Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.

xxx 2015-05-24 00:20:12
mają wysokie prowizje i ciekawy pomysł. Czy ktoś napisze jak się pracuje w IntegratorzeFirm? szukają ludzi, którzy założą własne agencje doradcze ale nie wymagają wkładu finansowego? jak to ma wyglądać? czy chcą aby wdrożyć swój zespół?
Strona i rekruter mnie przekonuje do współpracy ale chcę jeszcze wiedzieć więcej.
proszę o więcej informacji.
Biznes Konsultant 2015-05-24 17:19:07
firma jest OK. ludzie startują i tworzą firmę doradczą dla biznesu. Ja tu jestem, bo wiem, że za parę lat będziemy daleko w przodzie przed innymi. xxx pomyśl o własnej grupie konsultantów biznesowych, bo potencjał jest ogromny. Pewno się zobaczymy niebawem, skąd piszesz?
Agencja Dor 2015-06-02 16:12:48
Na razie są ok. otwarci na biznes ludzie.
Agencja Dor 2015-06-10 11:06:38
KAMIL CO CHCESZ WIEDZIEĆ? prowizje ok 50/50 - dzielą się fer. masz możliwość obniżenia kosztów firmy - klienta i zarobienia na każdej firmie. Na szkoleniu ( 1-dzień) ci wytłumaczą jak to działa? Masz wolność - chcesz pracować to pracujesz i nikt ci nie stoi na karku czy wypełniasz standardy.Wiadomo robić swoje trzeba ale traktuja cie jak samodzielnego, dorosłego i dojrzałego człowieka i uwzględniają twoje pomysły, co się rzadko zdarza w biznesie. Otwarci na biznes są właśnie dlatego, że sam możesz go tworzyć i ustalać go indywidualnie, rozliczenia, budowę zespołu, prowizję dla siebie i zespołu- jesli chcesz budowac swój? Ja osobiście namawiam do budowy zespołu, bo ogarniesz więcej przedsiębiorców. Ja sam już w czerwcu chce robić rekrutację do siebie do zespołu.
ciekawy 2015-07-30 22:42:28
może ktoś mi napisze jaki to następny nowy produkt mają? słyszałem, że zaczynają sprzedaż i doradztwo w zakresie redukcji mocy i napięcia w maszynach bez uszczerbku na mocy urządzenia? proszę o szczegóły jeśli ktoś wie co to za urządzenie? słyszałem od człowieka z tej firmy, że to urządzenie ogranicza koszty energii od 10-20%? czy to w ogóle możliwe?
madzia 2016-05-16 21:15:26
Ja postanowiłam nie czekać tylko wysłać do nich CV. Może się sami odezwą.
Zostaw swoją opinię o Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Innowator Otoczenia Biznesu Sp. z o.o.