Galeria Handlowa Panorama

Poznań

Opinie o Galeria Handlowa Panorama

anonim 2011-02-28 06:56:11
TRAGEDIA!!! Zapyziała, zatęchła pseudo galeria. Panująca tam bardzo wysoka temperatura i brak wentylacji i klimatyzacji uniemożliwia zakup. Ludzie, którzy tam pracują powinni dostawać pieniądze za pracę w trudnych warunkach. Gdzie jest SANEPID???
nie 2012-02-03 15:08:33
Toalety w tym centrum to skandal ,części spłuczki leżą miesiącami koło muszli klozetowej i nikt nic nie naprawia. Smród z umywalek z toalet i ogólnie wymiotować się chce. Podkreślam że nie jest to wina pań tam sprzatających tylko ludzi z zarzadu panoramy. Ponadto żaden !!!! kosz na śmieci nie ma naprawionego otwierania stąd wieczny bałagan na około bo kto chce złapać jakąś chorobę dotykając go.
A tak w ogóle to nic w całym centrum nie ma , resztka sklepów to nie udolna próba trzymania centrum przy życiu. ble !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kochaś 2016-05-01 21:56:49
A mnie bardziej zastanawia czy jest szansa u nich na jakies stabilne zatrudnienie, wiecie może? Mam odpowednie doświadczenie to na pewno bym się odnalazł u nich.
Zostaw swoją opinię o Galeria Handlowa Panorama - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Galeria Handlowa Panorama