Sponsoring Insight Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Sponsoring Insight Sp. z o.o.

ana 2015-07-20 18:10:16
Firma pomyłka albo raczej parodia:) Wiecznie nowi stażyści zmaiast etatowych pracowników i wiecznie pijany właściciel. Jak ktoś lubi filmy Barei, to polecam!
nigdy_wiecej 2015-07-28 14:46:05
Dokładnie! Nikt nic nie wie, czeski film. Dostajesz do zrobienie coś, czego nigdy nie wczesniej nie robiłaś i słyszysz: "poradzisz sobie, coś na pewno wymyślisz" a później co chwile pytania, czy już gotowe, bo dedlajn:|
. 2015-08-11 14:56:11
Dokładnie tak jak wyżej. Negatywnych opinii, które wychodzą poza biuro coraz więcej. Może kolejni stażyści przestaną się tak łatwo nabierać na opowieści o świetnie prosperującej firmie i poważnym podejściu do pracownika. Wieczne kombinowanie przy warunkach zatrudnienia, nieterminowe wypłaty i przede wszystkim ściema na każdym kroku. Szef to rzeczywiście komiczna i najczęściej nietrzeźwa postać.
pracownik 2015-12-01 14:55:17
Zdecydowanie nie polecam! Wyzysk, chamstwo i prostactwo. Ta firma to jedno wielkie oszustwo. Lepiej trzymać się z daleka.
Stazysta 2016-01-27 12:20:08
Wiec nie jestem jedyny. Tez chcialem przestrzec przed ta firma. Morale i wiedza na zenujacym poziomie...
ola 2016-04-23 18:11:28
Ja chciałabym zatrudnić sie do nich do działu marketingu, zalezy mi na tym by sie podszkolić z tej branży, nie mam doswiadczenia wiec chyba nie przyjmą mnie dlatego interesuje mnie staż.
Zostaw swoją opinię o Sponsoring Insight Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sponsoring Insight Sp. z o.o.