Retcon Sp. z o.o.

Opinie o Retcon Sp. z o.o.

CIGowy ludek 2016-05-12 16:46
Siostro proszę wezwać Doktora.

Lekarza! Lekarza!
juan 2016-06-17 00:40
Agnes perfavore kiedy jedziesz do portugali?
hahahaha
precz z 2016-10-04 09:52
Niesłowni, nieszanujący ludzi pieniacze przekonani że są mistrzami. Może jako jednostki są specjalistami jedank jako zespół to banda dzieciaków przewrażliwiona na punkcie swojego ego.

Trzymam kciuki 2016-10-10 10:03
Zespół specjalistów z dużym doświadczeniem. Firma młoda dla osób które potrafią do niej coś wnieść poza roszczeniami. Na pewno nie dla spadochroniarzy, którzy sprzedają się jako super specjaliści, a potem przy bezpośrednim kontakcie z Klientem wychodzą ich braki.
Vasyl8 2017-04-10 20:44
Jak na razie spoko, można się duuużo nauczyć, fajna atmosfera i warunki.
Skromny 2017-05-25 11:32
Nie polecam zostajesz rzucony na głęboką wodę. Jesteś zostawiony sam sobie . Jak zrobisz coś źle nikt nic nie mówi tylko później okazuję się że zwalniają Cię bo robiłeś błędy i źle wykonywałeś swoją prace. Może i atmosfera fajna gdyby nie to ciągłe kłótnie dyrektora sprzedaży ( nie wiem czy ma on coś wspólnego ze sprzedażą)
Porażka
Retcon 2017-05-26 12:45
W zeszłym roku zwolniliśmy tylko jedną osobę. Porażką są niektórzy ludzie którzy sprzedają siebie jako specjaliści z kilkuletnim doświadczeniem za kilkanaście tysięcy, a następnie są przerażani jak mają samodzielnie pracować w projekcie dla Klienta.
Janko Muzykant 2017-06-21 23:33
dla milusińskich z parteru :)

Rzadko cię widuję z dziewczętami
A widzę cię cały czas
Rzadko cię widuję z dziewczętami
A jednak nie jesteś sam
Wokół ciebie sami chłopcy
Mili są a jednak wiedz
Plotki szybko sie rozchodzą
I nie będziesz dziewczyn mieć
Zadowolony z pracy w Retcon 2017-06-26 17:46
Komuś się bardzo nudzi ....oj Janko ....
Zostaw swoją opinię o Retcon Sp. z o.o. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Retcon Sp. z o.o.