Ice Agency Vincent Nooren

Złotów

Opinie o Ice Agency Vincent Nooren

Be Pe 2011-02-20 05:15
Firma w 100% kompetentna ,wyjeżdżając za ich pośrednictwem można być spokojnym ,bo na miejscu wszystko jest w jak najlepszym porządku. Polecam pozdrowienia dla pań ze Złotowa.
blebleble 2012-01-25 21:18
Agencja moze fajna,ale maja chyba tylko 3 zaklady pracy-czyli lipa
blebleble 2012-01-25 21:23
Najlepiej podaj nazwisko,tak prosciej wchodzi sie komu w tylek,agencja pracy,ale z pracownikami to ogolna porazka.
jola 2012-02-18 18:55
witam , pracowałam w zeszyłym roku w tej agencji , jestem z niej zadowolona, koordynator jest ok , w tym roku znowu jadę -pozdrawiam , jeżeli ktos chce pracować to będzie pracował u nich a jak chce sie wyszumiec ,pic to niech zostaje w Polsce
andzela 2012-05-04 11:58
a jaka jest kara za zerwanie kontraktu przed czasem?
Zbyszek 2012-06-26 19:40
Mam pytanie odnosnie tej firmy ( I.A. ) , jak wyglądaja tam zarobki bo podobno wypłacane są raz na miesiąc. Np. jeżeli mam powiedzmy 45 godzin na tydzień po odliczeniu kosztów ( domek, ubezpieczenie etc. ) ile zostaje wypłacone na reke. Proszę o odpowiedz. Jaka karo grozi za zerwanie umowy?
blebleble 2012-08-10 00:17
[usunięte przez moderatora] jak każde biuro pracy w nl,zero szacunku dla ludzi.Pracy brak-mało firm,zwolnią Cię nim się obejrzysz.Kłopotów z pensją raczej nie ma,zdazaja się niekiedy błędy ,lepiej liczyc godziny.Jadą na farmazonie że mają certyfikaty,moze i mają-lecz pracy wcale.Kobiety w biurze beznadziejne, [usunięte przez moderatora]
Ania W. 2012-09-13 19:38
A wiec tak , jesli chodzi o place ( co miesiac) - tzn po przepracowaniu 4 tyg , pod koniec 5-tego wyplata - lipa , na str firmy znajdziecie piekny opis jakie to cudne wille 6-cio osobowe posiadaja - BZDURA!!!!! od 10 wzwyz:) , za km zwrotu brak - chociaz jest napisane , ze jak najbardziej zwracaja... Prace mozesz stracic z min na min, jesli sie pojawi jakis znajomy , ktorejs ............. z biura(w miejsce kropek niech kazdy wpisze co chce) , najlepsze - ostatnio miala miejsce akcja - wystaw pozytywny kom na go work w zamian dostalismy po energy drinku + kartka , ze najlepsze komentarze beda nagrodzone:):) poplakalam sie ze smiechu... SZERZE ODRADZAM TE BIURO , szkoda waszej kasy na przyjazd tu na kilka dni i powrot na pusto do domu , taka sytuacja miala miejsce ze mna. Na koniec kary kary i jeszcze raz kary....
ice drink 2012-11-22 17:11
popieram z tymi drinkami czyste przekupstwo niemoga miec normalnych opini to przekupuja ludzi
KOLEJNA POSZKODOWANA 2013-09-16 19:42
ZWYKLI [usunięte przez moderatora]I ZLODZIEJE!!!!!!!!!
simon 2015-01-14 15:20
Hej, jak na dzień dzisiejszy radzi sobie Ice Agency Vincent Nooren? Pytam, bo dawno nic o nich nie słyszałem, w Internecie informacji jest mało, na forum tutaj w sumie podobnie, komentarzy jak na lekarstwo. Wiecie może na jakim poziomie są tutaj zarobki, czy to nie jest przypadkiem minimalna krajowa?
Marymor 2015-03-16 08:14
Firma założona w Złotowie, która z założenia ma dostarczać innym firmom wykwalifikowanych pracowników. Pytanie tylko, czy taka firma jest w ogóle w stanie dotrzeć do pracowników, którzy rzeczywiście posiadają nie małe umiejętności, a tym bardziej namówić ich do zmiany stanowiska, czy oferują naprawdę dużo wyższe pieniądze i inne świadczenia czy po prostu 'ciut' lepsze ?
jogi 2015-03-30 21:20
Myślę że oczywiście że jest w stanie dotrzeć jeśli tylko trudni się pozyskiwaniem pracowników do konkretnych robót. Przecież Ice Agency działa pewnie na zasadzie po prosru agencji pracy, może tylko z zawężonym spektrum działania, bo poszukują na kontretne stanowiska, pewnie dość nie liczne. Myślę że nawet działa to o wiele lepiej niż normalna agencja pracy
wed 2016-05-11 17:48
@darek to zapewne zalezy od stanowsika na jakim pracujesz
okradziony 2017-04-07 22:01
Złodziejska agencja. Zatrudnili mnie po czym nie wypłacili pieniędzy za przepracowane godziny. Zasłaniają się brakiem dokumentów, które wysyłałem dwukrotnie. Kiedy dzwonie nikt nie odbiera lub celowo odrzucają połączenia. Sprawa zostanie zgłoszona do holenderskiej Inspekcji Pracy, a skoro nie chcą rozwiązać sprawy polubownie i płacić w terminie sprawą zajmie się prawnik. Roszczę sobie prawo do odszkodowania i odsetek ustawowych. Uważajcie na tych złodziei.
Maja 2017-04-21 13:15
@okradziony udało Ci się wyjaśnić tą sytuację z firmą? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak potoczyła się dalej ta sprawa.
Zostaw swoją opinię o Ice Agency Vincent Nooren - Złotów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ice Agency Vincent Nooren