The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Opinie o The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Ada

Ja pracuje w firmie od jakiegoś czasu na stanowisku sprzedawcy, to co najbardziej mi się podoba to panujący szacunek. Traktują Cię jak człowieka i używają słow proszę i dziękuje. Oczywiście oczekiwania są duże w stosunku do sprzedawców bo plany sprzedaży są wysokie ale to jak wszędzie. Premie za wykonanie budżetów są bardzo atrakcyjne, dodatkowa kasę mozne otrzymać za dobre wyniki, w konkursach zegarki i inne nagrody. Nigdy nie mam problemu z grafikiem pracy nawet jeśli coś mi wypadnie to zawsze się ktoś zamieni albo pomoże osoba z innego sklepu. Kierownik zawsze uwzględnia życzenia i prośby o wolne. Pracuje mi się dobrze.

zenio

Dla mnie firma jest dobra ale ja również staram się być dobrym pracownikiem!

@zenio

Dziękujemy za opinie! Wierzymy w naszą firmę i jesteśmy mocno zaangażowani w jej rozwój. Cieszy nas, że mamy w swoich szeregach równie zmotywowanych pracowników :) Pozdrawiamy! :)

POla

Mogę powiedzieć, że praca w Warszawie jest całkiem przyjemna. Nie ma wygórowanych oczekiwań, kiedy robisz co do ciebie należy możesz otrzymać premie za realizacje budżetów i jakościową. Nie ma problemu z grafikiem jeśli coś wypadnie zawsze można się zamienić albo poprosić kogoś z innego sklepu.

Pola
@POla

A jak jest z pracą w księgowości? Jaka atmosfera i warunki pracy?

Ela

Ja własnie mam za sobą kilka pierwszych dni w Swatchu i jestem zadowolona.Ogólnie bardzo lubiłam te zegarki i sklepy. Nie ma tu tłumów jak w Zarze(gdzie pracowałam wcześniej) na początku dużo trzeba się nauczyć, ale to jak wszędzie. Super jest to, że pracujemy po 8 godzin a nie 12 albo dłużej. Zespół jest fajny, kierownik też. Sa wszystkie benefity, luxmed, znizka na zegarki i system premiowy taki, że jak zrobi sie plan sprzedaży to dostaje sie extra bonus. Ogólnie oceniam na duży plus te pierwsze dni. Ludzie dosc dlugo tam pracuja to chyba jest dobrze.

Agnieszka
@Ela

Dziękuje za informacje na temat pracy zatrudnienia. Co możesz powiedzieć nam odnośnie warunków finansowych w firmie? Czy istnieją widełki płacowe, na jakie może liczyć potencjalny kandydat zaczynający pracę w The Swatch Group Polska?

A_M Nowy wpis

Praca jest zmianowa, nie ma ogromnych dostaw, choć bywa bardzo strsujaca jeśli trafi się do salony, który ma w oferci3 zegarki, o których mówi cały świat. One z resztą popsuły całą atmosferę i frajdę pracy oraz opinie i podejście klientów do ans jako doradców. Towar sprzedaje się sam, nie potrzeba naprawdę wiele. Wiedza oczywiście jest podstawą, podobnie jak kultura, ale ja nie dałem rady udźwignąć presji, kolejek oraz nerwów które pojawiły się w trakcie akcji,(usunięte przez administratora)

KK Nowy wpis
@A_M

Dlaczego ta oferta psuje atmosferę i podejście klientów do doradców? Które salony taką sprzedaż prowadzą? Się zastanawiam czy ten, do którego planowałam aplikować. Jak skonstruowane są zasady odnośnie odpowiedzialności finansowej za towar? Biorąc pod uwagę jego wartość to wolałabym to dobrze przemyśleć. Skąd ta presja, o której piszesz?

Małgorzata

Cześć, piszę, bo widziałam ofertę na Sprzedawcę Swatch w Złotych Tarasach. Chciałabym uzyskać informację, czy ona jest nadal aktualna, oraz jakie są proponowane warunki na to stanowisko, czy ktoś wie? Chodzi o rodzaj proponowanej umowy oraz wysokość wynagrodzenia.

Aga Nowy wpis
@Małgorzata

W złotych jest najlepszy kierownik jakiego można sobie wyobrazić. Pracowałam z nim. Nikodem jest najlepszym szefem. Dzięki niemu praca jest spokojna. Zawsze jest z ekipą i dba o zespół

Krzysztof Nowy wpis
@Aga

Właśnie na spokoju mi zależy. Wystarczająco trudna potrafi być praca z klientem. Możesz coś napisać o podziale obowiązków i wdrożeniu w nowe zadania? Jak finansowo się wychodzi w tej pracy?

Planuję aplikować na stanowisko Doradca Klienta do firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o.. Jak wygląda rekrutacja i z ilu etapów się składa?

Nikodem

Na stanowisko dorady jest jedno spotkanie. Potem informacja zwrotna i potiwerdzenie warunków

Diana

Nie warto

Zofia
@Nikodem

info zwrotne zawsze jest? a tłumaczą dlaczego kogoś nie wzięli czy jest samo podziękowanie i tyle? co do potwierdzenia warunków jest jeszcze wtedy opcja na negocjacje?

Mark

05.02.22 złożyłem zamówienie i opłaciłem swatcha love oczywiście na walentynki. Do dzisiaj nie dostałem towaru ani nawet żadnego powiadomienia czy zamówienie jest w realizacji.

@Mark

Dziękujemy za wiadomość – sprawdziliśmy status wszystkich zamówień z dnia 5.02.2022, wszystkie opłacone zamówienia dotarły już do odbiorców w mijającym tygodniu. Nie otrzymaliśmy również na naszą skrzynkę kontaktową żadnego zgłoszenia dotyczącego statusu nieopłaconego zamówienia z tego dnia. W tej sytuacji, prosimy o kontakt na adres connect@swatch.pl – po uzyskaniu numeru Pana zamówienia zweryfikujemy od razu co się z nim stało. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Swatch

Sprzedawca

To bylo mile spotkanie, pytania raczej typowe bez wiekszych zaskoczen,jesli nie jest sie kompletnie zielonym z obslugi klienta to nie ma problemow.

Typowe pytania o obsluge, trzeba bylo opowiedziec cos o sobie etc.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
JJ

Brak informacji o stanie naprawy zegarka Omega, brak kontaktu mailem lub telefonicznym mimo iz 1x udalo sie uzyskac połaczenie droga telefoniczna!!!

Ola

Lepszej pracy nie znajdziecie, polecam z całego serca!

Sebastian
@Ola

Mówisz o pracy jako sprzedawca w salonie? Cóż, można polemizować czy nie znajdzie się lepszej pracy... ;d Ale z chęcią posłucham co sprawia że jesteś tak zadowolona z tego zajęcia :D

Ola

Zdecydowanie najlepsza praca jaką do tej pory wykonywałam, polecam z czystym sumieniem

Magdalena

Witajcie, czy znajdzie się jakaś miła osoba, która podpowiedziałaby mi jak wygląda kwestia finansowa w Swatchu? Chodzi mi o stanowisko sprzedawcy :) Ile wynosi podstawa? Ile prowizja? Czy jest jakiś konkretny target do wyrobienia?

Kanarek
@Magdalena

Hej. Ogólnie wynagrodzenie w firmie jest na dużo niższych poziomach niż w innych firmach. Jest ogromna rotacja, w ciągu roku przewinęło się tu ok 30 osób. Pracuje 4 lata w centrum w Warszawie.

Kot

Pierwsza rozmowa kwalifikacyjna w salonie w Gdyni też odbyła się w miejscu publicznym - wybranym przez rekruterke kawiarni. Druga i trzecia rozmowa odbyła się w salonie u kierowniczki. Dziewczyny bardzo miłe ale na tym zalety zatrudnienia się skończyły. Były trzy rozmowy, na pierwszej wydawało mi się że podałam jasno przedział spodziewanego wynagrodzenia. Zaproponowano mi pracę, ale z wynagrodzeniem znacznie niższym niż moje minimum, lekko o 30% mniej. Szkoda że dopiero na ostatniej rozmowie. Podjęłam negocjacje, ale nie zakończyły się one dla mnie pomyślnie, dlatego do współpracy nie doszło :(

@Kot

Bardzo dziękujemy za komentarz i informację zwrotną dotyczącą tej rekrutacji. Przykro nam, że nie udało nam się nawiązać współpracy, jednocześnie zapewniamy, że na bieżąco pracujemy nad ulepszaniem procesu poszukiwania kandydatów, dlatego taki feedback jest dla nas niezwykle cenny. Składając ofertę pracy staramy się dokładnie wyjaśniać system premiowy obowiązujący w salonie sprzedaży, tak, aby kandydat znał nie tylko wynagrodzenie podstawowe, ale także kwotę dodatkowego bonusu uzyskanego przy realizacji celu sprzedażowego. Pozdrawiamy!

Rufus
@Kot

Muszą mieć super profesjonalne służby zatrudnieniowe, którym nie szkoda marnować czasu na kilka spotkań, wiedząc, że zaproponują pracownikowi ofertę daleko odbiegającą od jego oczekiwań.

Magdalena
@Kot

Cześć, czy mogłabyś napisać jakie wynagrodzenie zaproponowałaś Ty a jakie zaproponowała firma Tobie? Jestem ciekawa jakiej stawki można się spodziewać w Swatchu.. Czy stawka była chociaż do lekkiej negocjacji, czy raczej ta podana przez firmę była ostateczna?

Zegarki

Gdzie można złożyć Cv ? Szukacie kogoś na terenie Warszawy ?

Agata

Czy sprzedawców obowiązuje konkretny ubiór w pracy? Być może czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna i nie chcę strzelić gafy.

@Agata

@Agata, w zależności od marki, sklepu oraz sezonu, obowiązują różne ubrania służbowe. Może to być koszula, koszulka, lub elegancki strój. Jeśli jest to wymagane, zapewniamy odzież służbową. Daj znam znać, o jaką markę lub o jaki sklep chodzi, chętnie udzielimy więcej informacji. Powodzenia na rozmowie! :)

Agata
@The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Chodzi mi dokładnie o pracę sprzedawcy w salonie Swatch.

Wziąłeś udział w rekrutacji? Daj znać, jak wyglądał ten proces.

Rekrutacja to jakiś cyrk. Spełniasz wszystkie oczekiwania pracodawcy a nawet jesteś ponad (długi staż pracy, znajoność kilku języków) mimo to dostajesz odpowiedź że sory ale odrzucają twoje cv po czym oferta jest wstawiana ponowinie ma stronę. Żal

Mikołaj

Są teraz opoznienia w wypłatach?

@Mikołaj

@Mikołaj, nie ma i nigdy nie zdarzyły się opóźnienia w wypłatach. Pozdrawiamy i życzymy miłego weekendu!

Kamila

Można liczyć na służbowego laptopa?

@Kamila

To zależy od obowiązków oraz rodzaju stanowiska. W naszej strukturze znajdują się zarówno sklepy (których pracownicy nie używają w codziennej pracy laptopów), jak i biuro oraz serwis (gdzie część stanowisk wyposażona jest w laptopy). Serdecznie pozdrawiamy!

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Witaj, to zależy od stanowiska oraz zakresu obowiązków :) Jaki rodzaj stanowiska Cię interesuje?

Justyna

Z przykrością muszę wystawić negatywną opinię. Zarezerwowałam zegarek w Galerii Młociny. Dzień przed zamknięciem sklepów z powodu Pandemii, dostałam informaję, że zegarek na mnie czeka i mogę go spokojnie odebrać przy ponownym otwarciu sklepów. W poniedziałek otrzymałam telefon, że zegarek na mnie czeka, sprawdziłam na stronie i był 50 zł drożdży. Przy kontakcie telefonicznym, poinformowano mnie, że tak jest i że sklep nie udziela rabatów.. Jakich rabatów? Cena zarezerwowanego zegarka była niższa. Jeszcze ciekawszy telefon otrzymałam w dniu dzisiejszym, że zegarka dla mnie nie ma choć miał być zarezerwowany do końca tygodnia. Bardzo jestem rozczarowana takim traktowaniem klienta.

@Justyna

Bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji. Zegarek, o którym Pani pisze jest to model limitowany. Przed pandemią faktycznie mieliśmy informację z centrali, że dla sklepów Swatch w Polsce otrzymamy zamówione ilości, dlatego też wpisywaliśmy klientów na listy rezerwowe. Niestety tak się nie stało, ponieważ ilości zegarka zostały bardzo mocno ograniczone na całym świecie i model niestety nie jest już dostępny. Natomiast wyższa cena zegarka wynika z podwyżki wszystkich marek zegarków firmy Swatch Group (nie tylko marki Swatch), która nastąpiła 1 maja 2020. W sytuacji, gdyby model pojawił się ponownie w sprzedaży, niezwłocznie Panią o tym poinformujemy. Pozdrawiamy, Zespół Swatch

Ada

Wiecie czy The Swatch Group Polska Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Sofii

Jeśli stanowisko tego wymaga to tak :)

Witam. Jest możliwość podjęcia pracy w Państwa firmie na stanowisku innym niż sprzedawca w punkcie handlowym?

@Michał

Cześć! Tak, w Swatch Group możesz znaleźć pracę nie tylko w salonach sprzedaży, ale tak w działach zlokalizowanych w naszej siedzibie w Warszawie: marketing, PR, księgowość, HR, serwis czy obsługa klienta. Wszystkie ogłoszenia na bieżąco publikujemy na naszej stronie: https://www.swatchgroup.com/en/job-finder?country=241&domain=All&position=All&contract=All&time=All. Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska Asystentów PR & Marketingu w marce Omega oraz Tissot. Zachęcamy do śledzenia zakładki kariera (powyższy link) oraz aplikowania na interesujące stanowiska! :)

@The Swatch Group Polska Sp. z o.o.

Dziękuję za odpowiedź. Będę śledził. Jestem ze Śląska. Pozdrawiam

Mariusz

@ex pracownik a co takiego się dzieje, że jest tragedia ?

Zostaw merytoryczną opinię o The Swatch Group Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy The Swatch Group Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w The Swatch Group Polska Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

The Swatch Group Polska Sp. z o.o.