MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Środa Wielkopolska

Opinie o MC-Bauchemie Sp. z o.o.

Przedstawiciel Handlowy 2015-01-07 14:30
Dobra firma. Inwestują w pracownika (szkolenia, wyjazdy, integracja). Samochód (Octavia)komputer i telefon, średnia pensja, średnie prowizje. Produkty raczej trudno sprzedawalne ale jak się pokręcisz po rynku to chętnych znajdziesz. I lepiej jak dostaniesz region działania tylko dla siebie - jeśli trafisz na region do starego wyjadacza to zostają ci ochłapy a wtedy będzie krucho .... Ogólnie polecam.
Abc 2015-07-15 18:21
czy mógłbyś doprecyzować co znaczy "Średnia Pensja, średnie prowizję ". Podaj przynajmniej jakieś przedziały netto. Z góry dziękuję.
w 2015-09-09 16:49
było marnie, Dyr. Handlowi pilnują stołków i w ogóle nie miał koncepcji jak kierować sprzedażą. Starzy pracownicy oszukiwali młodszych, którym mieli pomagać.
Bizuu 2016-09-05 12:19
Kołchoz z kiepska kadra kierowniczą dbającą wyłącznie o własne interesiki a nie dobro firmy, brak jakiejkolwiek przemyślanej polityki kadrowej, nastawienie wyłącznie na wyeksploatowanie pracownika a potem wyplucie !
przeciętna firma, przecietne zarobki 2017-03-01 21:08
Mogę powiedzieć, że firma jest zupełnie przeciętna. Dobry pracodawca dla studenta 1 roku, który chce zdobyć jakieś doświadczenie. Miła atmosfera, praca bezstresowa, wyrobisz się w 8 godzin, pracodawca nie łamie praw pracownika...Ale praktycznie zerowa szansa na jakiś szybki rozwój. W firmie awansują nieliczni, na jakichś niejasnych zasadach się to często zdarza...Jak nie należysz do grona, które zasiadło w MC 15-20 lat temu to niestety raczej niczego się tam nie dorobisz. Trochę inny krąg stanowią handlowcy, którzy jako "jedyni przynoszący zysk" są tam na szczególnych prawach ( wyjazdy, szkolenia, integracja).
Zostaw swoją opinię o MC-Bauchemie Sp. z o.o. - Środa Wielkopolska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MC-Bauchemie Sp. z o.o.