MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy 2015-01-07 14:30:18
Dobra firma. Inwestują w pracownika (szkolenia, wyjazdy, integracja). Samochód (Octavia)komputer i telefon, średnia pensja, średnie prowizje. Produkty raczej trudno sprzedawalne ale jak się pokręcisz po rynku to chętnych znajdziesz. I lepiej jak dostaniesz region działania tylko dla siebie - jeśli trafisz na region do starego wyjadacza to zostają ci ochłapy a wtedy będzie krucho .... Ogólnie polecam.
Abc 2015-07-15 18:21:05
czy mógłbyś doprecyzować co znaczy "Średnia Pensja, średnie prowizję ". Podaj przynajmniej jakieś przedziały netto. Z góry dziękuję.
w 2015-09-09 16:49:59
było marnie, Dyr. Handlowi pilnują stołków i w ogóle nie miał koncepcji jak kierować sprzedażą. Starzy pracownicy oszukiwali młodszych, którym mieli pomagać.
Bizuu 2016-09-05 12:19:53
Kołchoz z kiepska kadra kierowniczą dbającą wyłącznie o własne interesiki a nie dobro firmy, brak jakiejkolwiek przemyślanej polityki kadrowej, nastawienie wyłącznie na wyeksploatowanie pracownika a potem wyplucie !
Zostaw swoją opinię o MC-Bauchemie Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.