ITSG Sp. z o.o.

Opinie o ITSG Sp. z o.o.

Sylwia

Rekrutowałam się do ITSG trochę ponad miesiąc temu. Cały proces bardzo spoko, fajny kontakt z rekruterkami, wszystko szło szybko i sprawnie, bez tysiąca "etapów" rekrutacji. W pracy też super, ma się ciekawe zadania i dużą autonomię. Wszyscy chętnie słuchają twoich pomysłów, nie jest się trybikiem w machinie. Firma wspiera pracę 100% remote, ale można też pracować z biura. Jest też budżet szkoleniowy, firma finansuje kursy i konferencje.

@Sylwia

zdalny

Pracuję w ITSG 100% zdalnie czasem zdarzają mi się zagraniczne wyjazdy do klientów do niemiec, firma płaci za przeloty,hotel ze śniadaniem oraz dostaję dietę i zwrot kosztów przejazdów takich jak Uber czy bilety na pociąg czy autobusowe. Naszczęścię tych wyjazdów jest mało, szkoda że za taki wyjazd który może w sumie zająć sumarycznie 14h płacą jak za 8 godzin pracy w polsce. Jak jest jakiś przestuj z winy klienta to biorą to na siebie i normalnie dostajesz pieniądzę, to jest uważam bardzo ważne ponieważ oznaczą że firma poważnie traktuję swoich pracowników na b2b, a nie jak ma to często miejsce że dostajesz po prostu wypowiedzenie i szukaj sobie pracy gdzie indziej. Wypłaty są zawsze na czas tj ok 3 do 4 dni po wystawieniu faktury od ostatniego dnia miesiąca, nigdy nie było żadnych opoźnień ani rozliczania skrupulatnie z każdej godziny. Oferują też fajne dodatki takie jak karta MultiSport za 40 zł plus płacisz podatek od tego co Ci firma dopłaca, ubezpieczenie medyczne płacisz tylko podatek od tego co firma płaci za to ubezpieczenie. Atmosfera, to jest ważna dla mnie że to nie jest korpo, w sumie to czuję się jak bym pracował ze znajomymi nad fajnymi projektami i serio to nie jest ani żart ani ustawione, serio tak jest ???? Co do stawek, no to fakt mogły być wyższe. Projekty, jeśli chodzi o .net to są to często nowe rozwiązania, lub nowe dodawanie nowych funkcjonalności w nowych technologiach i doklejanie do systemów legacy, jednak naszczęścię niezdarzyło mi się pracować tutaj przy rozwijaniu systemu legacy. Ogólnie bardzo polecam tą firmę jak ktoś szuka pracy w niekorpo i szuka stabilnego zatrudnienia na b2b.

@zdalny

Programista

W ITSG spędziłem dwa lata na stanowisku programisty front-end. Do zdecydowanych plusów trzeba zaliczyć przede wszystkim szefów, jak i atmosferę - praca oparta jest o partnerskie, równościowe relacje, gdzie zrozumienie dla drugiej osoby stawia się na pierwszym miejscu. Dzięki projektom w tej firmie udało mi się rozwinąć wiele umiejętności, grupa seniorów-weteranów w swoich specjalizacjach bardzo fajnie potrafi spełnić się w roli mentorów mniej doświadczonych koleżanek i kolegów. Podsumowując, śmiało polecam ITSG. To zdecydowanie miejsce, gdzie można się nauczyć rzetelnego fachu, jak i zbudować fajne znajomości, a nawet przyjaźnie

@Programista

Kowal

Praca dla ITSG u Klientów lub na projektach wewnętrznych lub zdalnych Płacą całkiem dobrze i są elastyczni jeżeli chodzi o możliwość pracy zdalnej. Firma wspierająca Konsultantów, starająca się dopasować projekt pod konkretne predyspozycje. Jeżeli coś się nie podoba to można się dogadać i zmienić projekt. Najwięcej ofert dla programistów ale analitycy czy testerzy znajdą coś dla siebie. Z benefitów - multisport / karta medyczna oraz razy dwa w roku impreza integracyjna (płacą za MD ;) Ogólnie polecam.

@Kowal

Dziękujemy za Twoją opinię.

Jak jest z pakietem medycznym w ITSG Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Nowy wpis

Dziękujemy za pytanie! Każdy pracownik otrzymuje prywatną opiekę medyczną, w której ma możliwość dołączenia rodziny, np. dziecka. Pozdrawiamy serdecznie!

Wiecie może, czy w ITSG Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

Nowy wpis

Dzień dobry! Dziękujemy za pytanie. Aktualnie nie mamy otwartych ofert dla stażystów, ale prosimy o zostawienie swojego CV poprzez formularz dostępny na naszej stronie: http://itsg-global.com/careers/ Pozdrawiamy!

Jakub

Myślę że istotne opinie nie tyczą się tylko pracy w ITSG, ale tez samego procesu rekrutacji do tej firmy. Dlatego chciałbym się podzielić moimi odczuciami. Ostatnio brałem udział w procesie rekrutacji na stanowisko Senior Python Developer, ostatecznie nie udało mi się nawiązać współpracy z ITSG czego bardzo żałuje bo zapowiadało się bardzo obiecująco. Sam proces rekrutacji był 3 etapowy (rozmowa z rekruterem, zadanie i techniczna). Bardzo podobało mi się że na po każdym etapie dostawałem szczegółowy feedback z sugestiami nad czym warto popracować. Proces rekrutacji był bardzo dynamiczny. Gdy odesłałem zadanie, tego samego dnia miałem już feedback i ustalaliśmy termin technicznej. Z techniczną tak samo - tego samego dnia wynik. Zdecydowanie na plus jest stały kontakt z rekruterem. Sam rekruter ma zaskakująco szeroką wiedze na temat tego co się dzieje w projekcie, wiec dokładnie wiedziałem na co się piszę. Rozmowa techniczna również utwierdziła mnie w przekonaniu że chciałbym dołączyć do projektu, a pracujące tam osoby są pozytywnie nastawione do współpracy. Na minus (a może i kolejny plus) poprzeczka jest dość wysoka. Ale rekruter tłumaczy to tym, że zależy im aby utrzymać wysoki poziom w zespole, bo maja tam samych, cytując "najlepszych specjalistów". Podsumowując - za jakiś czas podejmę kolejną próbę dołączenia do projektu ITSG. :)

@Jakub

Dziękujemy serdecznie za komentarz! Cieszymy się, że proces rekrutacji został tak dobrze odebrany. Mamy nadzieję, że jeszcze się spotkamy! Wszystkiego dobrego! :) Zespół ITSG

Jestem niezwykle zadowolony, że miałem okazję współpracować z ITSG Global. Firma ta zasługuje na wiele pochwał i wyrażam swoje uznanie za ich profesjonalizm, zaangażowanie i atmosferę pracy. Szczególnie chciałbym podkreślić rolę kadry kierowniczej w ITSG Global. Kierownictwo tej firmy to zespół wyjątkowo kompetentnych i doświadczonych profesjonalistów, którzy dbają o dobro swoich pracowników. Ich podejście do zarządzania jest oparte na jasnej komunikacji, empatii i wspieraniu pracowników w osiąganiu celów zawodowych. Dzięki ich wizji i zaangażowaniu, firma stale się rozwija, a pracownicy czują się motywowani do dawania z siebie jak najlepszego. ITSG Global to firma, która dba o rozwój swoich pracowników, organizując szkolenia, warsztaty i kursy umożliwiające zdobycie nowych umiejętności i doskonalenie tych już posiadanych.

Małgorzata
@Paweł

Czesto organizują tego typu szkolenia i kursy? Czy rozwój zawodowy idzie tu w parze z jakimiś premiami albo możliwościami awansu? Jakies ścieżki kariery są określane?

@Paweł

Strasznie nienaturalne te opinie, to panie z hr czy marketingu tak szaleją? Może trochę przystopujcie z tymi fejkowymi opiniami i z tym cyrkiem. Każdy wie jak wygląda praca w outsourcingu, wszędzie tak samo, pracujesz dla klienta, a te zachwyty nienaturalne nad właścicielami firmy sa zabawne, tymbardziej że zupełnie nieprawdziwe. Zarząd nie jest ani kompetenty ani wspierający, dla nich jesteś tylko liczbą w exelu a jeśli wydaje ci się inaczej to najwyrazniej nie jest specjalnie bystry.

Natalia

A ty długo już tu pracujesz? Czy przez to że ludzie są tymi cyferkami w excelu to odbija się to jakoś na atmosferze w pracy? Jak ogólnie ona wygląda? Można z każdym się porozumieć?

Dziękujemy za komentarz! W przeciwieństwie do wielu innych firm konkurencyjnych, średnia długość zatrudnienia w naszej firmie jest wysoka (aktualnie wynosi 2,6 lat według portalu LinkedIn). Spadła w ciągu ostatniego roku głównie dlatego, że niemal dwukrotnie zwiększyliśmy zatrudnienie. Zasady organizacji szkoleń oraz awansu są jasno określone i znane wszystkim pracownikom, co potwierdzają liczne awansy wewnętrzne oraz to, że nasi pracownicy chcą wiązać swoje życie z firmą na dłużej. Jeśli przegląda Pan/Pani portal GoWork regularnie, to najpewniej wie, że niestety nie mamy wpływu na to kto i w jaki sposób dodaje opinie (pozytywne i negatywne). Pozdrawiamy! Zespół ITSG

Dorota
@ITSG Sp. z o.o.

To dobrze, że firma stawia na awanse wewnętrzne ale czy w takim razie można liczyć na zatrudnienie na wyższym stanowisku czy zawsze najpierw szukacie kandydatów w szeregach firmy? Poza tym chciałabym się dowiedzieć czy zapewniacie potrzebny sprzęt do pracy w domu?

@Dorota

Dziękujemy za komentarz! Oczywiście zapewniamy sprzęt do pracy w domu, a odnośnie zatrudnienia historie naszych pracowników potwierdzają, że w pierwszej kolejności przy awansowaniu na wyższe stanowiska bierzemy pod uwagę naszych pracowników. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

@ITSG Sp. z o.o.

Piszecie o średniej długości zatrudnienia. Czy dostępne są jakieś statystyki dotyczące rodzaju umowy? Można tutaj otrzymać umowę o pracę? Szukam firmy, gdzie można od pierwszych dni pracować na umowie o pracę. Będę wdzięczna za odpowiedź

@Natalia

Dziękujemy za pytanie! Jak najbardziej oferujemy możliwość zatrudnienia na umowe o pracę - kwestie rodzaju umowy dogrywamy już podczas procesu negocjacji z kandydatem. Z racji specyfiki rynku IT w Polsce wiele osób preferuje B2B, ale umowa o pracę jest jak najbardziej dostępną opcją. Pozdrawiamy, Zespół ITSG

Wysłałem CV, następnego dnia dostałem wstępny telefon i umówiliśmy się na video-rozmowę. Wymieniliśmy się pytaniami, nie było problemu z uzyskaniem odpowiedzi na moje pytania. Następne spotkanie polegało na rozmowie technicznej z potencjalnymi kolegami z zespołu - wypytywali o moje doświadczenie, rozmawialiśmy - chcieli sprawdzić czy faktycznie znam technologie których miałbym używać na stanowisku. Po pozytywnym przejściu ostatniej rozmowy jeszcze tego samego dnia dostałem ofertę - proces był szybki i konkretny.

Pytania były o doświadczenie, o technologie, z którymi pracowałem, ale także o umiejętność kontaktu z ludźmi pracującymi w trybie zdalnym. Ciekawym pytaniem było to o największy problem, z jakim zetknąłem się w pracy w poprzedniej firmie. Omówiliśmy jak ten problem został rozwiązany i jakie wnioski można było z niego wyciągnąć.

Małgorzata

Jak wygląda rekrutacja na stanowisko Business and System Analyst? Chciałabym aplikować ale zależy mi na czasie. Ile jest etapów i jak długo ciągnie się cały proces rekrutacyjny? Poza tym czy są tylko rozmowy czy jakieś testy też?

@Małgorzata

Dziękujemy za pytanie! Rekrutacja trwa zwyczajowo do kilku dni, a po każdym etapie dostarczamy szczegółowy feedback. Po otrzymaniu CV umawiamy się na szybką rozmowę, żeby wzajemnie odpowiedzieć sobie na podstawowe pytania rekrutacyjne. Następnie umawiamy się na zadanie techniczne, żeby zweryfikować umiejętności kandydata. Osoby z teamu, do którego trwa rekrutacja sprawdzają poprawność zadania. Po sprawdzeniu kandydat otrzymuje finalną odpowiedź wraz z ofertą zatrudnienia. Na koniec zostaje nam tylko określenie daty rozpoczęcia współpracy i witamy nową osobę w firmie :)

Rzetelna firma! Pracuję w ITSG od półtora roku. Wymagania zostały jasno określone podczas procesu rekrutacyjnego, a do tego dostałem na wdrożenie tyle czasu ile potrzebowałem - zostało to ustalone biorąc pod uwagę moje indywidualne potrzeby. Wypłata zawsze na czas, praca w pełni zdalna z elastycznymi godzinami. Brak mikro-zarządzania, można liczyć na szerokie wsparcie kolegów z zespołu. Polecam!

@Michał

Czy bardzo elastycznie podchodzą do negocjacji stawki? Z tego co piszesz to wdrożenie ustalili biorąc pod uwagę twoje potrzeby - czy z wypłatą jest tu tak samo?

@Natalia

Powiedziałbym, że tak - nie wiem jak by to wyglądało w sytuacji w której na dzień dobry wołamy 5 tyś. więcej niż w górnej granicy widełek, ale na tyle doświadczenia ile mam, to rozmowa o podwyżce to zwykła rozmowa - osobiście nie spotkałem się z odmową. Zaproponowałem, że chciałbym zarabiać o tyle a tyle więcej i pół godziny później aktualizowaliśmy umowę.

Praca w trybie zdalnym w ITSG łączy się z elastycznym czasem pracy - samemu ustalam co i kiedy robię. Organizujemy cotygodniowe spotkania na których omawiamy bieżące sprawy. Raz na jakiś czas przyjeżdżam osobiście do biura na kawę, a koszty podróży i pobytu są pokrywane przez ITSG. Perspektywy rozwoju branży IT w najbliższych latach? Ciężko być prorokiem, chociaż można podejrzewać, że poszczególne sektory IT będą się dynamicznie rozwijać (łącznie z tymi, które dopiero powstaną). Branża IT to jedna z niewielu branż, która zapewnia kontakt z najnowszymi technologiami, dzięki czemu co by się nie działo na rynku - jesteśmy na bieżąco i łatwiej jest nam się dostosować. Właśnie to najbardziej cenię w branży IT i dlatego związałem z nią swoją karierę zawodową.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w ITSG Sp. z o.o.?

Dzień dobry, Atmosfera pracy w ITSG polega na wzajemnym wsparciu i rozwoju, a bardzo istotnym aspektem jest też work-life balance. Chcemy rozwijać się razem z naszymi pracownikami, wspierając ich w w codziennej pracy, jak i poza nią. Dzięki temu możemy pochwalić się niską rotacją i wysokim zadowoleniem naszych kolegów. Pozdrawiamy, Zespół ITSG

Zero wsparcia, nierealne oczekiwania, presją i nadgodziny

@Marek

To wsparcie co piszesz że go nie ma to od kolegów czy kierownictwa? Te nadgodziny są chociaż dobrze płatne? Dużo ich jest w skali miesiąca?

@Marek

Dzień dobry, W ITSG nie praktykujemy nadgodzin. Opinie naszych pracowników na temat wsparcia i oczekiwań (na przykład podczas wdrożeń) są przeciwne do tego, co napisałeś. Jedną z najczęściej wymienianych zalet pracy w ITSG jest atmosfera w której każdy może się rozwijać pod okiem bardziej doświadczonych kolegów. Wzajemne wsparcie i dążenie do rozwoju to fundamenty pracy w naszej firmie. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

Gabriela
@Marek

Co masz na myśli pisząc o nierealnych oczekiwaniach? Dużo obowiązków? Może przynajmniej wynagrodzenie to rekompensuje? Na jakie zarobki można liczyć?

@Gabriela

Jesteśmy transparentni w kwestii zakresu obowiązków jak i wynagrodzenia, co można zobaczyć na naszej stronie www w zakładce Careers. Dla przykładu, szukamy obecnie Analityka Systemowego, dla którego widełki przy formie współpracy B2B wynoszą 17 000 - 20 000 zł + VAT na miesiąc. Zakres obowiązków jest w pełni opisany, tak samo jak wymagania oraz umiejętności, które są mile widziane. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

Rafał

Jeśli liczysz na przyjazne i rozwojowe środowisko pracy, to tu tego nie znajdziesz. Praca oczywiście na kontrakcie więc wiadomo jak coś się dzieje u klienta to w pierwszej kolejności kontraktorzy out, niby wówczas czegoś szukają ale radź sobie sam. Prezes będzie wam wciskał kit na każdym kroku. Firma w ogóle nie inwestuje w pracowników, rekruterzy mówią o budżecie na szkolenia ale nikt go nigdy nie widział. Jak klient chce cie przejąć do siebie to to blokują. Przejścia między projektami to też pic na wodę, jak ktoś inny odejdzie to wówczas jest jakaś szansa, jak nie to twój problem ze projek ci nie leży.

@Rafał

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! W ostatnich kilku latach nikt o imieniu Rafał u nas nie pracował. Chcemy zauważyć, że według publicznie dostępnych danych (np. na Linkedinie) średnia czasu zatrudnienia u nas w firmie dalej jest wyższa niż u firm konkurencyjnych i to mimo tego, że zwiększyliśmy w zeszłym roku liczebność załogi o połowę. W temacie szkoleń możemy pochwalić się, że w ubiegłym miesiącu pięciu naszych kolegów otrzymało dofinansowania szkoleń, które standardowo polegają na tym, że pracownik składa wniosek, a my dopłacamy do szkolenia 50% jego wartości. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

Firma szanuje pracowników, więc jeżeli rozwijasz się i wykonujesz swoja pracę sumiennie to zostanie to docenione. W moim przypadku dotychczasowe podwyzki były wyższe niż oczekiwałem. Realizowane projekty stoją na wysokim poziomie, firma stawia na jakość tworzonych rozwiązań. Współpracownicy są bardzo kompetentni, pomocni. Atmosfera jest serdeczna. Zdecydowanie polecam dla przyszlych pracowników.

To mnie cieszy, że można liczyć na pomoc koleżanek i kolegów z pracy. A jeśli chodzi o pieniądze, to ciekaw jestem, z jakiego poziomu się startuje? Minimalna krajowa, czy coś więcej?

@Adam

W moim przypadku na start w ITSG dostałem 30% więcej niż dostawałem na tym samym stanowisku w innej firmie po 2-ch latach pracy. Serdecznie polecam!

Taaa na pewno

Taaa na pewno haha

@Taaa na pewno

Polecamy porównanie stawek oferowanych przez firmy konkurencyjne do stawek, które obowiązują w ITSG, żeby samemu przekonać się o różnicach. Pozdrawiamy serdecznie! Zespół ITSG

dev
@ITSG Sp. z o.o.

Porównałem i stwierdzam, że stawki nie są konkurencyjne. Trochę się w czasie zatrzymaliście, może by były parę lat temu ale teraz powiedziałbym, że rynkowe dolny pułap. Bez szału

@dev

Dziękujemy za opinię! Niestety bez konkretnych przykładów nie mamy możliwości się obronić, ale doceniamy komentarz. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

Julia
@ITSG Sp. z o.o.

Witam. Żeby to zrobić, najpierw trzeba je znać. A gdzie poczytam o widełkach stanowiskowych w waszej firmie? Bo jak się dowiem na końcu rozmowy, to już nie będzie mi się opłacało porównywać i nie będzie czasu.

@Julia

Dzień dobry! Zapraszamy do sprawdzenia naszej strony internetowej - przy stanowiskach można znaleźć widełki, jakie oferujemy: https://itsg-global.com/careers/ Pozdrawiamy! Zespół ITSG

Julia
@ITSG Sp. z o.o.

Na stronie ogłoszenia są nieaktywne, a jedyne aktywne jest bez widełek. Wychodzi na to że stawki są tak niskie że postanowiliście je ukryć.

@Julia

Dzień dobry, Dziękujemy za opinię! Czasami zdarza się, że usuniemy ogłoszenie i zapomnimy zaktualizować strony www (zwykłe ludzkie przeoczenie) - jednak są to odosobnione przypadki. Wszystkie stanowiska techniczne, które oferujemy mają przedstawione dokładne wymagania i widełki. W razie wątpliwości prosimy o sprawdzenie treści ogłoszeń - a jakby to nie rozjaśniło sytuacji - prosimy o kontakt, chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół ITSG

Krystian

W porządku firma z uczciwym podejściem do pracowników. Można liczyć na konstruktywny feedback i na rozwój - nowe rzeczy wdrażane są stopniowo i z uwzględnieniem możliwości konkretnej osoby. Nie mogę powiedzieć złego słowa - po ponad 2 latach pracy jestem naprawdę zadowolony, a we wcześniejszych firmach bywało różnie.

@Krystian

przez ten okres dwóch lat mailes okazje awansowac i dostac premie ale taka ze nie trzeba sie o nia prosic tylko ze wzgledu na staz pracy firma sama zaproponowała ?

@Ewa

Tak. Dołączyłem do projektu, w którym po roku współpracy dostałem podwyżkę, a są też wewnętrzne przepisy regulujące poziom zarobków w stosunku do doświadczenia na danym stanowisku. Moim zdaniem jest uczciwie.

Elżbieta
@Krystian

Czekaj czyli to jest taki regulamin do wglądu za co konkretnie jest podwyżka i ile? Pokazują to może na rozmowie, żeby mieć jasność?

@Elżbieta

Na etapie rozmowy przedstawiają widełki, które są aktualne na obecny stan gospodarki, uwzględniając inflację, bo teraz się podwyższyły względem tych sprzed półtora roku. Można bez ceregieli porozmawiać o tym za co i ile podwyżki można dostać, warunki są jasno przedstawiane - nikt nie robi też problemu z rozmową o podwyżce, nie ma spiny ani przedstawiania nowych warunków, które "trzeba teraz spełnić", żeby dostać podwyżkę.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu ITSG Sp. z o.o.?

Wystarczy odwiedzić zakładkę Careers na naszej stronie internetowej (https://itsg-global.com/careers/) i zaaplikować na wybraną ofertę. Wymagania różnią się w zależności od stanowiska. Zapraszamy do kontaktu! :)

Arek

Polecam pracę w ITSG. W przeciwieństwie do innych firm nie trzeba było wracać do biura po pandemii. Dobrze płacą, jest fajna atmosfera i dość duża swoboda w działaniu.

@Arek

Dziękujemy za opinię!

W pełni elastyczny czas pracy - można wszystko dostosować, managerowie idą bardzo na rękę pod tym kątem. Projekty są interesujące - można wybrać co nas interesuje, w a razie gdyby okazało się, że żle trafiliśmy, to jest możliwość zmiany. To dobra firma z przyjaźnie nastawionymi ludźmi, a imprezy integracyjne są naprawdę super.

Jolanta
@Michał

Czyli co, można byłoby np. pracować i sobie ustalić grafik tak, aby móc spokojnie chodzić na zajęcia na uczelnię, czy jak to wygląda?

@Jolanta

Tak, nie słyszałem, żeby ktokolwiek miał problemy z ustawieniem grafiku.

@Michał

Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolony.

Ciekawe projekty z szerokimi możliwościami rozwoju. Zespół jest bardzo pomocny - można odnieść wrażenie, że cała firma ma ten sam cel. Ludzie są mili i dobrze się z nimi pracuje - spędziłam w ITSG 2 lata i to był bardzo dobry, rozwojowy czas.

Jak wygląda sprawa grafiku w ITSG Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Czas pracy jest w pełni elastyczny - dopasowujemy go do naszych potrzeb i ustalamy indywidualnie. Nie ma problemu z załatwieniem spraw w urzędzie, czy wyjściem do sklepu w godzinach pracy. Oczywiście jeśli mamy umówione spotkania, to robimy wszystko, żeby na nich być, a poza tym mamy dowolność w ustaleniu czasu pracy.

Z czystym sumieniem polecam pracę w ITSG. W przeciwieństwie do konkurencji nie mają korporacyjnej struktury, przez co decyzje podejmowane są szybko, a my mamy na nie realny wpływ. Stawki są bardzo konkurencyjne - spośród firm, do których aplikowałem były najwyższe. Proces rekrutacyjny zamknęliśmy bardzo sprawnie - feedback w obiecanym terminie, bardzo sprawnie przeszliśmy do wypełniania dokumentów i nawiązania współpracy.

Dziękujemy! :)

Remote worker

Bardzo wygodna praca zdalna, dobry kontakt, ale też duża samodzielność. Okazjonalne przyjazdy do biura (raz na miesiąc-dwa), firma za wszystko płaci, zapewnia sprzęt, multisporta itp. Nie ma napięć takich jak w innych firmach, gdzie przełożony musi wszystko kontrolować. Polecam.

@Remote worker

Dziękujemy za opinię! :)

Nieobecny

Pracuję w ITSG od pół roku, ale ani razu nie byłem w biurze. Wiem, że mogę tam pojechać, ale dużo wygodniej jest mi załatwiać wszystkie sprawy online, tym bardziej, że jestem ze Szczecina. Stawki są dobre, a zespół pomocny - już od kilku lat pracują w pełni zdalnie i wszyscy wiedzą co mają robić.

Jolanta
@Nieobecny

czyli wychodzi na to, że nie ma problemu, z którego końca Polski się pracuje, skoro można wszystko zdalnie i przez internet załatwiać?:)

Nieobecny
@Jolanta

Zdecydowanie! Osobiście też wychodzę z założenia, że nie ma potrzeby ciągnąć ludzi do biura jeśli pracę mogą zrobić zdalnie. Tym bardziej, że zmniejsza to poziom zanieczyszczeń, bo nie odpalamy środków transportu.

@Nieobecny

Uważamy, że nie ma potrzeby zmuszania ludzi do przychodzenia do biura, żeby wykonywali pracę możliwą do wykonania z domu lub innego, preferowanego przez nich miejsca :)

Kontraktor

Firma ciągnąca na outsourcingu po kosztach. Projekty słabe i w mało atrakcyjnych technologiach, do tego słabo płatne. Rekruterzy się często zmieniają(usunięte przez administratora) Nie wiem co ta firma robi na rynku oprócz tego że go psuje, już dawno powinna zniknąć.

@Kontraktor

Średnia zatrudnienia w naszej firmie jest publicznie dostępna, np. na Linkedinie w zakładce Insights. Wynosi ona aktualnie 4,5 roku, co jest rewelacyjnym wynikiem w stosunku do konkurencji. Pracujemy między innymi z Big Data, IoT czy VR - czy są to stare technologie? Pozdrawiamy serdecznie!

Maciek
@ITSG Sp. z o.o.

Potwierdzam! Firma skutecznie stara się o nowe zlecenia, więc jest w czym wybierać. Dzięki temu, że mamy ugruntowaną pozycję na rynku możemy wybierać tylko te najlepsze i najbardziej atrakcyjne projekty.

@Maciek

Dziękujemy za docenienie naszych starań!

Dobra firma dająca niezależność i przestrzeń do rozwoju osobistego. Dzięki pracy zdalnej mogę realizować swoje pasje kiedy mam na to ochotę. Warunki są atrakcyjne, zarabiam lepiej niż u konkurencji. Polecam!

@Michał

Dziękujemy za opinię! Praca zdalna i rozwój pracowników jest dla nas kluczowy.

Zostaw merytoryczną opinię o ITSG Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w ITSG Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ITSG Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ITSG Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 12 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ITSG Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w ITSG Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ITSG Sp. z o.o.