MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy 2015-01-07 14:30
Dobra firma. Inwestują w pracownika (szkolenia, wyjazdy, integracja). Samochód (Octavia)komputer i telefon, średnia pensja, średnie prowizje. Produkty raczej trudno sprzedawalne ale jak się pokręcisz po rynku to chętnych znajdziesz. I lepiej jak dostaniesz region działania tylko dla siebie - jeśli trafisz na region do starego wyjadacza to zostają ci ochłapy a wtedy będzie krucho .... Ogólnie polecam.
Abc 2015-07-15 18:21
czy mógłbyś doprecyzować co znaczy "Średnia Pensja, średnie prowizję ". Podaj przynajmniej jakieś przedziały netto. Z góry dziękuję.
w 2015-09-09 16:49
było marnie, Dyr. Handlowi pilnują stołków i w ogóle nie miał koncepcji jak kierować sprzedażą. Starzy pracownicy oszukiwali młodszych, którym mieli pomagać.
Bizuu 2016-09-05 12:19
Kołchoz z kiepska kadra kierowniczą dbającą wyłącznie o własne interesiki a nie dobro firmy, brak jakiejkolwiek przemyślanej polityki kadrowej, nastawienie wyłącznie na wyeksploatowanie pracownika a potem wyplucie !
Bauchemie 2017-02-12 13:54
Całkiem możliwe jest to co mówisz. Zdarzyła mi się rekrutacja do tej firmy. Rozmowa z niejaką honoratką chlebkusiowską. Podczas rozmowy na stanowisko wymagające jakiejś tam wiedzy specjalistycznej coś brakło pytań merytorycznych zaś same takie pytania z internetu ściągane (3wady i 3 zalety itp...)... Jedno z lepszych pytań to czy jestem osobą chcącą pracować na jakimś niskim stanowisku czy też typem "karierowicz-a/-ki" co chce awansować na jakieś wyższe stanowisko. Oczywiście najbardziej właściwą odpowiedzią na takie pytanie jest że chce się całe życie pracować najlepiej jako sprzątaczka na umowę o dzieło a studia specjalistyczne o tylko taki ot papierek aby był, a nie żeby to w pracy wykorzystywać. Najlepszym zaś było jak się honoratka chlebusiowska spytała czy jest coś takiego czego się obawiam w przypadku podjęcia pracy. Moja odpowiedź była taka że jedyne czego się obawiać mogę to żeby nie trafić na jakąś patologiczną firmę, gdyż zdarzyło mi się już na takową trafić i mój były szef był zwykłym oszustem manipulującym wszystkimi dookoła. Dodatkowo mój były szef był autentycznym psychopatą (mogę to stwierdzić z pełna stanowczością gdyż trafił mi się kiedyś przypadkiem artykuł o szefach psychopatach i po wyszukaniu innych artykułów w internecie na ten temat mogę stwierdzić, że u mojego byłego szefa można było bez problemu zaobserwować cechy opisane w tamtych artykułach. Tak więc mój były szef był zwyczajnym psychopatą). W momencie gdy honortka usłyszała w odpowiedzi na swoje pytanie że obawiam się w sumie jedynie tego żeby nie trafić znowu na jakiegoś szefa manipulatora jak w tamtej firmie, to nagle jakaś taka speszona że dziękuje mi za bardzo miła rozmowę, miło się rozmawiało itd. To jej zachowanie zwróciło moją uwagę, gdyż jej się nie spodobało że nie chcę trafić na oszusta manipulatora. Dodatkowo ta pani zadawała same takie psychologiczne pytania (podobnie rozmowy realizował mój były psychopatyczny szef) które łatwo znaleźć można w internecie. Może po prostu warto było by się przyjrzeć pani honoratce czy u niej nie można zaobserwować cech opisywanych w artykułach o psychopatach. Nie twierdzę od razu że musi być z nią coś nie tak ale zastanawiająca jest jej reakcja że mój były szef był manipulatorem a jej sposób prowadzenia rozmowy na stanowisko wymagające wiedzy specjalistycznej jest zastanawiający.
Zostaw swoją opinię o MC-Bauchemie Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.