Opinie o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Solutions 30 Holding Sp. z.o.o. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w Warszawa

Telemonter

Witam, pracowalem w firmie krotko bo okres probny jako Telemonter. Placa minimalna, od pierwszego dnia bylem pod opieka starszego pracownika ktory ciagle marudzil bo nie dostawal zadnej premii ze musial jezdzic z "nowym". Atmosfera paskudna dla nowych pracownikow "bo nowych sie tu (usunięte przez administratora)". Do tego pracodawca przypomnial sobie nagle o zleceniu na sprawdzenie kilometrow tras studzienek przez co jednego dnia nabawilem sie wielu schorzen kregoslupa ktore mam do dzis. W badaniach lekarskich brak badan do dzwigania ciezarow. Kiedy poszedlem na zwolnienie firma się mscila, kierownictwo nie odbieralo telefonow... Omijac szerokim lukiem

@Andrewww

Proszę o zgłoszenie sytuacji do przełożonych lub do działu HR. Znając konkrety będziemy mogli zareagować i uzupełnić brakujące materiały.

Słabe płace, gdyby rząd nie podnosił płacy minimalnej to nie było by w tej firmie mowy o podwyżkach.

były monter
@HR

Mój kolega super specjalista po 30 latach pracy w T.P.SA i dalej u kolejnych podwykonawców TP Teltech obecnie Solutions 30 w Warszawie zarabia na dzień dzisiejszy a mamy marzec 2024 rok 3,5 tys na rękę !!!!! Kpina po prostu, ja skończyłem karierę tam ok 4 lat temu wtedy to było 2200 na rękę, Zaorać powinni tych wyzyskiwaczy

Jaka jest kultura pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

@Weronika

Jeśli jest jakiś grubszy problem to pozostajesz sama sobie tzn ze masz se poradzić bo jak nie to do widzenia

Witam, jakie mogą być różnice w zarobkach względem kompetencji na stanowisku Group IT Security Expert’a? w opisie wskazano, że można mieć licencjat kierunkowy bądź doświadczenie (najlepiej na poziomie seniorskim). Ja z licencjatem na co mogę liczyć?

@Marcin

Podwyżki przyznawane są pracownikom regularnie z uwzględnieniem nie tylko zmian rynkowych w wynagrodzeniach, ale przede wszystkim zmian w zakresie obowiązków czy posiadanych kwalifikacjach, umiejętnościach.

Zuzanna
@Marcin

Czyli rozumiem płaca minimalna, tak jak tu wcześniej pisano? W tym roku było tylko wyrównanie do nowej najniższej krajowej czy trochę więcej sypnęli?

@HR

Tak podwyżki przyznawane śmiech na sali. Zabierają premie i dają w podstawę takie to podwyżki od x lat zarabia się te same pieniądze. Proszę nie okłamywać ludzi

@HR

Przestańcie oszukiwać i tak wam już nikt nie wierzy po 10latach pracy 3.800brutto po ostatnich podwyżkach premia została zmniejszona do 150zl brutto której w tym roku widziałem tylko raz

Lenka
@Adam

Co do tych wspomnianych premii, to jak teraz wygląda sytuacja? Pisałeś to w maju. I tak ogólnie to w jaki sposób jest to wam ogłaszane, że musi dojść do ich pomniejszenia? Z jakim wyprzedzeniem się dowiadujecie?

@HR

Nowy pracownik (do 26 roku życia)bez doświadczenia zarabia więcej niż stary pracownik. W tej firmie nie mam mowy o podwyżkach.

@Marcin

Masz przy tym na myśli podwyżki stażowe? w komentarzu, do którego się odnosisz jest napisane, że podwyżki są chyba zależne od zakresu obowiązków. czy te osoby, które przytaczasz mają ich większy zakres niż starsi pracownicy? O jakich zadaniach może być przy tym mowa?

@Marcin

Konkretnych kwot nie podacie? Mnie także to zaciekawiło. W dodatku ile w takim razie wynosi średni wiek obecnie zatrudnionych? Czy z tego właśnie powodu większość będzie raczej do tego 26-tego roku?

były monter Nowy wpis

HR Nowy wpis

Witam, prosimy o zaprzestanie eskalacji problemu i przekazywanie informacji zgodnie z prawdą. Ponownie zapraszamy do rozmowy i kontaktu z naszym działem HR w sprawie wyjaśnienia zaistniałej sytuacji..

Użytkownicy czekają na odpowiedź 45 dni.

Ile jest zmian w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Monter

Tak była przeprowadzona profesionalnie

Wszystko przebiegło normalnie

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Serwisant rowerowy

Jak w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska?

Solutions 30

Dziękujemy za pytanie. W Solutions 30 widzimy możliwości rozwoju pracowników w ramach struktur danej spółki, całej grupy kapitałowej w Polsce a także w spółkach S30 w pozostałych krajach naszej działalności. Awans jest najczęściej wynikiem specjalizacji w danym obszarze (specjalista/starszy specjalista/ekspert) lub związany jest z przejmowaniem zarządzania zespołem (specjalista/kierownik/dyrektor). Dla niektórych z naszych pracowników rozwojowa była również "pozioma" zmiana stanowiska - rozpoczęcie pracy w innym dziale/zespole.

@Solutions 30

Prawda jest taka, że u was nie ma żadnych awansow, ludzie robią jak beduiny żeby dostać najniższą krajową a na sam koniec robicie z ludzi (usunięte przez administratora) WSTYD, ze jeszcze ktoś z was się tutaj udziela pisząc w superlatywach....

Kk
@Miki

Nie zgadzam się, fakt szału nie ma jeśli chodzi o całokształt ale jeśli są chęci i zaangażowanie to awans lub wogole rozwój jest bardzo realny

Marcela
@Kk

Chce się doinformować odnośnie warunków tych awansów o których piszecie. Czy idą za nimi w parze wtedy podwyżki? na przykład jak teraz będę aplikować na specjalistę ds. kontrolingu to dostane minimalna na start a potem może coś więcej?

Samodzielność i doświadczenie się nie liczą? To na ile nowy pracownik faktycznie potrzebuje tej pomocy na starce? Ile teraz trwa wdrożenie? i czy to prawda, że stawki są zrównane z osobami o dłuższym stażu?

PG

Niestety jako dyspozytorka jednej z firm współpracująca z Telekom, a w większości czasu z niżej wymienionym panem Jakubem Cz z Torunia muszę opisać nasze doświadczenia z tą osobą związane. Oddawane nam najgorsze zlecenia na których nie radzili sobie ludzie z telekom zeby móc mieć możliwość zrzucenia na kogoś winy. Zamawiane materiały miesiąc wcześniej które finalnie dostarczał nam telekom po 2/3 miesiącach. Jakub tłumaczył to tym że nie dostał odemnie maila z zamówieniem ( pisane było po kilka razy w tygodniu ) Robienie pod górkę wszystkim naszym chłopakom bo zwracało się temu człowiekowi uwagę. Dwa przypadki ( o ktorych sie dowiedzialam ) nagabywania klientów do złożenia skargi na monterów z naszej firmy. Podsumowując pan Jakub Czerw nie radził sobie z tematami. Niewygodne sprawy w telekomie zamiatane pod dywan i zrzucane na innych podwykonawców w sposób perfidny. Nie polecam współpracy z tą firmą.

Firma się popisała monter z 15 letnim stażem otrzymał podwyżkę od stycznia 4300 brutto. Tyle co nowy pracownik na początku. Czyli samodzielność i doświadczenie w tej firmie nic nie znaczy.

Jak przy tych ostatnich opiniach kontroluje się finanse? Firma jest w gorszej czy może lepszej kondycji pod tym względem? Po prostu ukazała mi się oferta dla kontrolera a tak się składa, że znam się na rzeczy. Nie wiem tylko za jaka kwotę może występować wynagrodzenie. Jakie są przedziały?

Byly monter Świecie

Niestety Solution i Telekom to jedno i to samo. Bazuja oni na Huapolu którego juz nie ma. Nie polecam pracy u nich. Rypie człowiek za najnizsza krajową, kiedyś monterski zawod byl szanowany za czasów TP, a teraz te wszystkie szczury na górze biorą co swoje, a reszta ma ochłapy. Nie pozdrawiam Solution, bo (usunięte przez administratora)ludzi i pracują z Huapolem

Andrzej Sinski

Po kilkuletniej pracy dla jednej firm spoza województwa kujawsko Pomorskiego przeniosłem się do jak się wtedy wydawało typowo bydgkoskiej firmy i zaczolem prace instalatora na Bydgoszczy i podczas jednej z prac przyjechał właśnie szczyl dużo młodszy odemnie i zahwalal mojom prace a dwa dni później dostalem od szefa naganę o zwolnienie. To był jakiś Jakub napewno bo tak mi się przedstawił. Dzisiaj pracuje dla zupełnie innej firmy i dowiedziałem się od chłopaków paru ciekawych rzeczy i tego ze moj szef pracował dla telekomu i solution. Weszlem dzisiaj tutaj i widzę że chyba chodzi o tego samego Jakuba który jak byl u nas na instalacji to proppnowal nam jakieś dziwne roboty. Wienc zapraszam chłopaków którzy majom z nim problem.(usunięte przez administratora)

Telemonter

Solutions 30
@Telemonter

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Skierowania na badania medycyny pracy przed podjęciem pracy wystawiamy z uwzględnieniem specyfiki pracy na danym stanowisku. Czuwa nad tym nasz dział HR oraz BHP - nigdy nie spotkaliśmy się z żadnymi zastrzeżeniami w tej kwestii. Z pewnością nie "mścimy" się za zwolnienia lekarskie. Okres próbny jest czasem, w którym zarówno pracownik, jak i pracodawca mają okazję sprawdzić, czy odpowiada im rodzaj i sposób wykonywania pracy, być może w Pana przypadku okazało się, że praca telemontera w Solutions 30 nie jest dla Pana odpowiednia.

Zuzanna
@Telemonter

Może trafiłeś po prostu na nieodpowiedniego człowieka, nie wszyscy są otwarci na innych ludzi... Piszesz, że byłeś tylko na okres próbny, jaką miałeś umowę?

yxz
@Telemonter

Stefan a co dziwi Cię to kolego, że starszy marudził?Przychodzi do pracy młody, który nic nie potrafi,czesto dostaje większe wynagrodzenie od osób starszych i co, jeszcze go wozić i odpowiadać za niego?;) Narzędzia i w teren, zobaczymy ile taki młody zrobi.

Weronika
@yxz

Np dobra ale skoro nic nie potrafi to chyba trzeba go przyuczyć. Każdy kiedy był takim świeżakiem. Nie ma na początku szkoleń tylko jest pracownik do nauki i nadzoru?

@Weronika

Pani Weroniki zgadza się każdy był świeżakiem, tylko doszło do sytuacji,gdzie młody człowiek, bez żadnej wiedzy dostaje wyższe wynagrodzenie niż doświadczony monter.Z całym szacunkiem nie obrażając nikogo, to nie jest praca, z łopatą, gdzie po kilku minutach samodzielnie będziesz mógł wykonywać swoje obowiązki.Tymczasem Ci na górze wychodzą z założeniem, że osoba z ulicy ogarnie temat od razu, a tak naprawdę, potrzeba do tego co najmniej pół roku.Za wiedzę trzeba płacić, szkoleń żadnych nie ma, a zanim młody się nauczy to za chwilę go już nie ma.Firma chcę zachodnim standardów tymczasem, jedyne co daje to zarobki trzeciego świata, bo z praktycznie minimalną krajową to nawet Ukraińcy nie chcą pracować.

@@yxz

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Z pewnością praca telemontera wymaga odpowiedniego wdrożenia i przygotowania przed rozpoczęciem samodzielnego wykonywania obowiązków. W tym celu wszyscy nowozatrudnieni pracownicy przechodzą odpowiednie szkolenia i nikt nie jest dopuszczany do pracy bez przygotowania. Nie możemy zgodzić się ze stwierdzeniem, że nie prowadzimy żadnych szkoleń – oprócz szkoleń stanowiskowych, prowadzimy cykl szkoleń wewnętrznych oraz korzystamy z zewnętrznych firm szkoleniowych i szkoleń ogólnych dających konkretne uprawnienia. Wynagrodzenia wszystkich naszych telemonterów przekraczają wynagrodzenie minimalne a różnice w poszczególnych stawkach są odzwierciedleniem posiadanych kompetencji, doświadczenia oraz efektywności w pracy.

@HR

Proszę o konkrety jeśli chodzi o przeszkolenie pracownika i czy firma płaci starszym monterem za przekazywanie swojej wiedzy nowym pracownikom, bo rozumiem,że korzystanie z rzekomych firm zewnętrznych również jest społeczną inicjatywą.?Pisanie, o tym, że wszyscy pracownicy dostają powyżej pensji minimalnej jest trochę nie na miejscu.Dlaczego?Już wyjaśniam powyżej tzn: 100, 200, niekiedy 300 zł.W tym roku pensja minimalną wynosi 3490 zł i domyślam się,że więcej u was się już nie dostanie.Na państwa miejscu wstydziłbym się codziennie spojrzeć w lustro.Technik na takim stanowisku powinien zarabiać przynajmniej 4500 zł netto, a u was?Sami wiecie jak jest.

@@yxz

Mamy prawidłowo uregulowane kwestie szkoleń (i nie są one "inicjatywą społeczną") oraz wynagrodzeń. Być może w sposób, który nie był satysfakcjonujący dla Pana, ale jest zgodny z prawem i atrakcyjny dla naszych pracowników. Trudno odnieść się do przywołanej przez Pana kwoty, znaczenie będzie miało miejsce wykonywania pracy, doświadczenie i umiejętności oraz efektywność danej osoby. Wszystkich zainteresowanych pracą u nas zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z naszym działem HR i osobami odpowiedzialnymi za rekrutację, udzielimy potrzebnych informacji bezpośrednio u źródła.

Maria
@HR

Czy aktualnie rekrutują Państwo monterów? Widzę, że w przeszłości pojawiały się takie oferty. Jeśli nie, czy wiadomo, kiedy będą wakaty? I ostatnia kwestia, czy firma wymaga doświadczenia od pracownika na starcie? Czy to nie jest warunek konieczny?

@Maria

Tak, wciąż rekrutujemy telemonterów w różnych lokalizacjach w Polsce. Wszystkie nasze oferty znajdują się na stronie www.solutions30.pl w zakładce Kariera/Ofert pracy. Zapraszamy!

prezes C
@HR

Pracownik tej firmy ma za zadanie oszukiwac klientów drugiego (usunięte przez administratora) jakim jest orange ! To dwie firmy krzak które (usunięte przez administratora) klienta Ogólnie praca polega na oszukiwaniu klientów i wciskaniu im kitu

Cel
@prezes C

Firma (usunięte przez administratora) karzą wybierac np. 10 dni urlopu zaleglego kiedy prawo przewiduje do konca wrzesnia tego roku! (usunięte przez administratora)

@prezes C

Stanowczo zaprzeczamy - praca w Solutions30 nie polega na oszukiwaniu kogokolwiek a poniższy komentarz nie jest merytoryczną opinią o pracodawcy.

Obecny pracownik
@HR

Chyba se żarty robicie szkolen już od 4 lat nie ma młodzi przychodzą i mają uprawiania na O (optyka) bez przeszkolenia tylko egzamin telefoniczny na który odpowiadaja kierownicy. Pracuje tu już ponad 10 lat i zarabiam 3 tys netto mam wszystkie kategorię i jestem samodzielnym Monterem . Nowi pracownicy którzy przychodzą nie potrafią nawet wiertarki użyć a zarabiają takie same pieniądze a nawet i lepsze. A premie z roku na rok maleją bo podstawą idzie do góry .Więc przestańcie (usunięte przez administratora) ludzi !!! A odzwierciedleniem kompetencji jest takie coś że pracownik że stażem 30 lat zarabia 3 tys netto, 10lat stażu 3 tys netto, 3 miesiące stażu 2.9netto . Chyba że trzymacie ludzi bez kompetencji 30 lat bo nikt za takie pieniądze już pracować nie chce.

@Obecny pracownik

Jako osoba wciąż zatrudniona może Pan zgłosić wszystkie uwagi i zastrzeżenia bezpośrednio do pracodawcy - do swojego przełożonego czy do działu HR - zachęcamy do takiej rozmowy. Na pewno łatwiej będzie nam wyjść na przeciw potrzebom zgłaszanym nieanonimowo. Z ogólnych informacji, które mogą zainteresować pozostałe osoby szukające tutaj informacji o Solutions30 jako pracodawcy - monitorujemy na bieżąco liczbę godzin szkoleniowych na osobę, prowadzimy Centrum Szkoleniowe, średnia wynagrodzeń stale rośnie. Zapraszamy do kontaktu hr_poland@solutions30.com

Andrewww
@HR

Mam pytanie!jak możewy pracować jako serwisanci skoro kierownik nie dostarcza do magazynu sprzetu tzn. modemów i innych ?!Nie mamy nic !materiałow do pracy takich jak rekawiczki, płynow do samochodow do spryskiwaczy NIE MA NIC kazdy kupuje sobie sam? CO WY NA TO?

@Andrewww

Jaka jest kultura pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

HR

Kultura naszej organizacji oparta jest na 6 wartościach: Innowacji, Zaangażowaniu, Zwinności, Przedsiębiorczości, Bliskości i Profesjonalizmie. Z ich szczegółowym opisem można zapoznać się na stronie https://www.solutions30.com/spolka/wizja-i-wartosci/?lang=pl

Weronika
@HR

A tak bardziej po ludzku? Atmosfera jest w miarę dobra? Jeśli chodzi o przełożonych to można się do nich zwrócić z każdym problemem? Jest jakaś wspólna integracja żeby lepiej się zgrać?

@Weronika

Atmosfera pracy jest bardzo dobra. Pracownicy chwalą sobie współpracę w zespołach i możliwość polegania na przełożonych. Wydarzenia integracyjne organizowane są przez firmę (np. spotkania świąteczne), ale też przez samych pracowników. Zapraszamy na naszego facebooka - www.facebook.com/solutions30poland - akurat w tym tygodniu opublikowaliśmy klika wypowiedzi naszych Pracowników :)

Te

Oddział Lublin. Nie polecam praca za najniższa a musisz użerać się z klientami. Ciągle jesteś śledzony na GPS przez specjalnie zatrudnionych pracowników przełożeni wymagają od ciebie cudów. Praca Jesień/ Zima to wyrywanie i wymiana studzienek i układanie kostki brukowej na terenie województwa lubelskiego.

@Te

Witam, Prawdopodobnie zaszło nieporozumienie ponieważ nie zatrudniamy osób specjalnie do śledzenia pracowników. Nadzór i wsparcie leży po stronie kierowników. Jeśli pracownik rzetelnie wykonuje swoje obowiązki i nie ma nic do ukrycia to z naszej strony ma potrzeby śledzenia GPS. Odnosząc się do pracy jesienią i zimą owszem Grupa Konserwacyjna pracuje również w zimę, zdarza to się sporadycznie jednak ze względów bezpieczeństwa pozostałych użytkowników jest to niezbędne. Zapraszam do kontaktu chętnie wyjaśnimy zaistniałą sytuację hr_poland@solutions30.com lub tel: 512 810 831

Pawcio89
@HR

Zatrudniacie. Jestem u Was spalony w firmie ponieważ kilka osób kiedyś pracowało na moje ID zanim dostali swoje numery służbowe ( to był wymóg pracodawcy mojego, że póki osoby z ulicy nie dostaną sowich numerów l, to mają robić na moim ),(usunięte przez administratora) który udaje kolegę, ale jak mu się nie przypasuje z gadki zaczyna kopac dołki... oczywiście udając serdecznego kolegę, później kłamie i manewruje do swoich przełożonych. Szkoda, bo ludzie którzy naprawdę robią robotę są oczerniani. Mi to koło nosa lata,ale osoby które są zwalnianiane mimo kilkudziesięciu lat pracy wcześniej to naprawdę szkoda. I są zwalniani tylko dlatego, że nie przypasują takiemu (usunięte przez administratora)który udaje Bóg wie kogo, udaje, że zna się na robocie lepiej(usunięte przez administratora) Czasami wykształcenie nie idzie w parze z praktyka, a tym bardziej kiedy jakiś (usunięte przez administratora) stara się być mądrzejszym od ludzi ze starzem 30+ ... później się dziwicie, że są zatrudniani ludzie z ulicy, po dniu szkolenia jadą sami w teren i, że później są eskalacje, bo monter naprawił kabel i spaw schował w mikrorubie hehe ... pozdrawiam wszystkich mądrych z Solution i Telekomu ....

@Pawcio89

Czy naprawdę masz nagranie jak on wycina kable ?

Pawcio89

Mam. I będę miał, bo w 3 króli 2023 musiałem tam jechać specjalnie i sprawdzać kolegę, który kończył dzień później. Usługi uruchomiliśmy w 3 króli, ale tak padało, że ułożyć trzeba było jechać dzień później, pojechał Mikołaj, wszystko ładnie ułożył, a parę minut później już niby pozrywane było wszystko, Kuba mówił, że go tam nie było, a tym bardziej nie wie kto był po Mikołaju, a na nagraniu widać tego palanta ewidentnie, bo jedna z osób go nagrała. Są daty, godziny.... nie ma co wyślę wszystko gdzie trzeba.

Mikołaj Kuszka - Dartom
@Pawcio89

Tak było. (usunięte przez administratora) Dostaliśmy wytyczne, ze musi być usunięta awaria, bo jak nie to nas wyrzuca z rejonu ( Telekom ). Nie udało się wszystkiego zrobić przez warunki atmosferyczne. Usługi u każdego uruchomiliśmy, ale estetyka była do poprawy. Dzien później pojechałem sam, aby wszystko było na "TIP - TOP " i tak tez zrobiłem. Po godzinie wróciły awarie i wszystko poszło na mnie i (usunięte przez administratora) Co się później okazało, (usunięte przez administratora)byl na miejscu i wyciął wszystkie włókna, a wina została zrzucona na firmę która dopiero zaczynała na Bydgoszczy i okolicach. Pojechalem na miejsce i okazało się, że kobieta ktora mi przyniosła kawę pod OPP kiedy wszystko układałem nagrała gościa który dosłownie 10 minut po mnie otworzył szafę i coś w niej grzebal. (usunięte przez administratora). abloyi i materiałów do dzisiaj ode mnie nie odebrali....

Mikolaj

Dobrze ze napisałeś chłopaku. Tam u nich nigdy nikt nie jest winien tylko monter który jedzie na instalację albo uszkodzenie. Dlatego sa takie rotacje. Może w końcu ktoś z góry się weźmie za taki telekom albo huapol. A może winne jest samo solution

Po lekturze tego ostatniego wątku dochodzę do wniosku, że najbardziej firma potrzebuje chyba detektywa :) Żartuję, jest nabór na księgowych do trzech lokalizacji. Czy ktoś uprzejmie poda mi przybliżone zarobki w Gdańsku? Jaka atmosfera panuje w dziale, czy nie taka jak wśród monterów i kontrolujących ich?

Myślicie, że od stycznia faktycznie szykują się jakieś większe nabory? jeśli tak to na jakie stanowiska? zmienia cos w warunkach zatrudnienia? w ostatnim wątku jeszcze niedawno ktoś zadeklarował wprost, że większość ludzi porezygnuje z pracy. to jak z wypowiedzeniem przy tym stoicie?

HR

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i do aplikacji (Solutions30zakładka"Kariera") https://www.solutions30.com/kariera/oferty-pracy/?lang=pl lub bezpośrednio na adres mail: hr_poland@solutions30.pl Wciąż się rozwijamy, zapraszamy do naszego zespołu!

@HR

Witam, jakie oferty są dostępne? nie mam pojęcia czy to tylko u mnie tak widać, ale gdy jestem na tej zakładce, którą Państwo wskazaliście to niestety żadne ogłoszenia mi się nie wyświetlają. Na dzień dzisiejszy niczego nie ma czy po prostu mam problemy techniczne?

giggs87@o2.pl .., ale proszę tylko konrety, bo tylko takie coś zbieramy na tych co bezczelnie napiszą, że wszystko już ogarnęli i rposza o sprostowanie

HR

Witam, proszę również o przesłanie również do działu HR, niezwłocznie to wyjaśnimy. hr_poland@solutions30.com

HR

Witam, informujemy że wyjaśniliśmy sprawę i takie naruszenia z naszej strony nie miały miejsca. Prosimy o sprostowanie lub usunięcie komentarza.

@HR

Co wyjaśniliście? Zamietliscie jak zawsze sprawę pod dywan, bo tak Wam lepiej. Więc niebawem się przekonamy jak to wyjaśniliście, bo temat się zakonczy wyżej niż myślicie.

Już w marcu ktoś nawiązywał o samych integracji oraz później do imprez świątecznych. W tym roku jakie wydarzenie tak konkretniej miało miejsce? Za każdym razem organizuje się coś podobnego?

Jaki jest wkład kierownictwa Solutions 30 Holding Sp. z.o.o w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

HR

Dobra atmosfera w pracy w zespole zdecydowanie przekłada się na efektywność wykonywanej pracy, wpływa na skuteczność naszych działań, na nasze dobre samopoczucie, które przekłada się w jakości wykonywanych obowiązków. Dbamy o to aby każdy z członków naszego zespołu czuł się dobrze, był traktowany z szacunkiem. Uważamy ,że warto zadbać o dobre relacje z pracownikami.

Zostaw merytoryczną opinię o Solutions 30 Holding Sp. z.o.o - Warszawa

• Jak się pracuje w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 1 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Solutions 30 Holding Sp. z.o.o?

Kandydaci do pracy w Solutions 30 Holding Sp. z.o.o napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Solutions 30 Holding Sp. z.o.o