Opinie o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Unia Bracka Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Unia Bracka Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja badań laboratoryjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unia Bracka Sp. z o.o. w Ruda Śląska

Ratownictwo

O, czyli ktoś tu jeszcze zagląda. Nawet dwa kciuki w górę dostałem w moim wcześniejszym poście. :) Karetka (S) czyli specjalistyczna/specjalna (jak kto woli..) musi mieć na swoim pokładzie przynajmniej 3 osoby uprawnione do wykonywania czynności medycznych (tego wymagają nawet przetargi). Być może w tego typu firmach kierowca jest po prostu kierowcą a jak chce może się dalej rozwijać np. poprzez szkolenia w firmie bądź wykonanie sobie KPP (kwalifikowana pierwsza pomoc). Może niektóre (S) robią u nich jako (P) podobnie bywa w niektórych pogotowiach ratunkowych, jednak nie wydaje mi się żeby aż tak ryzykowali z obsadą bo z tego co wiem współpracują z dużymi i poważnymi szpitalami np. Centrum Chorób Serca w Zabrzu. (S) - 3 osoba załoga i KONIEC kropka inaczej mogą być kłopoty.. Wyobraź sobie, że na noszach wieziesz jakiegoś zawałowca, 1 osoba (bo Ty za kierownicą) da sobie radę? Wątpię. Z tego co widzę Unia Bracka chwali się na swojej stronie, że posiada 35 zespołów z czego obsady typu: kierowca (pewnie T) | kierowca ratownik + ratownik medyczny lub pielęgniarka (pewnie P) | kierowca + ratownik medyczny lub pielęgniarka + lekarz systemu (pewnie S). Idź i zapytaj się osobiście nie w sieci, najwyżej zrobisz sobie Kwalifikowaną Pierwszą Pomoc lub po prostu Pierwszą Pomoc Przedmedyczną i tyle.. Powodzenia. ;)

Wie ktoś jak u nich wyglądają zespoły? Interesuje mnie zespół S czyli specjalistyczny. Kierowca + lekarz + ratownik medyczny? Podpatrzyłem ostatnio ich troszkę i do S'ki wsiadały tylko dwie osoby.. Niby na S'kę wymagają ''tylko'' doświadczenia i pozwolenia na kierowanie pojazdami uprzywilejowanymi no ale zdziwiło mnie to trochę a chciałem tam startować.. :)

Ratownictwo

Co Wy za głupoty tutaj piszecie.. Jak firma upada, nikt tam nie pracuje itp. Firma nadal ma pełno roboty i sporą liczbę szpitali, które z nią współpracują. Nie kupuje/nie ma nowego taboru? Z tego co widzę jest nowy Crafter S, ok. 4-5 nowych Fiatów Ducato również S i kilka całkiem świeżych transportówek nie wliczając równie zadbanych karetek typu P np. T5. Kilka zdjęć ich taboru widziałem np. na czerwonesamochody.com (w szukajce wpisać Unia Bracka). Trochę się kręcę w tej tematyce i po szpitalach i widzę, że roboty jest sporo a i tabor całkiem dobry, do ideału taborowego itp. jeszcze pewnie trochę brakuje ale na tle innych firm nie jest tragicznie. Owszem często widzę nowe twarze ale i tych ''starych'' ciągle nie ubywa a przecież tak źle jest.. Wyjedźcie spoza Śląska to przekonacie się, że niektóre firmy transportowe nadal potrafią mieć stare Ople czy nawet Polonezy a mimo to ktoś tam u nich pracuje.. Praca w tej tematyce do najłatwiejszych pewnie nie należy ale też nie jest najgorsza jeśli ktoś to po prostu lubi a szefostwo cóż, zdarza się różne. Wejdźcie sobie na fora z opiniami pracy np. kuriera czy kierowcy po Polsce lub Europie. Nie ma tam dosłownie żadnego pozytywnego zdania a mimo to ludzie pracują a niektórzy to lubią.. Najczęściej narzekają na forach ludzie, którzy sobie nie dali rady bądź sami coś przeskrobali i ich wywalili, przykład? Mój wujek pracował w hurtowni mięsa i wędlin, podpieprzył drugi raz kawałek schabu (wcześniej szef przymknął oko) i szef go zwolnił - jak myślicie, wypowiada się teraz o nim pozytywnie między rodziną? NIE nazywa go chamem, gburem itp. mimo tego, że pracował tam ponad 2 lata wcześniej i nie narzekał. Pozdrawiam.

pomoc unia bracka

Zna ktoś lekarza medycyny pracy co podbije badania za kasa i gdzie tylko unia brackanp Myszowice i katowice pisać pikne

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unia Bracka Sp. z o.o.. Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Opiekun Regionu - Przedstawiciel Handlowy?
logo firmy Dietetyk
logo firmy Technik Farmacji
Ruda Śląska
SMART-HR
kod

Kiedyś to była dobra Firma...tak 5 lat temu. Zarząd ciągle nowe karetki kupował....Firma się rozwijała...ale potem przyszli ludzie którzy tylko wyzysiwali

Klaudia

Tragedia i koszmar jak obchodzą się z chorymi ludzmi.brud ,kila i mogila w samochodach.niegrzeczni wręcz odpychający "SANITARIUSZE".ZERO EMPATI DLA CHORYCH.mojego meza po złamaniu kregoslupa sanitariusz(jeżeli można ich tak nazwac w co watpie)wywrocil z całym lozkiem do przewozu.sprzet taki ze bron Panie Boze siasc na nim.nastepnym razem krzesło do przenoszenia się zlozylo.nawet słowa przepraszam nie uslyszal od tych niby "sanitariuszy"ktorzy sami ledwo chodza.tym bardziej od wlascicieli firmy.dziwne ze szpitale maja z nimi umowę!!!!!

Dawny pracownik

Wyzysk pracowników. Jeden wielki syf, karetki totalne dno rozklekotane, patologia się tam szerzy, jedno od drugich mądrzejsi. Wokoło słoiki i kartony po sokach z papierosami. Do końca roku 2016 zarobki marne, na pełny etat ani najniższej krajowej nie dało sie wyciągnąć. Teraz co z tego, ze podnieśli jak sanitariusze zarabiają tylko wtedy jak jeżdżą, jak siedza na bazie 0zl/h - to jest chore jak cała ta firma.

ktoś

Ja to na tego kierowcę karetki bym się załapał, bo mam odpowiednie doświadczenie jako kierowca. W końcu zatrudnienie u nich jest dość uczciwe, a zarobki w porządku.

Tina

Nadal potrzebują sanitarusza ,

a w paktorze lepiej płacą ?

blady

tak tu masz racje jak by moj maz tak zarabial to masakra co to jest za koles ktory pracuje za taka kase zal mi tej kobiety od niego musi mniec nie lada problemy jak wyzyc za takie grosze co oni w tej firmie nie widza jak dawaja takieochlapy ludzia ja na miejscu tych ludzi nie pracowalabym zatakie grosze wstyd

rudy

prosze cie 3000zl kto tak tam zarabia tam pracuje maz mojej kolezanki za 270 godzin dostal na reke 1579zl tam na godzine ma 6zl a za dyzury domowe 50gr i powiedz czy oni tam maja honor i anbije zeby ludzia takie ochlapy dawac maskra a nie mowiac o dyspozytorkach lapia sie na cudzych mezach a nie patrza swoich co robia a prezez slepy (usunięte przez administratora) tam ma i tyle

janeczka

w sumie to niewielkie pieniądze szczerze mówiąc bo stres jest potężny i odpowiedzialność niewyobrażalna, i ryzyko bo można się teraz zarazić czymś albo również ulec licznym wypadkom. nie wiem czy bym się zgodziła na taką pracę za 3000 zł na rąsię tylko. ciekawe czy kiedyś w tym zawdzie stawki zrównają się z zachodnimi

grg

prosze o jakies info o pracy ratownika medycznego w Unii Brackiej, jakie zarobki, itp.

dab

teraz jest suszarka do rak ciekawe kiedy pani dyspozytor d. bedzie miec ja w domu . a kawe i cukier dalej sempi i pewnie dalej kazdego rozliczaja z km a sama kaze sie do domu wozic . a prezes nadal nic nie widzi

byly

horror

dab

jak tam pani dyspozytor odcieli ja od kasy to teraz reczniki papierowe wynosi .no ale przeciesz tam gdzie pracuje na stale to do torebki mebli nie skryje .a pan prezes udaje ze o niczym nie wie .kuchte za 50 zl zwolnili a oni we dwoje wynasza co sie da

grg

jestem zainteresowany praca w Unii Brackiej jako ratownik medyczny jak to wygląda, jakie zarobki? proszę o jakieś info

kuba

nie polecam pracy w tej firmie,każdemu co ma troche władzy wydaje się że jest Bogiem a zarobki marne.

dab

no widze ze trio pracuje wreszcie moze jak adama sie pozbyli to znajda kolejnego wroga do bicia zeby ukryc swoje nic nie robienie w oczach prezesa . ciekawe jak kiedys prezes wpadnie na pomysl sprawdzenia dysponenta na wyjazdy to zobaczy kto mu oczy mydli i kto pracuje a kto udaje

Zostaw merytoryczną opinię o Unia Bracka Sp. z o.o. - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Unia Bracka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Unia Bracka Sp. z o.o.?

Unia Bracka Sp. z o.o.