Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy

Skoczów

Opinie o Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy

dc 2011-12-17 19:50:55
a ja jestem zadowolona, bylo milo i sympatycznie i przynajmniej mam swiadomosc, ze duzo sie nauczylam, pozdro
Joanna była kursantka a obecnie kierowca 2012-06-12 14:16:00
[usunięte przez moderatora] Polecam tego Pana. Spokojny można powiedzieć ze aż za bardzo, ale jazdy z nim sa naprawde warte oczekiwania na nie. Jedynie szkoda ze ( usunięte przez administratora ) tak mało jeżdzi i trudno sie dostać do niego na kolejkę. Pozdrowienia
zuzinka 2012-07-25 09:11:38
robilam prawko na A i B i jestem bardzo zadowolona. ( usunięte przez administratora ) jest bardzo sympatyczny, a kazdy egzamin zdalam bez problemu.
Noxy 2012-09-18 11:06:43
Jestem bardzo zadowolony z uslug Pana Jaroslawa, Prawo Jazdy zdane za pierwszym razem :) , duzo cennych rad jak jezdzic nie na pamiec i jak byc dobrym kierowca. No i przedewszystkim bardzo mila i radosna atmosfera podczas jazd.
tomek 2015-02-11 14:58:20
a słuchajcie jak to jest jeśli chodzi o zatrudnienie u nich? bo wiem, ze kieroców ogólnie to mają całkiem dobrych, moi zajmomi u nich robili kursy i dobrze zdali wszyscy, a ja też dobrze jezdze i zastnawiams ie jak zostać takim nauczycielem jazdy? to jakiś kurs trzeba przejść czy coś takiego? jak sądzicie?
rfg 2016-05-15 19:10:02
najwazniejsze zeby w takim miejscu byly ososby kompetencje ktore potrafia no i chca faktycznie czegos nauczyc
Jolanta 2016-12-02 18:47:14
Witam
A ja jestem bardzo zadowolona ;).
Firma spełniła wszystkie moje oczekiwania. Dziś zdałam prawo jazdy.
Powiem tak : Firma godna polecenia .
Moja Ocena 5+.

Romek 2016-12-02 19:08:13
Najlepsza firma w regionie.
Wcześniej byłem na kursie w firmie która mieści się na rynku w Skoczowie i nie mogłem się nauczyć (straciłem tylko pieniądze i nerwy). Dopiero w tej szkole zobaczyłem jak może faktycznie wyglądać szkolenie. Polecam.
Waldemar 2016-12-02 19:51:30
Kolego to chyba robiłeś prawko w innej szkole.
Ja robiłem prawko w tej szkole i nic takiego nie miało miejsca, wygląda to na jakaś prowokację.
Myślę że pracujesz w innej szkole i szukasz zaczepki :).
Natalia 2016-12-03 10:54:17
Hej
Jest spoko - dobra atmosfera spokój i można jeździć popołudniami.
Nawet o 20 wieczorem nie jest to problem, bardzo pomocne dla osób które pracują.
W przyszłym roku wybieram się tam na kurs na motor bo widziałam że fajnie uczą.

Pozdrawiam
Andrzej K 2016-12-05 19:31:36
Potwierdzam to co mówi Natalia.
Jestem zadowolony z kursu, zdałem egazmin i czekam na prawko teraz.
Wcale nie było tak strasznie jak wszyscy mówili – udało się za 1 razem.

Pozdrawiam
Szymon 2016-12-08 20:29:44
Warto, polecam
Zostaw swoją opinię o Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy - Skoczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Grzegorzek Jarosław Nauka Jazdy