De Gruyter Open Sp. z o.o.

Opinie o De Gruyter Open Sp. z o.o.

karolina 2015-08-19 16:24:13
Miałam 2 lata temu praktyki w tej firmie. Wyglądało to w ten sposób, że w poniedziałki rano dostawałam maila z listą zadań (plik w exelu do uzupełnienia
różnych wydawców ich czasopism, wszystkie informacje do znalezienia w internecie) które miałam odesłać w piątek. Czasowo wyrabiałam się w 6h dziennie ciągłego siedzenia przy komputerze. Popołudniami miałam drugą pracę, więc musiałam się wyrobić. Praca bardzo monotonna, nudna, dla osób bardzo dokładnych, lubiących pracę przy wypełnianiu danych.
Ogólnie - nie nauczyłam się zbyt wiele, ale fajnie wygląda w CV.
Ed Mund 2016-02-10 22:20:13
Właśnie w celu sprawdzenia stopnia znajomości tego języka :)
sfd 2016-03-17 21:40:57
Praktyki u nich są bezpłatne
olos 2016-04-04 12:18:11
W samych ofertach piszą,że praktyka jest nieodpłatna
peter 2016-04-14 18:58:55
A czy ktoś został po tych praktykach przyjęty do pracy?
notalone 2016-05-05 22:27:16
No i dobrze, niech szukają, myślę, że z pewnością kogoś niedługo znajdą, bo wakacje się szykują, a wtedy studenci mają więcej czasu na takie rzeczy @iza :) Fajnie, że jest możliwość doskonalenia umiejętności językowych oraz list referencyjny w języku polskim i angielskim.
Zostaw swoją opinię o De Gruyter Open Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie De Gruyter Open Sp. z o.o.