Ready4s

Kraków

Opinie o Ready4s

Mateusz1313 2014-12-29 12:56:07
Młody i ambitny zespół ludzi, których łączy pasja i talent. Przyjemna, komfortowa atmosfera w pracy, lokalizacja w centrum Krakowa. Szybki rozwój zawodowy i elastyczny grafik pracy.
K.asia 2015-05-11 10:01:20
Firma, która daje dużą możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i poznania ludzi, którzy naprawdę lubią swoją pracę. Godziny pracy mogłam dopasować do studiów, plusem jest także lokalizacja, nie musiałam marnować czasu na dojazdy.
XXXOO 2015-11-24 15:11:10
Firma w porządku. Daje możliwość rozwoju.
Jasne zasady współpracy. Młody, dynamiczny team.
Comiesięczna integracja.
Ogólnie dużo plus. Bardzo spoko.
Kukuryku 2015-12-09 09:05:42
Firma ma problemy z przeprowadzeniem rekrutacji.
Ciągała tygodniami z kolejnymi etapami rekrutacji na staż, by po prawie miesiącu uznać, że jednak zaczną cię rekrutować na inne stanowisko. Nie było pytania czy mnie to stanowisko wgl interesuje. Nie mogłam sie doprosić o podanie mi stawek czy zakresu obowiązków. Co kilka dni rozmawiałam z innymi osobami, którzy zadawali jedne i te same pytania, które każdy z nich skrupulatnie notował na laptopie (może oczekiwali, że w końcu komuś odpowiem inaczej i złapią mnie na kłamstwie?). Ogólnie za długo, za mało konkretnie i za dużo nieścisłości. Przyszłym kandydatom radzę więcej stanowczości bo jeżeli chcesz zrezygnować z rekrutacji do ich firmy, nagle proponują ci stanowisko :)
Gndalf009 2015-12-23 20:43:05
Firma to typowy StartUp! Brakuje tu doświadczenia w prowadzeniu rekrutacji oraz fachowej wiedzy. Niestety kasa też mała dlatego jeśli nie chcesz tracić czasu szczerze odradzam.
Mika 2015-12-23 20:47:20
Firma rekrutuje na potęgę na staże i praktyki! Niestety nie idzie za tym nic więcej! Brak profesjonalnego podejścia! Odradzam!
Adrian66 2015-12-23 20:49:28
Kompetencje można zweryfikować na wiele sposobów. Szkoda czasu na Ready4s!
karol 2015-12-26 14:00:39
Kilka dni po złożeniu do nich CV dzwoni jedna z ich pracownic w celu przeprowadzenia "rozmowy kwalifikacyjnej". Pierwsze pytanie - ile chcesz zarabiać. Czyli widać od razu, że nie liczą się dla nich kwalifikacje tylko to, kto mniej zażąda. Potem padają jeszcze jakieś głupie pytania w stylu jaki masz cel w życiu. Merytorycznych pytań brak. Kiedy próbowałem pytać o warunki zatrudnienia kilkukrotnie usłyszałem "wszystko ustalane jest indywidualnie". To po co w ogóle ta rozmowa, skoro przeprowadza ją niekompetentna osoba?
Milius78 2015-12-28 12:09:26
Karol, zgadzam się z Tobą. Rozmowa bez konkretnych ustaleń. Priorytetem jest kasa. Odradzam! Szkoda czasu!
krkko 2016-01-01 15:31:54
Ktoś tu chyba się nie dostał do pracy i mu się nudzi wieczorami :D pracowałam ponad pół roku i bardzo dobrze wspominam, fakt, że proces rekrutacji to nie jedna rozmowa, ale było warto ;)
aglo_90 2016-01-06 18:18:53
Byłam na rozmowie. Teraz czekam na odp. :) Ja nie mam w ogóle zarzutów żadnych Wszystko było ok i miło. Chłopak kumpeli z roku był u nich na praktykach, ale to jako programista. On sobie chwalił i to bardzo. Teraz chyba nawrt już po studiach, jak wrócili do siebie współpracuje z nimi zdalnie.
zxcv 2016-01-18 11:19:08
Współpracowałam z Ready i wszystko było ok.
konrxx 2016-01-31 15:33:02
Hajs się zgadzał no i gitara! :)
Tomek 2016-01-31 15:42:03
konrxx możesz podać wokół jakiej kwoty oscylował ten "hajs"?
she 2016-02-03 21:44:47
I jak odpowiedz??
samar 2016-02-05 16:04:11
Jak się dobrze pracuje, to można dobrze zarobić. Mocno premiują efekty. Dbają o ludzi.
mon90 2016-02-07 18:11:21
To pozytywne miejsce. W ogole nie rozumiem tego komentarza u góry. Organizacyjnie ok, a reszta to już w ogóle hula! 10 na 10! :D No, może 9,99 lol :)
Zespół cudowny, młody, wesoły do tego no i jasne zasady, podkreślają cele, widzisz sens tego co robisz.
bbbbbb 2016-02-16 10:54:22
Fajny zespół. Dobra lokalizacja.
dookołaglobu 2016-03-15 15:19:44
No, tu jest pozytywnie :) Naprawdę zgrany, młody team!
Świetna lokalizacja, właściwie środek miasta.

To jak rozwija się ta młoda firma jest wręcz oszałamiające! I to bardzo zachęca do pozostania w Ready.
nutella 2016-03-24 14:45:50
nie moge wypowiedziec sie o firmie ale proces rekrutacji wola i pomste do nieba, nigdy nie spotkalam tak nieprofesjonalnego rekrutera, jak w tej firmie:
- kiedy odebralam telefon, powiedzialam ze nie moge rozmawiac ale oddzwonie za godzine (PANI sie zgodzila) po czym oddzwonilam po godzinie raz, drugo, trzeci i zero odpowiedzi, na nastepny dzien mowie sobie ze sprobuje ostatni raz - Pani odebrala, ale okolo 2 minut zabralo jej odnalezienie w komputerze kim jestem i czego w ogole szukam, totalnie nie pamietala ustalen z poprzedniego dnia, 3 pytania ktore uslyszalam podczas screena to: 3 moje wady, 3 zalety i gdzie siebie widze za 5 lat - na podsatwie odpowiedzi na powyzsze pytania,Pani stwierdzila ze chce mnie zaprosic na rozmowe (zero pytania o doswiadczenie, o motywacje, NIC)
- Kiedy przybylam na rozmowe, Pani zadawala mi osobiste pytania, totalnie nie zwiazane z moim zyciem zawodowym, odrywala wzrok od komputera tylko w momencie zadawania pytania, cala reszte utkwiony wzrok miala w komputerze i skrzetnie notowala, nawiazanie do jakiejkolwiek mojej odpowiedzi nie mialo miejsca
- proponowane zarobki sa bardzooo niskie w porównaniu do rynku krakowskiego
- moze dla osob zwiazanych z IT jest to fajna opcja do rozwoju ale wszelkie wspierajaca funkcje sa mocno slabe, przede wszstkim przed brak kompetencji zatrudnionych ludzi

Generalnie nie polecam!
- feedback oczywiscie nie zostal udzielony w
tester 2016-03-30 18:59:30
Był ktoś może na rozmowie technicznej (programistycznej) w tej firmie? Czego można się spodziewać z zakresu testowania aplikacji?
jkugvivi 2016-04-01 16:29:33
Poproszą Cię o wykonanie zadania :)
mrówka0 2016-04-07 09:29:18
Moja przyjaciółka tam pracuje od jakiegoś czasu i chwali sobie. Proces rekrutacji mieli raczej standardowy, na nic nie narzekała. Biorą najlepszych.
Często ma integracje, imprezę firmową i pracują tam prawie sami faceci :) :) Wiadomo programiści :)
vvv90000 2016-04-21 21:05:41
:D dla mnie bomba.
Na start dla develolera po prostu idealna opcja :) idzie się nauczyć, masz tutora, potem jak tylko Ci się chce pracować proponują staż, a i dalej zdaża się bardzo często, że zostajesz do stałej pracy. MOżesz się tak ugadać, że cześć już potem pracujesz zdalnie
kakao 2016-06-15 13:04:53
Na start w IT Ready4S to idealna opcja. proste :)
jack 2016-08-06 16:50:24
Nie polecam. Nie jest to pracodawca marzen.
A komunikatywnosc... wola o pomste do nieba.
O 2016-08-06 18:03:54
Mi się tam wydaje, że wartościowo byłoby spróbować tutaj jakiejś fajnej pracy z ogłoszenia, iOS developer i to zdalny brzmi naprawdę spoko, mi się podoba, bardzo dobra rzecz, więc ja polecam całkowicie
Zostaw swoją opinię o Ready4s - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ready4s