Opinie o Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak o rekrutacji.

Branże: Administrowanie nieruchomościami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak w Wrocław

Martin Voland Nowy wpis

Właśnie rozmawiałem przed chwilą z Panem Witczakiem w sprawie windy w budynku Poleska 15, która jest nieczynna trzeci dzień. Usiłowałem mu uprzejmie wytłumaczyć, że nie może tak być w sytuacji gdy na wyższych piętrach mieszkają starsze, schorowane osoby, które mogą potrzebować interwencji medycznej, że na tych samych wyższych piętrach mieszkają osoby mające mało sprawne nogi, serca, kręgosłupy, a muszą schodzić do sklepów lub wyprowadzać psy. Mówiąc kolkwialnie, Pan Witczak "spuścił mnie ze schodów" co zakrawa na kpinę biorąc pod uwagę, że te schody ciągną się, aż do 11 piętra. A jak się dowiedział, że zajmuję mieszkanie gminne wysłał mnie do spółki "Wrocławskie Mieszkania", która zrobiła to samo co On, wskazując jego - właśnie - numer telefonu. Przyznam, że cała ata sytuacja nawet mnie uspokoiła. Tak jak zwierzącia złapanego we wnyki, które doskonale wie, że każdy, kto się temu przygląda, w (usunięte przez administratora) nie ma jednego - własnego nosa.

Bogna Nowy wpis

Czy znajdzie się ktoś z osób pracujących w firmie i podpowie o szansach na prace i warunkach?

Zbigniew

Jako mieszkaniec wspólnoty ubolewem ze tak niewiele osób segreguje śmieci - dalej do kontenerów na odpady zmieszane trafiaają butelki plastikowe, butelki szklane lub makulatura ( często juz posegregowane) wielu osobom nie chcę się wrzucić posegregowane już butelki do odpwiedniego kontenera oraz makulatury lub butelek szklanych - warunki do segregacji spełnione - u części mieszkańców brak natomiast dobrej woli, I to jest smutne. Pozdrwiam Zbigniew.

Hanka Nowy wpis
@Zbigniew

Popieram przedmówcę odnośnie segregacji śmieci Szanowni Mieszkańcy proszę Was w imieniu swoim i moich dzieci - segragujcie śmieci bo za chwilę nie będzie gdzie wywozić śmieci , a jezeli już to ceny będą tak wysokie ze wszyscy za to zapłacimy i to słono. Hanka

Mira Nowy wpis

Jaki jest powód takiej ciszy na forum? Dobrze pracuje się i dlatego?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Poldek

Jest tak dobrze tu pracować i nie ma chętnych do pisania?

Aneta

Co słychać w firmie Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak? Czy można dostać się na staż do nich? Ktoś może odbył taki? Czy taki staż jest płatny? Będą to pomocne informacje dla osób, które chcą zacząć swoją karierę w tej branży.

fgh

z tego co mi wiadowmo @oi to tak - a czemu pytasz, skąd te wątpliwości? A w ogóle szukają kogoś do pracy?

janek

APW Witczak od kiedy zarzadza Wspólnotą Poleska 11-15 to jest niezle , chociaż bardzo wiele robił i wciąż robi zarzad Wspólnoty który mocno inspiruje zarządcę w szczegolności w sprawach obiżania kosztów zarządzania, oczywiscie popieram przedówcę na temat pracy Pana Andrzeja Pozd Janek

Jestem mieszkańcem Wspólnoty Poleska 11-15 potwierdzam ze jest niezle zarzadzana i maja duże efekty ale najwiekszym skarbem Wspolnoty jest pracowity Pan Andrzej złota rączka - ktory z niczego nawet ze złomu potrafi zrobic cos przydatnego, naprawi i usprawni każdą rzecz, szkoda tylko ze mieszkańcy nie potrafią docenic jego i innych pracy, w szczegolności denerwuje mnie dewastacja mienia , załatwianie potrzeb fizjologicznych przez "lumpoów" odwiedzajacych swoich kolesi, nieporozumieniem sa mieszkania komunalne i ich lokatorzy w szczegolności w klatce Poleska 11. Pozdrawiam Piotr

Rycho

Witam Państwa reprezentuje Wspolnotę na terenie Psiego Pola - byłem ogladałem jedna ze wspolnot zarzadzanych prze Pana Witczaka szcegolnie polecam rozwiazania z zakresu oszczedzania energii elektrycznej i nie tylko ogladalem klatke nr 11 - duzy moloch bo ponad 100 mieszkań - ale jest nieżle Pozdrawiam Rycho

kaja

a czy jak ja jestem świeżo po zarządzaniu to moge się zatrudnić u nich w firmie czy lepiej się nie pchać, bo nie przyjmuja młodych? wiem, ze wniektórym firmach tak jest faktycznie, dlatego teraz wole zapytac tak naprawde, a potem iśc do nich na ewentualną rozmowę kwalifikacyjną, więc wiecie jak to wygląda.

@kaja

polecam o ile to mozliwe duzo u nich mozna się nauczyć - kompetentnii dobrze zarzadzają

zbigniew

Szanowni Państwo w ubiegłą niedzielę wynosząc posegregowane śmieci tj plastiki, papier oraz śmieci nie posegregowane zauważyłem co następuję: 1. w kontenerze na makulaturę - całe kartony (nie rozerwane) kilka kartonów zajmują całą pow kontenera, 2. Plastiki w kontenerze ( worek ze śmieciami innymi niż plastiki) - butelki w tym duże 5 litrowe - nie pozgniatane zajmujące dużą powierzchnie, 3. w osłonie śmietnikowej ( zamkniete 2 klapy pojemników ) nikt nie zadał sobie trudu w otwarciu klap pojemników - śmieci lądują na posadzce -totalny chaos i tona smieci na podlodze - szkoda tylko Pani sprzatającej. Pozdrawiam(usunięte przez administratora)

Edward

Po ostatnim piśmie zarządu i zarządcy zauwazyłem pewne symtomy poprawy - jest coraz więcej plastików i makulatury w pojemnikach , szkoda tylko ze plastiki jeszcze nie są zgniatane ale trzeba się cieszyć tym co jest i mam nadzieje ze będzie z każdym dniem coraz lepiej Edward mieszkaniec budynku Poleska 11.

xxl

Kropla drąży skałę - nie należy gdybać co by było i jak by było n, należy konsekwencje prowadzić akcje uświadamiającą tak jak to robione dotychczas - nie zrażając się chwilowym brakiem efektu - te ostatnie przyjdą z czasem pozdrawiam XXL

kaptur

popieram przedmówcę - większość osób nie utożsamia się z miejscem w którym mieszka ( te zerwane odezwy do mieszkańców w windach i klatkach schodowych - swiadczą o braku takowej tozsamości , tych ludzi nic nie zmieni , jak i Pana z 8 pietra klatki Poleska 13 oraz innych pozd Kaptur

zibi

Szanowni Państwo - wszystko ładnie piszecie - ale będzie bardzo trudno przymusić mieszkańców do segregacji - odezwa Zarządu i Zarządcy do mieszkańców powieszona w windach wisiała od jednego do dwóch dni - po czym zostały wszystkie brutalnie zerwane- co świadczy o tym ze ludzi denerwują takie akcji i same pisma.Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

konio

Szanowni moi przedmówcy nie tragizujcie zbytnio z ta segregacją śmieci - moim zdaniem jest w tym zakresie duży progres - jeszcze duzo wody w Odrze upłynie nim zaczniemy segregować ta jak to jest w karajach skandynawskich i niemczech , to jest praca edukacyjna na lata, moim zdaniem Zarządca budynku za mało w tym zakresie robi ( ulotki , akcje uświadamiające , pokaz segregacji itp.) pozdr konio

trapi

daremne pisanie - wiekszości nie nauczy się segregacji - daremne prośby Zarządcy , musiałby stać z pała przy kontenerach pozd trapi

Robo

Witam - my jako społeczeństwo jesteśmy mało zdyscyplinowani - i dopiero grożba dużych podwyżek może nas zmobilizować do segregacji śmieci. pozdrawiam Robo

Józef

Szanowna Pani Ago- w sobotę widziałem ten problem - w pojemnikach na śmieci nie segregowane duże ilości plastików i butelek szklanych, jak to jest prawie wszyscy mieszkańcy zadeklarowali ze będą segregować śmieci i co z tego - jak tak dalej będzie to na pewno wzrosną opłaty pozdrawiam Józef

Zostaw merytoryczną opinię o Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak - Wrocław

Apw Zarządzanie Nieruchomościami Przemysław Witczak
3.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • ul. Partyzantów 70/72 lok. 3
    51-675 Wrocław