CONTIMAX

Opinie o CONTIMAX

Kryśka Nowy wpis

Mechanik Utrzymania Ruchu ma w swojej ofercie napisane wprost, że przypada atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów. W tym pierwszym przypadku jest to może nawiązanie do jakichś premii? nie ma ich uwzględnionych w opisie, podobnie jest z widełkami płacowymi. Ile więc mogą wynieść?

Nowy wpis

@Kryśka

Wynagrodzenie jest uzależnione od kompetencji kandydata. Konkrety są omawiane podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zachęcam do wysłania CV.

Cześć, chce się zorientować co do formy umowy startowej dla operatora maszyn. w ofercie widziałem, że gwarantują stabilne zatrudnienie. czy od razu dają do podpisu umowę na czas nieokreślony? chyba ze na próbny jeszcze trzeba przyjść?

Dabrowiaczek Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Witam, czy w zakładzie funkcjonuje fundusz socjalny? Wczasy pod gruszą?

A jako kto oceniasz tak w ogóle? czy na inne stanowiska tez teraz może brali? Albo będą, że ostrzegasz? Mnie tez tylko oferta dla kierownika się pojawiła. Na niższe stanowiska są gdzieś indziej dodawane?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie CONTIMAX? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Mechanik / Elektromechanik?
Konsument

Nie produkcie tego czego nie potraficie.te wasze puszki rybne - makrela w oleju rzepakowym- to taki (usunięte przez administratora) ,odpady że nie dałbym tego psu bo by zdechł a wy to wciskacie urzędom miast i gmin do rozprowadzania. To i tak dziw że jeszcze żadna instytucja państwowa tego nie zlikwidowała. Szkoda tylko tej stali którą używacie na te puszki. Totalna kpina i porażka.

a kierownik? Teraz niedawno ktoś odpisał na zapytanie o pracę operatora, że jak się nie ma noża na gardle to lepiej nie przychodzić. A co z kierownikiem? Szukają kogoś na to stanowisko od paru dni, dlatego pytam. Nie wiem jeszcze jak płacą, bo nie napisali, ale czy warto w ogóle myśleć nad podesłaniem CV?

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w CONTIMAX?

Tak

To prawda, a firma szanuje ich bardziej niż rodaków i lepiej im płaci. Jeszcze trochę i beda w zarządzie

@Tak

Hej, tak tylko piszesz dla zobrazowania sytuacji, czy faktycznie dostają lepsze stawki? Duże różnice są w wynagrodzeniu? Ile tu Polak może maksymalnie zarobić na rękę? Szukają operatora maszyn i chce zaaplikować. Ale nie podobają mi się różnice w wynagrodzeniach za tę samą wykonaną pracę, na tych samych stanowiskach. Czytam niby ze stawki niskie. To tez dotyczy operatorów? W jakim stanie macie maszyny w zakładzie? Pozdro:)

Karo

Jak teraz oceniacie pracę przy maszynach? Chłopak będzie szukał czegoś na przezimowanie a na CNC powystawiane są teraz oferty. ma spore doświadczenie a piszą w opisie o tym ze wpływa ono na stawkę. Przy trzech latach ile mu zaproponują teraz na start?

Nie wiem jak to konkretnie z magazynem jest odnośnie tych odejść o których pisali ale co wiecie o sytuacji logistyków? Jakby nie patrzeć to oni ten cały magazyn nadzorują a właśnie oferta dla kogoś takiego wisi. Ciekawi mnie właśnie czy to rotacja czy może rozwój? z opisu trudno wywnioskować. Na innych działach jest podobnie jak opisują? Ile taki logistyk zarabia? Warto się zainteresować?

Ciekawe

Ciekawe co tam się dzieje na magazynie? Odeszło już kilka osób z starej kadry, a teraz już nawet pracownicy z Ukrainy odchodzą. A słyszy się na zakładzie przez kogo ludzie odchodzą.

Czy zarobki w firmie CONTIMAX są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Wynagrodzenia

Słabe wynagrodzenia ratowane są premią.... A każdy wie po co są premie..

@Wynagrodzenia

Może trochę głupie pytanie, ale po co są premie? Tzn. nie rozumiem? Na jakich stanowiskach wynagrodzenia sa słabe? Chodzi tu o minimalną, tak? Tylko osoby na kierowniczych zarabiają dobrze?

Tak jest

Przez nieodpowiednie osoby na stanowiskach „kierowniczych” firma traci pracowników

Warunki pracy w tej firmie są żenujące a wymagania wysokie - liczy się szybkość, nie jakość (co widać też po komentarzach ludzi kupujących). Brak poszanowania dla pracownika. Podsumowując krótko i na temat - (usunięte przez administratora). Ku przestrodze.

Nadia
@Anonim

Co takiego żenującego w tych warunkach jest, kasa czy umowa? Liczyłabym na umowę o pracę, a tu tylko o zleceniu pisano. Nadal tak jest? I o co chodzi z tym brakiem szacunku?

Alutka
@Anonim

Hejka a o jakim stanowisku jest tu mowa? Te wysokie wymagania zainteresowały, chce poznać konkret, zwłaszcza ze nie widzę aktualnych opinii, niektóre są sprzed lat, jak do dziś standardy pracy mogły się zmieniać?

Czy w CONTIMAX zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Jsjslalabsm

Tak

MIKI

A dalej można przyprowadzić koleżankę i jesli wytrzyma 3 msce to się dostaje dodatek?? Chyba by mnie taka koleżanka potem pomstowała! (usunięte przez administratora) nie z tego świata nawet słuchajcie na przerwie śniadaniowej na stołówce nie wolno ci korzystać z twojego prywatnego telefonu komórkowego,ma siedzieć cały dzień w szatni w torebce!!! a nie raz sie pracuje po 10 godzin !!!! A jakby się coś w domu stało???weź tu się skontaktuj z dzieckiem czy ojcem lub matką albo jakieś załatwienie czy rejestracja do lekarza!!! w którym wieku my żyjemy Pytam się?mam przemycać telefon w staniku czy w majtkach żeby potem potajemnie skorzystać z niego w WC? PARANOJA

Zbigniew

Nie wiem czemu cię to tak śmieszy. Brak dostępu do telefonu to duży minus i w awaryjnych sytuacjach powinna być możliwość skorzystania z niego. Wiesz jak jest z przerwą? Jest wtedy dostęp do szafki i do telefonu?

Lonia
@Zbigniew

Nie ma. Do szafek jest dostęp dopiero przy wyjściu z pracy.

@Lonia

Powinniście zawnioskować do przełożonego, żeby to zmienić. I tu nie chodzi o zabawę na telefonie tylko o kontakt z rodziną. W innych tematach firma też jest taka restrykcyjna? Np. w ustalaniu terminów urlopów. Dużo wcześniej trzeba to uzgadniać?

king
@Zbigniew

Z urlopami jest ok, gorzej z telefonem bo nie można go mieć przy sobie.

Maria

Coś czuję, że rodzina w ważnej sprawie może dzwonić na służbowy tel na produkcję, tak samo Wy możecie do lekarza w przerwie zadzwonić z firmowego.

Maria

Co słychać u baba Jagi?

@Maria

Twój komentarz nie ma nic wspólnego z tematem niniejszego wątku, tj. z wyrażaniem opinii na temat pracodawcy, jakim jest firma CONTIMAX. Bardzo zatem proszę, abyś przestała już interesować powyższymi kwestami i przeszła do opisania Nam, chociaż niektórych, tamtejszych warunków pracy. Czy wszyscy pracownicy pracują tam w oparciu o umowę o pracę?

qqqq
@Maria

Poleciała na sabat czarownic ????????????????

@qqqq

Zastanawiam się, z czego może właściwie wynikać to, że tak bardzo odbiegacie od rzeczy, które powinny Was tu szczególnie zajmować. Twój post także ma niewiele wspólnego z głównym tematem tego wątku. Jeśli pracujesz w firmie CONTIMAX, to bardzo bym prosiła, żebyś opisała nam to, jak dokładnie wygląda w niej system wynagradzania pracowników. Możemy liczyć na rzetelną odpowiedź?

bbb

Wesołych Świąt ????

@bbb

Dziękujemy. Ale może najlepiej będzie, jak przejdziemy do dyskutowania o warunkach zatrudnienia, na jakie mogą liczyć pracownicy CONTIMAX. Na pewno jesteś pracownikiem tej firmy, a zatem posiadasz wiedzę na wskazany powyżej temat. Powiedz, czy pensja tych, którzy dopiero zaczynają tam pracę bardzo różni się od tej, którą dostają Ci posiadający nieco większe doświadczenie?

èęeę
@Patrycja

Oczywiście wiedzę na temat firmy mam ze niezła by książka powstała a co do pensji to ???? szkoda nerwów. ..

Grażyna
@èęeę

Aż tak kiepskie są pensje tam? Ile można dostać na łapkę?

aaa
@bbb

I szczęsliwego nowego roku!

@èęeę

To bardzo dobrze! Skoro aż tyle wiesz o funkcjonowaniu firmy CONTIMAX, to może zechciałbyś przekazać Nam chociaż część tej wiedzy? Musisz mieć bowiem na uwadze, że wątek ten odwiedza dużo osób, które chcą tam aplikować i dlatego poszukują rzetelnych informacji. Nalegam, abyś w sposób szczegółowy opisał Nam kwestię zarobków w tej firmie. Możemy na Ciebie liczyć?

Tobi
@Patrycja

Zarobki moja droga to kwestia indywidualna. Ile sobie wynegocjujesz, tyle zwykle masz.

vvvvv
@Patrycja

Trzeba mieć dużą gębę a mała (usunięte przez administratora) to się dużo zarabia niestety tak jest ????

Aśka
@vvvvv

Za plotkarstwo przecież nie płacą...

f ffgggg
@Aśka

Ależ wlaśnie płacą zwłaszcza za siedzenie na jadalni i plotowanie o pracownikach ach co za zakład żenada. ..

@f ffgggg

Ta dyskusja zeszła na dosyć niepożądane tory. Bardzo zatem proszę, żebyście już przestali dyskutować na temat tych kwestii. Może Ty chociaż przedstawisz Nam pracodawcę, jakim jest CONTIMAX w sposób kulturalny i niewymuszony? Wiesz, czy osoby z małym stopniem niepełnosprawności mają tam szansę na zatrudnienie?

vvvvv
@Patrycja

Wiedza kosztuje za darmo nie ma nic powodzenia .......

dfgd
@f ffgggg

plotkarstwo i kablowanie?

Ktoś
@Patrycja

Tak wszyscy pracują na umowę o pracę w naszej firmie i głupie komentarze wymyślają szkoda tylko że szef nie zauważa jak go niektórzy robią w konia kłamią jak z nut ale to już ich sprawa i noi jeszcze jedno wymienila bym niektóre brygadzistki bo są niereformowalne i zastraszone z dawnych czasów a Tak to wszystko we firmie jest ok

Cha-cha-cha
@Tobi

Niekiedy i docelowo

@Cha-cha-cha

Docelowo to znaczy, że wynegocjowanych zarobków nie można już zmienić? Nie ma podwyżek? To słabo, że cały czas robi się za te same pieniądze.

Lonia
@Zbigniew

Niestety ale taka prawda.

Józef

Jakby to powiedzieć hmmm... Cynizm, Ordynarność, Nepotyzm, (usunięte przez administratora), Ignorancja, Małostkowość, Apatia, xxxxxx to już samemu można dodać. Po prostu panom Ojcu i synowi, słoma jeszcze z butów wystaje ????

Robert
@Józef

Nie wiem aż o co zapytać, co się takiego dzieje w firmie, że jest tak zła opinia ? Możesz napisać cos więcej, o co dokładnie chodzi, w firmie ? Zły szef czy pracownicy, wynagrodzenie ?

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie CONTIMAX?

Conti

Od 6 - 22 ????

Zostaw merytoryczną opinię o CONTIMAX - Bochnia

• Jak się pracuje w CONTIMAX?

Zobacz opinie na temat firmy CONTIMAX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w CONTIMAX?

CONTIMAX