Monoserve Powideł Stefan

Opinie o Monoserve Powideł Stefan

Piotr 2013-04-18 15:09:44
Witam,
Pan Powidel zniknal z ulicy Walbrzyskiej, nie zostawil zadnego kontaktu, informacji . Mam u niego zdeponowane opony , musze je odebrac. Czy ktos ma podobny problem , czy ktos ma kontakt do goscia , czy mozna prosic o pomoc . Domyslam sie ze w pdobnej sytuacji jest kilkadziesiat osob .
marian 2013-04-23 10:59:58
Niestety z moimi też zniknąl bez pozostawienia adresu i kontaktu
Agnieszka 2013-05-03 22:10:30
Ja także szukam kontaktu z panem Powidłem - zostawiłam opony w jego magazynie i chciałabym je odebrać. Proszę o informacje
WJB 2013-05-06 10:35:18
Ja mam podobna sytuację. Ustaliłem jeszcze inny nr telefonu, ale jest wyłączony (501 271 588). podobno firma jest w sporze sądowym o zaległe płatności z dystrybutorem opon i ma komornika na karku. Jedna drogą wydaje mi się odnalezienie danych dot. postępowania sądowego i komornika (nie może sprzedać powierzonego mienia) Czy ktoś zgłaszał sprawę na policji o zabór mienia?
kasper1602 2013-05-06 10:52:56
Witam,
Dołączam do grupy osób z tym samym problemem. Proszę o kontakt: kasper1602@gmail.com - wygląda na to, że trzeba będzie połączyć siły.
Pozdrawiam,
Łukasz
J 2013-05-07 00:26:43
Z informacji CEIDG wynika, że firma zakończyła działalność.
Ja również zostałem na lodzie i nie mogę odebrać swoich opon.
Jeśli komuś uda się uzyskać jakąś informację, proszę o wpis tutaj.
C 2013-05-07 18:06:35
Udało mi się skontaktować z panem Powidłem. Dowiedziałem się z trudem, że sprawdzał i kół nie ma - zaginęły. Jutro idę na policje zgłosić doniesienie o popełnieniu przestępstwa.
paweł 2013-05-10 10:04:10
Cześć jak ci się udało z nim skontaktować, mam u niego 4 opony. Mógłbyś dać mi jakiś namiar na niego pawel.zielinski@poczta.onet.eu
lukasz 2013-05-13 12:06:42
Witam,
jesli komus udalo sie skontaktowac z panem Powidlem prosze o kontkat. luke.roland@gmail.com
K 2013-05-22 12:54:13
Mnie udało sie skontaktować z byłym pracownikiem 509719856, ale moich opon tam nie ma.
marian 2013-05-28 09:55:31
Kotoś odezwał się na mojego maila pod koneic kwietnia i potem cisza. trzeba się zebrać i zgłosić sprawę hurtem na policę. Jak ktoś coś wie to proszę o kontakt marian.klaczak@gmail.com
Kasia_13 2013-06-24 10:39:12
Mnie sie udalo dostac numer do Powidla, ale glos mowi, ze nie ma takiego numeru: 608-782-112
czubak 2015-01-18 15:09:50
wydaje mi się , że firma jako tako dalej funkcjonuje. Jednak ciężko znaleźć więcej informacji o nich w sieci. Zastanawia mnie jednak inna sprawa. Ile własciwie osób ta firma zatrudnia, bo z tego co się orientowałem zajmują się holowaniami i nie wiem czy to nie jest po prostu jednoosobowa firma. ktoś coś wie na ten temat?
tomek 2015-03-20 18:29:31
@czubak, a Ty skąd właściwie bierzesz takie informacje? no bo j teraz szukałem jakieś nowych informacji o tym w internecie, ale niestety jednak niczego nieznalazłem, a zależy mi na informacji czy da rade spokojnie do nich dojechac autobusem albo komunikacją miejską? bo niestety mój samochód jest w naprawie.
kimko 2016-05-12 22:17:48
para, nie słyszałem aby w tym momencie gwarantowali premie. Standardowo dostajesz podstawę i ma ci starczyć. Poza tym starzy pracownicy więcej są w stanie powiedzieć
Zostaw swoją opinię o Monoserve Powideł Stefan - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Monoserve Powideł Stefan