Opinie o CLUB CHICAS w Gliwice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie CLUB CHICAS. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie CLUB CHICAS o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CLUB CHICAS w Gliwice

Czy CLUB CHICAS zatrudnia studentów?

Lola990 Nowy wpis

Hej tak jeśli jesteś Zainteresowana to proszę daj znać :)

Klientnocny Nowy wpis

Studentów nie wiem ale studentki napewno wiec jak masz dziewczynę smialo wyslij jej cv tam, polecam praca do (usunięte przez administratora) ale idzie zarobic

Jasiek

Co teraz słychać w firmie? Wszystko na chwilę obecna zamknięte?

Raul
@Jasiek

Żadna normalna dziewczyna nie pracuje w klubie go-go. Trzeba być naprawdę desperatką, żeby zadawać tu pytania o pracę i rozpatrywać coś takiego. Gratuluję później, gdy będziecie chciały mieć chłopaka albo rodzinę i pochwalicie się swoją pracą. A jeśli któraś liczy "przecież to tylko na trochę, i tak się nie dowie" - dowie się, zawsze to w końcu wychodzi na jaw, w najmniej spodziewanym momencie, i wtedy jest wielki płacz i żal. Rodzice też w końcu się dowiadują, że córka jednak nie jest kelnerką ani nie utrzymuje się z korepetycji.

Szczery Nowy wpis
@Raul

Ale wariat ???? zakonnik bedzie zmiebuap swiat i najstarszt zawod seiata ????

Zagubiona

Mam pytanie . Jeśli chodzi o Queens w Gliwicach to jak wygląda tam praca kelnerki (inne stanowiska mnie nie interesują)? Ile można zarobić , czy ma się stałą stawkę ? Nie oszukują ? Czy jak twierdzą klienci faktycznie kelnerka ma zapewnioną nietykalność ? Czy podpisuję się umowę? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Asia mała czarna
@Zagubiona

Ja polecam club co jest w zabrzu na ul wiosny ludów 15 ładnie kobiety i miła obsługa

Joanna

Widzę że firma poszukuje tancerek do klubu. Wiecie jakie doświadczenie jest wymagane i ile można zarobić?

Jan
@Joanna

No musisz mieć sprytne ręce do wyciągania kart płatniczych

Asia

Naj lepszy club jest amore na ul wiosny lodów 15

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie CLUB CHICAS? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gliwice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gliwice
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Cecylia

Zastanawiam się, jak przebiega rekrutacja do pracy w takim klubie?

Gosiaczek

(usunięte przez administratora)szczególnie jedna z Zawiercia ona zeruje na zonatych okrada im kieszenie z portfeli kradnie karty kredytowe zaciąga do pokoi dosypuhe czegoś do piwa że mężczyzna nic nie pamięta

Gosiaczek

Typowy klub z dziełami szczególnie jedna z zawiercia okrada mezatych na drinka g wyciąga portfele kradnie i zaciąga do pokoi

Ulka

Trochę dziwią mnie te opinie bo firma jest dobrze oceniana?

ania

jak lubicie okradac ludzi i być ponizane to zacznijcie tam pracować. szefostwo chamskie, robią wszystko by nie płacić.

ola82
@ania

Widzę, że chyba nie miałaś okazji pracować w tym klubie bo akurat jest na odwrót.

Daria
@ania

Zgadzam się z Twoją opinią, w klubie chicas obojętnie kim nie jesteś mają Cię za (usunięte przez administratora) personel non stop się zmienia bo albo dziewczyny uciekają albo wspaniała szefowa Agnieszka je zwyzywa i wyrzuci. Cyrk na kółkach

klamka
@Daria

Droga Dario nie wiem skąd wziełas takie pierdoły powiem szczerze ze bardzo sobie chwalę prace jak i w klubie chicas tak i innym od tego własciciela. Kazdy potrafi tylko powiedziec ze oszukują cie na kase i wgl.. Nie jest to prawda. Barmanka, która zostaje zaproszona na szkolenie i ogarnia nie mały temat to bedzie tu pracować a to ze ty sobie nie poradziłas to juz jst twój indywidualny problem. My poszukujemy osób do współpracy które są energiczne usmiechnięte. Jezeli taka jestes to nie będziesz miec problemu z napiwkami czy procentami za drinki. Dodam jeszcze że szkolenia może nie są platne ale spójrzmy prawdzie w oczy jkak przychodzi ktos nieogarnięty i mamy mu płacic to mamy tylko straty a nikt nikomu rozdawać pieniędzy nie będzie. Pozdrawiam

magda
@klamka

Trafiłam tu przypadkiem, nigdy się nie zajmowałam Waszą branżą, ale to co Ty kobieto (klamka) piszesz to jest po prostu skandal. Ktoś pracuje a Wy macie tylko straty? To powinno być w telewizji co wy wyprawiacie.

Doriss

Wiele się w ostatnim czasie zmieniło. Zmiana właściciela na plus. Mega miła atmosfera i da się zarobić przyzwoite pieniądze. Oby tak dalej. Naprawdę z czystym sumieniem mogę polecić.

@Doriss

Doriss, co konkretnie zmieniło się w pracy w CLUB CHICAS, że wpłynęło to na korzyść firmy i jej pracowników? Będziesz tak miła i napiszesz parę słów o pozytywnych zmianach w tej firmie? Będę wdzięczna.

koniecznydawid197

Byłem ostatnio w clubie Chicas w Gliwicach, atmosfera przeciętna. Zachowanie jednej z dziewczyn szokuje (niestety nie podała swojego imienia, za mocny makijaż, około 150 cm wzrostu, długie rozstrzepane włosy). Poszedłem z nią na pokój, zostałem okradziony i oszukany- to co oferowała nie pokryło się z tym co faktycznie było. Szczerze nie polecam tej dziewczyny.

Joanna

@Katarzyna, cały czas szukasz zespołu? Jaki są godziny pracy dokładnie w Chicas? Ktoś napisze jak pracuje się w tym clubie? Polecacie? Pamiętajcie, że merytoryczne opinie na pewno będą pomocne dla innych.

Katarzyna
@Joanna

Kobieto pomylilaś chyba osoby !!!! Nie wiem kogo miałaś na myśli i z kim do czynienia ale nie chodzi mi o zespół do klubu Chicas!!!! Swoją drogą to niezle sie dzieje po tych klubach co konkurencja nie spi !!!! Jak dobrze że nie jesteśmy sąsiednim klubem bo koleżanko ze mną by Ci ten numer nie przeszedl!!!! Nie dziwie się że te biedne dziewczyny szukaja miejscaa co rusz w innych klubach jak mają takich pracodawców, Pamietaj " JESTES TYLE WART ILE SAM Z SIEBIE DAJESZ !!!!Pozdrawiam

Paula

Hej dziewczęta poszukuje dziewczyn do współpracy do night klubu dobre zarobki ,miła atmosfera więcej informacji 574 134 497

Katarzyna

Hej dziewczyny jesli jestescie znudzone dotychczasowa praca w obecnym klubie zapraszam do kontaktu 506732477 od 20 . Tworzymy nowy zespol super atmosfera zapraszam

Joanna

Zaszły jakieś zmiany w Clubie od ostatnich komentarzy? Czy aktualnie szukają pracowników do CHICAS? Coś wiecie na ten temat? Przeglądałam stronę internetową, ale niestety nie znalazłam żadnych informacji. Ktoś może podzielić się uwagami jak wygląda rekrutacja do? Czego można się spodziewać na rozmowie?

Joanna

Jaka panuje atmosfera w Clubie? Pamiętajcie, że udzielając merytorycznej odpowiedzi pomagacie innym osobom zainteresowanym pracą w CLUB CHICAS. Chce ktoś się podzielić swoją opinią? @Graziaa bazia, jaki masz związek z klubem? Jesteś tam zatrudniony/-a? Twój komentarz niewiele mówi o samej pracy w tym miejscu.

Jeżeli jesteś pracownikiem, to co mógłbyś powiedzieć o organizacji pracy w przedsiębiorstwie CLUB CHICAS?

Graziaa bazia

w tych klubach zarabia tylko właściciel w (usunięte przez administratora) mają dziewczyny ,taka jest prawda ,latasz w bieliźnie za marne grosze .często nie ma ruchu ,siedzisz na pusto ,bo nie ma tych smiesznych 50 zł ..kurww..co to ma być , szkoda mi że potencjalny szef nie widzi problemu w sobie ,ja (usunięte przez administratora) radź sobie sam ,jesteś ciulu takim szefem to dbaj o pracowników i dbaj o lokale ,bo (usunięte przez administratora) rzygać się chce ...

Zuza

Czy dobrze sie tu zarabia?

KLAUDIA
@Zuza

Na suchy chleb starcza ,na masło już trudniej niestety .

Tancerka

Dziewczyny, nie pracujcie w agencjach towarzyskich, takie same pieniądze zarabia się w clubach go-go gdzie w grę wchodzi tylko taniec i żaden facet nie może was dotknąć jak nie pozwolicie. Pracowałam w clubie Inferno w Gliwicach, zarobki fajne i wypłacają bez ściemy, teraz jestem już szczęśliwą mężatką ale czasami brakuje mi tamtego klimatu

Ortyl

Kasia wes się ogarni i zajmi się synem naucz Go czytać bo wpadnę na ten psZow i się skończy koniec młody powiedzial

nowa

Queens Gliwice spoko zarobki wysokie jak jesteś ładna. W chickas pattologia i same biedaki przychodzą. W mikolowie zimno idzie zamarznąć a w hasta w Katowicach tez kiepsko.

Siwa
@nowa

nie wiem czy tak w queens jest (usunięte przez administratora) w kazdym klubie ładna dziewczyna zarobi ,byłam na szkoleniu w Sosnowcu ,nie pamiętam nazwy ,tam dopiero dno ,przez dwie nocki nic sie nie działo ,wyszłam i tyle mnie widzieli .

kornelia
@nowa

Jak wygląda praca w Queens możesz mi napisać? Ile może zarobić jak mówicie ładna i co to są te masaże?

Paloma
@kornelia

Żeby zarobić trzeba być przede wszystkim wygadana i sprytna, sama uroda nie pomoże

Berq
@Paloma

Szukam rezolutnej, atrakcyjnej tancerki, ktora chce prowadzić odważne imprezy, gwarantuje zarobki B.wysokie. Prywatny inwestor ktory lubi erotyczny taniec .,,

kornelia

Nie jest tak żle da się zarobicć. klub fajny . No fakt zarabiam tyłkiem....

Zostaw merytoryczną opinię o CLUB CHICAS - Gliwice

CLUB CHICAS