Opinie o Domax w Koleczkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Domax. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Domax o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Domax w Koleczkowo

Czy pracownicy Domax mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Grzesiek Nowy wpis

Taki spokój na forum może zdarzać się wyłącznie w sytuacji kiedy pracownicy są zadowoleni i nie ma marud!

Pracownik Nowy wpis
@Grzesiek

Kto uczciwie i sumiennie pracuje jest doceniany.... Pracownicy co narzekają i marudzą to ci co się opierdzielają .... Uczciwie i sumiennie pracujący pracownik myślę że jest zadowolony......

Szczęściarz. Nowy wpis

A ja kocham ta robotę i koniec. I po co tu bruździc. Pozdrawiam

Billy

Jeżeli ktoś szuka pracy w tej firmie to proponuję każdy możliwy dział tylko nie magazyn... Ponieważ magazyn pod obecnym kierownictwem i ich podopiecznych to taka mala zgraja hipokrytow... Głupi banan na ryju, szmery bajery wazelina płynie bo (usunięte przez administratora) się pali... Zero szacunku dla ludzi... Jak pozostała część byłych pracowników mam nadzieję że te opinie dotrą do tam gdzie powinny.

Agnieszka
@Billy

Napisałeś, że dział magazynowy Ci nie odpowiadał, ale inne działy polecasz. Możesz powiedzieć konkretnie z którymi działami w Domax miałeś do czynienia i możesz je polecić?

Brałeś udział w rekrutacji do Domax. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Billy

byłyy pracownik

Witam powiem szczerze pracowałem w domax na produkcji praca jest jak kazda inna czasem łatwa czasem bywa trudniejsza ale jest oki jesli chodzi o zarobki tez nie sa złe raczej bym powiedział adekfatna do danej osoby umiejetności ludzie którzy tam pracuja sa bardzo wporządku a nawet pomagaja . Jeżeli zaczniesz prace w domax i bedziesz pracował to zeby cie zwolnili bedziesz musiał sie bardzo o to postarac . Takie jest moje zadanie polecam tą firme jesli chcesz pracować na produkcji

Zostaw merytoryczną opinię o Domax - Koleczkowo

Domax