Opinie o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. w Poznań

Andrzej Nowy wpis

Dnia 9.01.2014 r. Nadzwyczajne Zgromadzenie Wspólników Spółki OBIETTIVO LAVORO POLSKA Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu podjęło uchwałę o rozwiązaniu Spółki i otwarciu likwidacji.

Marek Nowy wpis
@Andrzej

Miejmy nadzieje ze firma ma swoich wybranych.... i rzetelnych widzów :)

Jarosław Nowy wpis
@Andrzej

A wiadomo z Lavoro W Częstochowie czy jest likwidacji odpisz mi?

Prowadzona jest ciągle rekrutacja do Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.. Czy polecilibyście firmę jako pracodawcę? Dużo umieszczają ogłoszeń na Lento.pl, ostatnio dodali 20 maja.

Aga Nowy wpis

Z tego co wiem firma jest w likwidacji

Henry

Mam wrażenie, że wcale nie wiecie nic o firmie. Jeśli ktoś ma podstawy do oskarżania to dobrze jest uzasadnić. Idealnych firm nie ma.

lalabarbie

UWAGA !!!! oszustwo MIREK WOZNIAK przyjmuje kto ma renta janusz k. marek nowkowski. tomasz i ola osjada . kto nie ma renta nie przyjmuje. mirk wozniak swinstwo FIRMA LAVORO

haha
@lalabarbie

Ty lalabarbie, ależ bzdurnie piszesz:D Jak Ci nie pasuje, to nie pracuj i po problemie :D

PIT.
@haha

I bardzo dobrze że pisze ..... Trafił w czuły punkt ???? Uderz w stół a nożyce same się odezwą ???????????????????????? Przynajmniej ludzie się dowiedzą prawdy . Piękna i ogromna jest siła Internetu .

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Zgrany zespół! Pracuj z nami!.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pentester
COI - Centralny Ośrodek Informatyki
logo firmy Cloud Data Architect
P&P Solutions Sp. z o.o.
logo firmy Grower, Specjalista ds. uprawy roślin
Stężyca
JMP Flowers Grupa Producentów sp z o.o.

Słyszałem, że agencja ma kłopoty. Może coś wiecie? Chciałem skorzystać z ich pośrednictwa.

@Zainteresowany

Nie polecam

Jantus

Jest prawdą że Lavoro ma dziwne układy w Siemianowicach ŚL.Pracownicy z innych agencji są lepiej traktowani jeżeli chodzi o wypłaty.Laworo faktycznie obiecuje przy przyjęciu dużo a potem pracujesz cały czas za najniższą krajową.Premię w wysokości 100zł jak przepracujesz cały miesiąc bez urlopu.Przyjmują osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności bo otrzymują zwrot z PFRON-u a pracowników wynajmują I otrzymują wynagrodzenie za pracownika a pracownik najniższą gdyby mogli dali by połowę mniej.Nie radzę pracować dla tej firmy są agencje gdzie płacą lepiej na tym samym stanowisku co ludzie z Laworo.Tym problemem powinien zainteresować NIK i PFRON który wypłca za tych pracowników.

Eustachy

Potwierdzam, bo pracowałem w Siemianowicach na produkcji. Pracownicy z innych agencji pracy (młodzi zdrowi ludzie, po szkole) często są zatrudniani do lżejszych prac przy maszynach lub montażu. A ludzi z Lavaro z orzeczeniem o niepełnosprawności kieruje się do dużo cięższej pracy (dźwiganie i przewożenie ciężkich pojemników i dostarczanie ich operatorom maszyn). Rozmawiałem z tymi pracownikami i widać też po nich, że to jest praca ponad ich siły. Widocznie sytuacja życiowa ich do tego przymusiła??? Ale widocznie kadra zarządzająca jedną i drugą firmą to ewidentnie Boga się nie boi!:-(

pawlito91

zrobiłem badania, książeczke san.oczywiscie na swój koszt... a wielki koordynator na to "zostaw sobie to na pamiątke... za póżno.." ku........a!!!!!!!! nic tylko spotkać i wymalować w palnik..... mają z nas kase a szczunku brak!!!!

kamila

LAVARO nabór osób niepełnosprawnych do fabryk w Sosnowcu, Tychach i Siemianowicach. Z II grupa. Do fabryki na akord. Na maszyny, magazyny... Najnizsza krajowa. Mialam okazje pracować z osobami z grupami inwalidzkimi i wiem jak ciezka prace musialy wykonywać, bo czlowiek zdrowy nie dawal rady fizycznie. Ktoś w tym kraju sie z (usunięte przez administratora) na lby pozamienial.

magda

Mam problem, ponieważ byłam na inwentaryzacji w Piotrze i Pawle w Poznaniu na początku 2014 roku i nie otrzymałam teraz od nich PITu 11, próbowałam się skontaktować ze wszystkimi oddziałami w Polsce i żaden z numerów podanych na stronie nie istnieje. Ktoś też jest w takiej sytuacji i wie co zrobić?

seba

czy ktoś pracował w lavoro w Siemianowicach jak tam jest ??

ikon

skoro dają umowe na 4 lata to chyba dobrze świadczy o firmie, a że pracownicy nie wywiązuja się ze swoich obowiązków a później tylko narzekają to już nie mają na to wpływu. Mnie to osobiście szkoda tego pracodawcy- wlaśnie wysłałam cv i weszłam tu aby uzyskać troche informacji dotyczących rozmowy kwalifikacyjnej i zarobków w tej firmie.pomoże mi ktoś w tej kwestiii??

martyna

Ta firma to wielkie (usunięte przez administratora). Daja umowe na 4 Lara a po trzech miesiacach zwalniaja jak PSA. Wielkie (usunięte przez administratora) a cały dyrektor cwaniak rzuca papierami w twarz,wielki biznesmen zerujący na pieniądzach chorych ludzi. Brak słów.

Alcia

no właśnie to co teraz z tymi PITami? jest jeszcze jakikolwiek oddział, do którego można w tej sprawie się odezwać? wie ktoś co mamy w takiej sytuacji zrobić żeby rozliczyć się z Urzędem Skarbowym?

karmel

też nie dostałam od nich PIT-u, numery kontaktowe są odłączone, poprostu żart a nie firma,

Skoro likwidacja to znaczy, że pitów też nie wysyłają? bo ja nadal nie dostałam a czekam tylko za tym jednym??

CZARNA
@Marta

WITAM W TYCHACH JEST ODDZIAŁ LAVORO CZY KTOŚ BYŁ JUŻ U NICH NA ROZMOWIE? I JAKIE WRAŻENIA ? Pozdrawiam serdecznie

właśnie tak

informacja o likwidacji jest również w krs, wszystkie biura zostały zamknięte(usunięte przez administratora)

nigdy więcej

Że co? Czekam na te pieniądze za inwentaryzację i czekam. Jak głupia piszę maile - zero odzewu... Czy w końcu doczekamy się tych pieniędzy? Chyba będę musiałą pojechać tam osobiście i zorientować się co jest grane, ale że oddział w Poznaniu zamknęli, że firma w stanie likwidacji... Masakra, pierwsze słyszę. Jeśli ktoś ma jakieś rzetelne informacje, to proszę o odzew!

Adam s
@nigdy więcej

Witam pracuje w częstochowie przez hansa tex, wlasnie dla tej firmy . Wysłali mnie do firmy gdzoe ludzie zachowują soe jak świnie ,placą jak za majtki obsrane ,sami pilnują terminu wypłat Smieszne jest to ze hansa wlaśnie zatrudnie ludzi "Plandeki"do koordynowania w firmie ludzmi .Darcie mordy calą noc,ponizanie ,wyzywanie !Na koniec śmiech w razie sprzeciwu

Ania T.

Jeżeli chodzi o Poznań, gotówkę odebrałam 7 stycznia w biurze za inwentaryzację. Później na drzwiach była kartka o likwidacji oddziału w Poznaniu, jest tam również numer do kontaktu w pilnych sprawach. Wiem, że firma upadła i dotyczy się to wszystkich oddziałów, ponoć jeszcze Wrocław wypłaca kasę.

M.K.

Firma jest w stanie likwidacji. Wszystkie oddziały zostały zamknięte w całej Polsce.

Zostaw merytoryczną opinię o Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o. - Poznań

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.
1.3/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Piwna 17 B
    50-353 Poznań
  • NIP: 8982082913 REGON: 20242147 KRS: 0000251381

Obiettivo Lavoro Polska Sp. z o.o.