Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.

anonim 2011-05-06 11:41:07
witaj w sumie to to prawda ze jest kolezenski klimat. dyrekcja uczciwa, nie oszukuja, nie obcinaja pensji itp. troche naciagaja te mozliwosci rozwoju (bo o takich pisza w ogloszeniach) ale mozna te firme jak najbardziej polecic. tylko pamietaj ze to jest budownictwo i prawda jest taka ze bedziesz wiedzial o ktorej masz przyjsc do pracy, gorzej z tym o ktorej skonczysz. Pozdrawiam
Gość 2014-01-15 18:53:55
Możliwości rozwoju i wysokie zarobki to ściema. Klimat w pracy w miarę ok, pensje wypłacane na czas. Ogólnie firma dla mało ambitnych ludzi.
onaaa 2015-09-10 15:58:24
Podbijam temat! Ktoś coś więcej może mi powiedzieć o zarobkach na godzine, czy platne sa nadgodziny? jak to jest z praca w weekendy i jaka jest umowa? Generalnie jak ta sprawa wyglada... prosze o opinie!!!
maciej 2016-04-21 00:16:25
Firma barg jest znana w branży, oferują szeroką pomoc w zakresie technologii betonu, kontroli receptur mieszanek betonowych jak również właściwego doboru i kontroli materiałów składowych a także sposobów transportu i betonowania w warunkach szczególnych. @stuwax, podobno jest tu dobra atmosfera.
Zostaw swoją opinię o Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Barg M.B. Gdańsk Sp. z o.o.