Opinie o PUT RABA II SA w Jaworzno

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PUT RABA II SA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie PUT RABA II SA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PUT RABA II SA w Jaworzno

Krzysztof

Witam. Raba II nie płaci zobowiązań, sprawę miałem w sądzie, firma w upadłości. Nie ma sensu bawić się w komorników ani inne tego typu cywilne bajery, bo tylko poniosą Państwo koszty a komornik nic nie zajmie, bo to w teorii biedaki. Mi po dwóch latach bitki udało się odzyskać pieniądze, fakt faktem przez prokuraturę, ale szanowny Pan Jerzy Marek i jego kompani boją się więzienia jak ognia i finalnie wypłacili mi 600 tysięcy. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu adamantine.olympia@gmail.com

@Krzysztof

nie opowiadaj bajek, kolejny kubuś-fantasta

@egzekutor

Polemizował bym na ten temat, ale co ja tam wiem. Pewnie prawnik powiedział Ci, egzekwując odpowiedni hajs, że w sumie sprawa nie do ugrania ;)

@Krzysztof

Możesz sobie "polemizować" z naiwniakami których naciągniesz tutaj na swoje bajeczki. Oszukujesz ludzi - tyle w temacie. Nie podajesz nawet swoich danych tylko jakiś z księżyca zerwany email. Jesteś tak samo wiarygodny jak ci dłużnicy z RABA II

@Krzysztof

nie dajcie się wkręcać takim oszustom jak temu który tu podał email: adamantine.olympia@gmail.com - gość wyłudza kasę za czynności, które nie są realizowane. Opisuje historie, które nie miały miejsca. Raba II nie zapłaciła NIKOMU ŻADNYCH PIENIĘDZY !!! Ani w postępowaniu nakazowym ani tym bardziej prokuratorskim, bo umorzono postępowanie.

jalujura Nowy wpis
@Krzysztof

Jak na biedaków to sporo Ci wypłacili. Osobiście nie odważyłbym się na takie personalne, fałszywe oskarżenia. To pachnie bracie prokuratorem.

Dawid Nowy wpis
@jalujura

Z jednej strony to trochę śmieszne że straszysz bo prokuratorem na forum :D Z drugiej - gość nie brzmi wiarygodnie, pisanie o 600 000 zadośćuczynienia jakoś pachnie fejkiem... I komu tu wierzyć? :D

Egzekutor Nowy wpis
@Krzysztof

Facet bezczelnie kłamie. Poprzez działania Prokuratury żadna z firm nie odzyskała ani złotówki.

egzekutor Nowy wpis

Podwykonawca

Firma Raba 2 S.A praktycznie nie istnieje, wszystkich pozwalniala i ma łącznie kilkumilionowe zobowiązania wobec wielu firm w tym mojej. Zapamiętać należy kto był w zarządzie bo może powstać kolejna tego typu firma. Przestrzegam wszystkich podwykonawców jak i potencjalnych pracowników, którzy będą od rozprawy do rozprawy stawiać się jako świadkowie w sprawie nie opłaconych faktur

Podwykonawca
@Podwykonawca

Potwierdzam powyższy wpis. Firma zalega kilkaset tysięcy. Właściciel nie odpowiada na wezwania. Utopione pieniądze. PRZESTRZEGAM !!!

@Podwykonawca

Firma nie wypłaciła również wynagrodzeń od marca swoim pracownikom / byłym pracownikom. Także zdecydowanie nie polecam.

@Podwykonawca

Zapraszam Panów do kontaktu pod maila adamantine.olympia@gmail.com Oni są wypłacalni, ale udają niewiniątka ;)

Mikołaj

@Alan jesteś pewien że firma już nie funkcjonuje?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie PUT RABA II SA? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Alan

Firma RABA II ogłosiła upadłość, posiada wielomilionowe długi powstałe na przestrzeni kilku lat, były prezes nie płaci podwykonawcom, również byłym pracownikom, którym jest winien kilka pensji. Zastanawiam się, jak długo można oszukiwać w biznesie - z tego co widać na podstawie firmy Raba i jej prezesa - można.

Waldek

Podpowiedzcie czy w związku z koronawirusem firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Egon
@Waldek

Gościu - czytać nie umiesz? Przecież poniżej jest napisane, że firma nie szuka nikogo do pracy. Czego nie rozumiesz?

Egon

Firma jest niewypłacalna. Nie płaci zobowiązań dla podwykonawców. Nie przyjmuje nikogo do pracy.

Wykopany

jedna raba upadła i zara powstała druga. chyba kogoś wykolegowali. mnie sie pracowało dobrze ale kokosów dla fachowców nie było. z myciem aut to prawda ale to był zaszczyt umyć merca.

Hanna

@Bobo to może mógłbyś powiedzieć coś więcej na temat mocnych stron tego pracodawcy? Takie dodatkowe informacje będą bardzo pomocne dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w PUT RABA II SA.

Bobo

Pracuje w tej firmie już dłuższy czas i jestem bardzo zadowolony. Kontakt z przełożonymi jest cały czas bardzo dobry. Nie potwierdzam w żaden sposób negatywnych komentarzy.

Hanna

@adam 12, dlaczego uważasz, że P.U.T. RABA II upadła? Czy możesz napisać więcej na ten temat? Na jakiej podstawie wyciągnąłeś takie wnioski?

kometa

Witam serdecznie .Niewiele negatywnych opinii słyszałem o tej firmie ostatnimi czasy. Pracownicy chwalili przede wszystkim tutaj ciekawą pracę i spełnienie się w życiu zawodowym. Mnie to przekonuje na maksa

pracownik raba

3 pierwsze opinie widac ze nie robiliscie w tej firmie bo nawet nie wiecie jakie warunki tam panowaly pracowalem tam przez kilka lat I byla to jedna z najlepszych firm. Widocznie jesli myles tam auta to znaczy ze tylko to unmiales robic Nic innego.

adam 12

hej znacie powody upadłości raby ?

Koniec - Raba w zasadzie już częściowo zbankrutowała.

jak ktoś chce będzie wiedział

No i się skończyło:) Ludzie na bruk:(

Fachowiec

Pracowałem w wielu firmach budowlanych i muszę stwierdzić , że Raba II jest jedną z najlepszych. Wypłata zawsze o czasie na koncie , wszystko na legalu żadnej pracy na czarno , nadgodziny płacą zgodnie z kodeksem tzn 50 i 100 %. Co do poprzednich wypowiedzi to chyba nawet wiem kto je zamieścił. Jakim ty jesteś budowlańcem ?!?! Poza myciem służbowych aut i biur nic więcej nie potrafisz , a wyrzucili cie z roboty bo miałeś bumelki i rano byłeś taki pijany , że nawet do przewozu nie mogłeś wsiąść. Poza tym plucie na kogoś kto ci tyle pomógł świadczy tylko o twoim poziomie. Jak to powiedział Miler do Ziobry - jesteś zerem. Co do wysokości wypłat to każdy ma tyle na ile zapracuje - po prostu w Rabi II potrafią docenić fachowców. Nie płacą za piękne oczka i kupę dzieciaków na karku. Jest całkiem dobrze - grubo powyżej tego co płacą inni.

Grzegorz

Haha mycie aut i pozbawianie ludzi godnosci, teraz nawet majstry każa sobie myć auta, żenada co sie tam dzieje, dobrze ze juz tam nie pracuje. Robia faktycznie z ludzi [usunięte przez moderatora]i parobkow!

Seba

Nie polecam!! Najpierw zrobią z Ciebie swoją prywatną własność, będziesz "sługą kierownictwa" (zmuszaja do mycie aut, jazda na miotle w biurze chociaz jestes budowlancem) , potem wsadzą Cię do magazynu aby dalj gnebic, a na końcu jak już nie będziesz im potrzebny to wywalą na "zbity pysk". A zarobki naprawde marne. Jeszcze raz NIE POLECAM !!!

nimo

Marna firma i marne zarobki.

Zostaw merytoryczną opinię o PUT RABA II SA - Jaworzno

PUT RABA II SA
2.2/5 Na podstawie 19 ocen.

PUT RABA II SA