmie już trochę porobił. Firma, choć teraz szuka, to żadnych kwot nie podaje, tylko się słowami chwali, jakie to wynagrodzenie nie jest atrakcyjne.

Bolok

No badania a potem do pracy, no jest jak jest, najgorsza zima bo hale są coś tam ogrzewane a zakładowi palacze pala na hali i nie idzie wyrobić, gdzie się nie pójdzie pala te papierosy, hala, łaźnia, na lokomotywach a nikt się za to nie weźmie bo jedni pracują a inni zapalić przychodza

@Bolok

Badania, czyli mogę założyć, że od początku już umowa o pracę? Bo obecnie pracuję na zleceniu gdzie indziej i trochę mam już dość. Wspominasz o tych przerwach na papierosa, to w ogóle nikt nie pilnuje czasu pracy tam? I co z niepalącymi, też mogą kiedy chcą sobie wyjść na przerwę?

Bolok

3 miesiące okres próbny i potem na rok kolejna na czas nieokreślony tak było, a palacze robią co chcą każdy ma to gdzieś

@Bolok

No ja akurat nie palę, ciekawe więc, jakbym z kubkiem kawy i kanapką bym sobie na hali postał, to też luz? Czy takie rzeczy tylko w pomieszczeniu socjalnym i wyznaczonym na przerwę czasie? Swoją drogą, ile przerwy pracownikowi przysługuje u Was?

Aleks Nowy wpis

Zainteresowana Nowy wpis

Ile osób ma uwagi co do palaczy, jeżeli ktoś widzi z tym problem to takie uwagi trzeba by było zgłosić wyżej, wątpię, że takie pisanie na forum cokolwiek pomoże. Sprząta wam ktoś tą hale? Szukam pracy jako sprzątaczka i pomyślałam, że zapytam. Jeżeli są faktycznie takie osoby ds utrzymania czystości to jakie mają zarobki?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w PROTOR S.A.?

Bolok Nowy wpis

Jak coś potrafisz ok, ale tak pomijając temat ten młody psełdo wózkowy/ narzędziowiec do niczego się nie nadaje siedzi tylko w telefonie kopyta na regał wystawia albo pali i łaskę robi że coś zrobi, koleś do niczego się nie nadaje totalne dno po co nam taki ktoś, kolejna sprawa to czemu jedni pracują i zarabiają tyle samo co ci bierni palacze oni co średnio 25 min wychodzą zapalić ile czasu tracą?? To jest sprawiedliwe,?? Na hali, łaźni śmierdzi papierosami nie idzie wyrobić tak to ma wyglądać??

Jak wygląda sprawa grafiku w PROTOR S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zawsze idzie się dogadać, nie ma problemu.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PROTOR S.A.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Jaka jest kultura pracy w PROTOR S.A.?

Lokki 22/72

taka ze jedni pracuja a inni sie bawia przychodza sobie posiedziec jak np w narzedziowni na co ich tam nie raz 3 siedzi, jeden robi a kolejni to tak jeden spi doslownie, kolejny mecze oglada, trzeci zalatwia swoje sprawy prywatne i tak na obu zmianach jest , wiec tak to jest jedni pracuja a inni maja wczasy

Lidia
@Lokki 22/72

Nie boją się tak nic nie robić, że ktoś gdzieś ich zgłosi? W ogóle może warto porozmawiać na ten temat z kimś, zwłaszcza jeśli każdy dostaje takie same pieniądze. Firma ogólnie wychodzi naprzeciw potrzebom pracowników czy raczej je ignoruje?

Anonim09
@Lokki 22/72

Masz rację , jeden przyszły emeryt przysypia tam dosłownie, drugi z koleji ma (usunięte przez administratora) na to wszystko. Zaden nic poza gadaniem nie robią . Dyrektor ma to w (usunięte przez administratora)widocznie głęboko..Próby rozmowy kończyły się niczym...

Justyna

Na stronie internetowej firmy jest nabór na posadę Spawacz elektryczno-gazowy. Dają na start umowę na 3 miesiące na okres próbny. Jak długo trwają szkolenia przez ten czas? I na jakie szkolenia wstępne można czekać?

Roman

Co dla jednego jest niedobre drugiemu może pasować, przynajmniej przez pewien czas. Wiesz, jaka jest tu stawka i czy po okresie próbnym dają podwyżkę?

BHP

Gdzie jest BHP?? Gdzie czystość?? Kto tego pilnuje?? Dajcie nam odzież i buty!!! Nie chcemy już sami ich kupować!!!

Robo
@BHP

Chyba ktoś miał zły dzień.... Przecież wszystko się dostaje, fakt jakość taka sobie ale wszystko jest.

Agata
@Robo

A czy za te rzeczy potrącana jest z wypłaty jakaś kwota? Co ile można wymienić sobie takie buty albo ubranie? Trzeba wtedy oddać te stare?

Jan
@Agata

Ubrania robocze, buty, rękawice, itd. dostaje się bezpłatnie. Jak się zniszczyło, rozdarło itd. to się przynosi i dostaje się nowe.

@Jan

Czy oprócz tego firma oferuje jakieś inne udogodnienia? Macie jakies systemy premiowe albo benefity pozapłacowe typu prywatna opieka medyczna?

Witam, jakie godziny pracy na UR?

Flash

Ukrainie dali podwyszki a Polakom już nie jaka jest sprawiedliwość niech wracają na Ukrainę

@Flash

Na jakiej podstawie te podwyżki się odbywały? Może wy też dostaniecie? Zgłaszaliście szefostwu że chcecie większe pensje?

@Dominika

a na takiej ze kilku z ukrainy sie zwolnilo i dlatego, Polakow maja gdzies i maja ludzi za nic. Palacze polowe dnia pala papierosy i nic z tym nie robia, jak ktos nie pali to pracuje w tym czasie, wiec tu nigdy nie bedzie sprawiedliwie, przychodza nowi pracownicy czasem ale juz widze ze dostosowuja sie do palaczy bo tez palacze i niby nowy i powinien sie wykazac a tu (usunięte przez administratora) dniowka 8 godzin w tym wypali paczke fajek co chwila przerwa na papierosa heh tak to u Protor wyglada, w zime dopiero bedzie jak na hali beda palic, szkoda ze niby cos z tym robia a w sumie nic sie nie dzieje.

@Dominika

Ludzie sa tak biedni na zakladzie ze laduja sobie w firmie telefony czy Powerbanki bo zawsze to pare groszy w kieszeni zostanie, zal na to patrzec takie dziadowanie.

Marian
@Flash

A ja słyszalem od jednego Ukrainca ze nie ma podwyżki i jego kolega tez nie ma. To chyba nie do końca prawda ze dostają.

Marian
@Lokki 22/72

To już chyba (usunięte przez administratora)prądu jest hehehe, tacy biedni a na papierosy maja ? Hahahaha

Weronika
@Marian

Au Ciebie jak z podwyżkami? Są czy jednak marne szanse żeby coś dostać? Może jakieś paczki chociaż na święta będą?

@Weronika

Na swieta moze bedzie po 300zl nic wiecej, podwyżki dostali z utrzymania ruchu jakis czas temu kierownik im zalatwil jak odchodzil, a czemu reszta nie dostanie ?? od ludzi wymagaja a od siebie jak najmniej

Mirek
@Lokki 22/72

Chyba masz złe informacje Loki, nie dostali, kierownik to załatwił sobie ale emeryturę. A to ile na święta będzie jest w regulaminie i wiadomo z góry ile będzie, wiec nie siej zamieszania.

@Mirek

czyli dla jasności, każdy ostanie? Kwota do wglądu po zatrudnieniu czy przybliżysz? ;)

Flash

Zarobki do kitu. Tak jak pisał Paweł fachowcy są ale odchodzą chętni czekają za bramą :⁠-⁠):⁠-⁠)

@Flash

Czyli z tego wynika, że nikt tutaj nie jest w podbramkowej sytuacji? Bo skoro każdy ma wybór to nie jest aż tak źle. Fatycznie w ostatnim czasie sporo nowych osób zza bramy przyszło?

@Flash

Moze ktos sie zajmie tymi fachowcami z Ukrainy co sa w pracy po 12 godzin i tak po prawdzie to wiecej siedza w telefonach i na papierosie niz pracuja. Polak ja na chwile zerknie w telefon to zaraz gadanie jest a kolo tych z Ukrainy zmianowy przechodzi, widzi ze nic nie robia ani slowa nie powie co to ma byc ??, dziwicie sie ze ludzie odchodza bo ja nie... Proponuje zmienic wam nastawienie do ludzi bo za jakis czas sama Ukraina wam zostanie i wtedy zobaczymy. Idzie zima 50% palaczy dalej pali na hali jak palila i znowu bedziemy to wdychac, proponuje wprowadzic symboliczne mandaty za palenie na hali moze wtedy to cos da, tak to jedni nie pala i pracuja a inni chowaja sie po kontach i polowe dnia pala papierosy...

@Lokki 22/72

No nie wiem na ile w tym prawdy kto, ile i gdzie pali albo czy pracuje czy nie pracuje ale ktoś powinien trzymać tak właściwie pełny nadzór nad tym wszystkim? A skoro faktycznie by tego nie robił to chyba trzeba byłoby pewnie jeszcze z kimś wyżej pogadać, nikt nie próbował?

Flash

Omijać firmę Protor w Dąbrowie Górniczej z daleka, chętnych do pracy zapraszamy jak ktoś chce sprostować papiery

@Flash

A co to znaczy sprostować papiery????

@Paweł

Wyczyścić . Jak z poprzednich masz świadectwo z paragrafem to u nich szybko wyczyścisz historię zatrudnienia...

Jeszcze pracownik

Zgadza się .... W najlepiej jeszcze żeby się za bardzo nie wnosić o podwyżki bo się ich nie doczekasz ...

@Jeszcze pracownik

Czyli nie ma tutaj w ogóle żadnych podwyżek? Czy jak to wszystko wygląda z pensją? Jakieś premie chociaż się zdarzają?

Protor to bardzo dobra firma. Fachowcy którzy ram pracują znają się na robocie. Wiele talentów tam pracuje. Firma pozwala wyuczyć pracownika lecz problem w tym że nie potrafią go zatrzymać u siebie.

@Paweł

Dlaczego nie potrafią? Pewnie pensje słabe, co? Zdradzisz mniej więcej ile oni tam dostają?

@Dominika

Kasa marna od siebie sami nie chca nic wiecej dac , i z mojej oceny brak szacunku do ludzi, ci z biura mysla ze sa kims potrafia nam wytykac bledy a sami je popelniaja ale zawse bylo tak ze robol obrywa bo jest na samym dole, widza ze jest jak jest a maja problem o wszystko.

@Paweł

Tak ale jest tez tam kilku leserow i antytalentow, dziwie sie ze po tylu latach tego nikt nie widzi, albo widzi i przymyka oko bo sztuka jest sztuka, ludzi jest coraz mniej i bedzie ich ubywac, ale w Ukrainie sila wiecej ludzi z Ukrainy bedzie wtedy bo im wszystko wolno na zakladzie, siedzenie w telefonach godzinami, przerwy co chwila, nadgodziny, soboty a co pozostaje dla nas ??? przejdzie kierownik czy dyrekcja to ich nie widza tak jak by a Polak od razu jest widziany, dziwna sprawa

@EL Lokko

Jak ten brak szacunku wygląda?

Valker
@Paweł

Zastanawia mnie jedno, czemu ci co nie palą robia przez cały dzień a osoby palące mają przerwy średnio co 25 min I stoją bezczynnie i pala, czy to jest sprawiedliwe ?? Może pora wkoncu otworzyć oczy na pewne sprawy bo jak chyba sami widzicie ludzi ubywa a nie przybywa.

@Valker

No jak Twoja opcja nie styknie to może niech niepalący umawiają się na rutynowe żucie gumy czy coś? A więcej tutaj jest palących właśnie?

@Valker

Oni widza to co chca zobaczyc kolego, widza Polaka z telefonem widza, Widza Pracownika z Ukrainy z telefonem ? nie widza. To samo jest z Papierosami o innych rzeczach nie wspomne.

@EL Lokko

Czyli są jakieś problemy jak złapią Polaka z telefonem ?

Najlepiej nigdy!!! Zarobki to porażka . Robisz produkcję za kilkadziesiąt albo kilkaset tysięcy a nie ma kasy na podwyżki ..

Może pracowmik

Krótko i na temat ile się zarabia

@Może pracowmik

Słabo. Chcesz podwyżki to daj wypowiedzenie i dostajesz ile chcesz... A tak poważnie to kokosów nie ma, wszyscy się boją zwolnienia żądając podwyżki więc sami ludzie do tego doprowadzili...

EL Lokko

powiem tak jak ktoś jest piz.. i nie potrafi walczyc o swoje to niech robi za te pare złotych, bo jak sie nie zaryzykuje to nic sie nie dostanie.. Co do ludzi jest kilka spoko osób, ale sa tez tacy co ino patrzą żeby donieść do przełożonych a sami nie sa świeci i maja duzo za uszami ...

@EL Lokko

Dokładnie masz rację... Ja zaryzykowałem i jest bardzo dobrze... A reszta niech robi za najniższa. Kierownictwo tego zakładu jeszcze nie zrozumiało że bez tych fizycznych nowych samochodów i wypłat dla biurowych by nie było....

Może pracowmik

Co zaryzykowałeś, dostałeś podwyżkę ile chciałeś, bo podpisujesz się jako „były pracownik” ?

@Może pracowmik

Firma biedna nie stać ich nawet na podwyżki już nie wspomnę o zarobkach nie polecam tej firmy

et
@EL Lokko

Mają dużo za uszami!!???? Więcej miodu,wincyj,wincyj. Higiena to pdstawa,hahaha.

@et

Ciekawi mnie jedno, sa w firmie osoby co wiecej siedza na L4 niz w Pracy, czy jest sens trzymac takich pracownikow co nic nie daja od siebie ?? Kolejna sprawa dlaczego na zakladzie nie ma sprawdzania trzeźwości ?? sa tacy co sobie za duzo pozwalaja i nikt z tym nic nie robi dziwna sprawa. Jesli chodzi o stawki to tak jak pisalem jakis czas temu jak ktos potrafi tylko gadac a nie dzialac to niech pracuje za najnizsza krajowa i dalej placze ze ma malo. Robota nie jest zla tylko trzeba sie zastanowic nad soba i nad tym co sie robi....

@EL Lokko

Wiadomo, że jak się pracuje za najniższą krajową to jest płacz. Niektórzy mają więcej, bo są bardziej obrotni? Bo tak zrozumiałem z twojej wypowiedzi. Od czego to konkretnie zależy?

@Antoni

Od tego czy chce ci sie pracowac czy nie, jak starasz sie to oni to widza, moze ktos powie ze nie prawda ale tak jest wiem to po sobie, a jak robisz sobie co chcesz, w pracy interesyje cie tylko sciemnianie, telefon i jak robic zeby sie nie narobic to potem ludzie maja ile maja i placza ze za taka stawke pracuja. Kazdy ma tyle na ile sobie wypracuje i jak ktos wie ze dajesz cos od siebie to jest inna rozmowa potem. Oni dobrze wiedza kto robi a kto sciemnia.

@Antoni

Wiadomo nikt nie jest swiety, ale sam zobacz jak idziesz przez hale, jedni siedza w telefonach kolejni caly czas z papierosem az nie ma czym oddychac a zima idzie dopiero beda kopcic na tych halach te papierochy.

@EL Lokko

No dobrze, ale jak się różnią te stawki? To znaczy ci co się bardziej starają i te starania są zauważone, to o ile więcej mogą zarobić. Możesz podać konkretny przykład?

@EL Lokko

Nie macie tam osobnej palarni, żeby nie zatruwać wszystkim powietrza? Przecież BHP powinno coś z tym zrobić. Ja na przykład jestem niepalący i nie wytrzymałby długo pracując przy palaczu.

@Antoni

W sumie sa miejsca do palenia ale palacze maja nas gdzies nikt z tym nic nie robi, oni czuja sie jak u siebie w domu bez karni, powinni wprowadzic mandaty za palenie bo mozna to zrobic ale jak im to lata hehe nic sie z tym nie zrobi

Józef
@Antoni

Palarnia jest tylko ludzie tego nie przestrzegają.

@EL Lokko

Mandaty to przesada, ale po prostu zakaz i tabliczki dla tych co tylko rozumieją pismo obrazkowe:) Pewnie kierownik jest też palący dlatego na to pozwala. A jak z zarobkami? Jesteś zadowolony, czy mogłoby być lepiej?

majster
@Antoni

Wiadomo, że zawsze może byc lepiej

@Antoni

Palacze robia co chca nawet na lokomotywach pala, hala zamknieta bo zimno wiadomo nie ma czym oddychac, kazdy ma nas gdzies, zmianowi sami pala wiec dlatego nic z tym nikt nie robi, a zarobki jak ktos potrafi cos to nie jest zle, wiadomo moglo by byc lepiej, A jak ktos tylko placze ze ma malo a nie potrafi sie odezwac to niech placze dalej ;-)

EL Lokko

Szkoda ze ludzie sie zwalniaja smutne to troche ale ida tam gdzie sa pieniadze proste. Jak dalej bedzie jak jest to nie bedziecie mieli kim robic, a co trzeba zrobic zeby bylo ok?? to juz sami wiecie najlepiej, za jakis czas jak braknie ludzi to chyba ci palacze co pod biurem sa przez polowe dnia i tylko dym widac jak od nich leci wezma sie za robote za tych roboli ktorych wam braknie...

@Może pracowmik

Zwolniłem się z tego zakładu . Nie ma podwyżki , nie ma pracownika ....

Flash

Przyjęli nowego detektora od spraw produkcji który nie ma zielonego podjęcia o produkcji

gosc
@Flash

pewnie dostał stanowisko za włazenie w (usunięte przez administratora) przełożonym, albo podpierd....

Jak długo czekaliście na odzew z PROTOR S.A.? Oddzwaniają zawsze?

EL Lokko

od nowego roku trzeba pomyśleć o zmianie pracy tu sie robi coraz gorzej nawet socjal zabrali wstyd i tyle, człowieka maja za nic dla nich robol jest od roboty i najlepiej zeby nic się o nic nie upominać, jak tak dalej będziecie robić to zostana tam sami pracownicy biurowi..... Powodzenia z takim podejsciem ...

Jacek
@EL Lokko

To szukaj, byle szybko, bo jeszcze trochę, a pisiory wykończą wszystkie firmy w tym kraju i nie będziesz miał gdzie się przenieść.

hulajnoga
@Jacek

Może będzie z tobą na poczcie znaczki lizać i przyklejać drugiemu na czole,a póżniej zmiana,żadna praca nie hańbi.

Danuta
@EL Lokko

Piszesz, że robi się coraz gorzej. Jak myślisz z czego to wynika? Może to chwilowe problemy spowodowane trudną sytuacją na rynku, której winna jest pandemia i jak wszystkie obostrzenia zostaną zniesione to sytuacja się unormuje. Jest na to szansa?

hulajnoga

Od 2012 nic się nie zmieniło

@hulajnoga

Czekaj, pracujesz tam przez tyle lat, jest tak źle, ale ty i tak tam zostałeś? O co chodzi?

Krzysiek

Witam,czy firma zajmuje się obróbka skrawaniem?

Jacek
@Krzysiek

Tak

et
@Jacek

A jaki jest tam sprzęt?

Jaka umowa obowiązuje w PROTOR S.A. podczas okresu próbnego?

GirlLubiacaZakladoweFaje

1800zł i musisz o wszystkich wszystko wiedzieć i wszystkich ,wszystkim (usunięte przez administratora)

IcekWicek
@GirlLubiacaZakladoweFaje

No toś teraz pojechał, hehehe :) Tyle to chyba za łapanie much na polu :)

EL Lokko

Zwalniają ludzi, dziwna sprawa zwalniane sa normalne osoby a czemu firma nie zwolni tych leserów, nierobów, alkoholików co robią tyle co nic ?? maja plecy czy jak ?? braknie ludzi do pracy to oczy dopiero się otworzą.. Brawo...

@GirlLubiacaZakladoweFaje

1800 ile tam robisz ??? jak długo i tyle zarabiasz to znaczy ze nie potrafisz walczyć o swoje

Edek
@EL Lokko

Normalna osoba, nie znaczy dobry pracownik. Dobrego pracownika się nie zwalnia. Strzeżcie się, lenie i nieroby, chyba przyszedł na was czas !!!

@Edek

Jaka jest definicja dobrego pracownika?

Flash

Lepiej spytaj jak zarobki to powiem (usunięte przez administratora) i nie zapowiada się za dobrze

Jak ze studentami w PROTOR S.A.? Chętnie zatrudniają?

bubu

To zależy od wielu chęci i zalet,np.czy jesteś ładny czy brzydki i takie tam.Tak słyszałem.

Jan
@bubu

Słyszałem, nie widziałem, ale napisze !

bubu
@Jan

Coś taki oburzony,ło rany,zgubiłeś szminkę czy co?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w PROTOR S.A.?

bakubĄkubaku

Czyli emocje jak na grzybach.I dobrze.

Danuta
@bakubĄkubaku

Czyli praca w spokojnej i cichej atmosferze? Robisz w Protor w Dąbrowie, czy w Pyskowicach? Otrzymam odpowiedź?

bakubĄkubaku
@Danuta

Kiedyś z nimi pracowałem,ale to kiedyś i robiło mi się z nimi nawet dobrze,spokojnie,ale wiadomo,z resztą nie ważne.Były znajomki ale do przeżycia.Są miejsca gdzie jest gorzej,a tam da rade.

Zostaw merytoryczną opinię o PROTOR S.A. - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w PROTOR S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PROTOR S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PROTOR S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 2 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

PROTOR S.A.
3.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Gen. Jarosława Dąbrowskiego 2
    41-800 Dąbrowa Górnicza