Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne

Człuchów

Opinie o Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne

wielbiciel firmy 2011-07-19 02:45:33
siemka, chyba nikt normalny jednak nie myśli tak samo. No chyba, ze sam szef-jeden albo drugi. Ale oni nie są normalni, więc sie nie liczy. W lokalnym środowisku optycznym jest już głośno jak to się w tej firmie od lat traktuje pracownika,podkłada świnie a potem utrudnia znalezienie innej pracy. Takie praktyki obracaja się przeciwko wam, drodzy panowie od spółki. No i jest jeszcze ta dziwna pani, ale ona się za bardzo nie udziela-i całe szczęście. Nie polecam nikomu kto ma choć troche szacunku dla samego siebie. To są wariaci, którzy za najniższą krajową chcą z pracownika zrobić śmiecia. Patologia
I love tą firmę 2011-09-13 23:56:58
Zgadzam się, nikomu nie polecam,oni są tam nienormalni, wykorzystują pracownika i nie szanują ludzi. Szef wyżywa się za swoje kompleksy. A ten drugi - szkoda gadać, przyjeżdża i [usunięte przez moderatora] i nic z tego nie wynika, tylko czas zabiera-często prywatny. O żonie słyszałam, ale na szczęście się nie wtrąca za dużo. Ciekawe co za osoby tam jeszcze zostały, zapewne jakieś desperatki teraz wysłuchują opowieści o korporacjach pana [usunięte przez moderatora]A widzieliście ten zakład ostatni w Chojnicach? Mi się najbardziej podobaja te wazy z dynastii mingg ;-)
UNNAMED 2013-10-01 21:08:24
Przecieram oczy ze zdumienia jak to czytam. Komu zależało żeby pisać rzeczy, które w rzeczywistości mają mało wspólnego z prawdą. Pewnie jakiemuś desperatowi, który teraz nie może znaleźć pracy na podobnych warunkach.
Wygląda na to, że sporo się zmieniło od tamtego czasu. Pewnie zasługa nowego, ambitniejszego składu;)
optykz+ 2013-11-29 11:44:51
pracuję już jakiś czas w tej firmie i nie spotkałam się z zachowaniami jakie przedstawiają koleżanki wyżej. Piszesz o szacunku do samego siebie. Ja dzięki pracy tutaj wiem co chcę robić, mogę się rozwijać i liczyć na pomoc ze strony pracodawcy. Nie sądzę, że byłoby to możliwe gdyby było tu tak strasznie jak to opisujecie. Może zmieniło się podejście szefów, a może po prostu nie podobało się Wam to co robicie. Wiadomo, że czasami zdarzają się jakieś różnice zdań, szefowie są wymagający, ale ogólnie jest ok.
haha 2014-02-06 11:02:13
taaaa... i własnie dlatego każdy pracownik odchodzi stąd w taaaki sposób. Chciałabym zobaczyć choć jedną osobę, która rozstała się z tą firmą w normalny sposób i po odejściu powie choć jedno dobre słowo. No ale wiadomo-szefostwo super, pracownicy mało ambitni-wszyscy, najważniejsze,że właściciele są wystarczająco ambitni, a najlepiej żeby sami sobie tam po prostu pracowali
Melody 2014-03-14 04:02:46
Ja pracowałam w Centrum Optyczno Okulistycznym w wielu salonach tej firmy, a wcześniej pracowałam w innych mniejszych firmach i mam solidne porównanie. Lekko nie jest, ale jak jest lekko to firma jest do bani.(usunięte przez administratora)
Louiseville 2014-03-15 17:47:45
Tak zgadzam się było i jest ok. po prostu mormalnie, ambitnie i z przyszłością. Łatwo jest krytykować przecież jesteśmy idealni. Trzeba być uczciwym, dokładnym, otwartym na ludzi, a wtedy wszystko gra, a gra wtedy dodatkowo kiedy realizuję cele szefów firmy. Tutaj zazłam etykę.
Looseville 2014-03-15 17:52:44
Tutaj znalazlam etykę :-)
tralalala 2015-12-11 10:52:11
Spóźniają się z wypłatami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
janke 2016-05-14 16:35:42
no i jak teraz u nich można zarobić ogólnie, bo nie ma ofert...
Zostaw swoją opinię o Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne - Człuchów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gollus Sp.j. Centrum Optyczno Okulistyczne